Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
40 minut temu, KoJ@K napisał:

Wzięte, przymierzone ... 

 

20190315_112443.jpg

 

20190315_143854.jpg

Też chcę takie

Piękne 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też mi się widzą :cool1: dla mojej będą w sam raz. Teraz jeszcze jakieś gumki na to 245/35 , podpicować (chociaż naprawde nie ma za bardzo co przy nich robić) zabezpieczyć powłoką i na auto :dance:

Opublikowano

20190315_155931.jpg

Opublikowano

Witam. Panowie świeżak jestem. Co potrzeba żeby zrobić przód poliftowy w przedlifcie. Tylko zderzak i lampy? 

Opublikowano
8 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

Witam. Panowie świeżak jestem. Co potrzeba żeby zrobić przód poliftowy w przedlifcie. Tylko zderzak i lampy? 

Maskę błotniki i trochę drobnicy

Opublikowano

Mam pytanie czy też wam trochę drży lewarek zmiany biegów 2.0 TDI? Bo u mnie lekko drży na niskich obrotach a najwięcej na wstecznym. Kiedyś słyszałem że też to zależy od ułożenia silnika czy wzdłużnie czy poprzecznie? 

Opublikowano

A jeszcze mam pytanie żeby dołożyć wydech na 2fifki z 2.0tdi to z jakiego silnika szukać wydechu żeby było p&p? Osłony termiczne na prawy wydech też? 

Opublikowano

Z 3.0 tdi, potrzebujesz redukcję i osłona też by się przydała. 

Opublikowano

Masz może jakąś fotkę jakiej redukcji szukać? 

Opublikowano

 

Opublikowano

1 W czym szukać problemu, bo nie mam potwierdzenia zamknięcia auta kierunkami?

2. Zmieniłem alufelgi i po 2 dniach błąd tpms, i nawet usunąć sie nie da przez vcds..

Opublikowano

IMG-20190314-WA0004.jpg

?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
10 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

1 W czym szukać problemu, bo nie mam potwierdzenia zamknięcia auta kierunkami?

2. Zmieniłem alufelgi i po 2 dniach błąd tpms, i nawet usunąć sie nie da przez vcds..

1. Nie domyka Ci któryś zamek/maska/klapa. 

2. Wejdź w opcje mmi, car pressure i zapisz mu nowe parametry kół - store.

Opublikowano

Panowie mam pytanie. Auto trzyma podwyższone obroty około 1030obr/min. Ładowanie ok, dpf się nie wypala. Zauważyłem to po wymianie rozrządu, jakieś 2 tyg temu. Czy ma to jakiś związek z synchronizacja rozrządu? Dodam, że błędów brak. 

Opublikowano
2 godziny temu, corradoowner napisał:

Panowie mam pytanie. Auto trzyma podwyższone obroty około 1030obr/min. Ładowanie ok, dpf się nie wypala. Zauważyłem to po wymianie rozrządu, jakieś 2 tyg temu. Czy ma to jakiś związek z synchronizacja rozrządu? Dodam, że błędów brak. 

Podepnij VAGa i sprawdź synchro

Opublikowano
58 minut temu, Dev napisał:

Podepnij VAGa i sprawdź synchro

Sprawdza się na rozgrzanym silniku? 

Opublikowano
Godzinę temu, corradoowner napisał:

Sprawdza się na rozgrzanym silniku? 

Wszystko jedno

Opublikowano

Dzięki Dev

Opublikowano

20190316-171057.jpg

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.