Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slicznosci! Czyli nie takie zle te CAPY ;)

Wymien jarzma na te od s4, zacisk zostaje, duza tarcza i klocek ate ceramic - totalnie nie pyla.

Napisz na prv ile zaplaciles pls.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Slicznosci! Czyli nie takie zle te CAPY ;)

Wymien jarzma na te od s4, zacisk zostaje, duza tarcza i klocek ate ceramic - totalnie nie pyla.

No ale jakiej firmy tarcze, też ate?

Opublikowano
Poniżej zamieszczam mój wykres :)

Teraz zminaa hamulców z przodu, jaką markę tarcz i klocków polecacie (345mm)?

http://s12.postimg.org/cye8ur0u1/wykres.jpg

Czyli finalnie wyszło naprawdę spoko :thumbup1:

Opublikowano

Panowie czy Bang&Olufsen będzie śmigał na Concercie czy do pełnej obsługi i sprawności potrzeba MMI 2g, 3g?

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

No to bede musial bardziej temat zglebic bo mam do wyciagniecia kompletny zestaw w dobrych pieniadzach :naughty:

Opublikowano
Slicznosci! Czyli nie takie zle te CAPY ;)

Wymien jarzma na te od s4, zacisk zostaje, duza tarcza i klocek ate ceramic - totalnie nie pyla.

No ale jakiej firmy tarcze, też ate?

Ja dalem ate.

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

O widzisz :kox: czyli masz po Canie .

A masz suba ? dawaj foty :naughty:

Opublikowano

Panowie orientujecie się czy można dokupić w ASO tylko dywanik kierowcy ?

Opublikowano
Chyba nie będzie bo od sterownika idzie światłowód :wink:

U mnie fabrycznie B&O jest na Concercie:wink:

O widzisz :kox: czyli masz po Canie .

A masz suba ? dawaj foty :naughty:

ok, dobra:decayed:powoli:wink:

Opublikowano
Panowie orientujecie się czy można dokupić w ASO tylko dywanik kierowcy ?

Jeden to chyba nie, ale prawie na pewno można kupić osobno przód i tył.

Opublikowano

Panowie, ostatnio miałem jakiś problem z TPMS.. w trakcie jazdy zaczęło mi piszczeć (ciśnienie ok, po zapisaniu nadal błąd). pokazywało mi na FIS TPMS i ikonka od ciśnienia. wyłączyłem i włączyłem auto i zniknęło. dziś podłączyłem VAGA i wyskoczył mi błąd 03159. skasowałem, odpaliłem auto i błędu nie ma.. ale czy to coś poważnego było?

Opublikowano

Panowie, potrzebuję rozpiskę pinów do włącznika numer 8K0 959 673 C. Jest to włącznik ESP, PDC i tylnej rolety. Znajduje się on obok dźwigni zmiany biegów w wersji bez MMI. Będę zobowiązany.

Opublikowano
Panowie, potrzebuję rozpiskę pinów do włącznika numer 8K0 959 673 C. Jest to włącznik ESP, PDC i tylnej rolety. Znajduje się on obok dźwigni zmiany biegów w wersji bez MMI. Będę zobowiązany.

To Ci powinno pomóc: Imageshack - przyciskpdc.png:wink:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

He he, spóźniłem się chwilkę:wink:

Opublikowano
Panowie, potrzebuję rozpiskę pinów do włącznika numer 8K0 959 673 C. Jest to włącznik ESP, PDC i tylnej rolety. Znajduje się on obok dźwigni zmiany biegów w wersji bez MMI. Będę zobowiązany.

To Ci powinno pomóc: Imageshack - przyciskpdc.png:wink:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

He he, spóźniłem się chwilkę:wink:

Super Panowie! Dzięki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.