Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie trzymajcie kciuki, właśnie moje B8 walczy z Aligatorem ;)

Seria 256KM 543 NM :)

niezle, chyba jedno z mocniejszych :wink:

jaki przebieg ma auto?

41 tys.

Aligator twierdzi, że mocniejszej serii nie miał.

no bo nie mial :decayed:

gratulacje!!!

cos z mechanicznych modow poszlo, czy tylko sam program?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na razie sam programik, po pierwszej próbie jest 311 KM i 633NM :)

Opublikowano

Wie ktoś jakie jest oznaczenie bluetootha na wlepie? Będzie takie same w c6?

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

wooow super, raportuj ;)

ja sie wstepnie ustawiam do compsportu w Lodzi, ale mysle, ze u mnie te kunie sporo slabsze no i przebieg mam sporo wiekszy 125kkm juz...

jaki masz silnik? CAPA? wrzucil bys ile taka przyjemnosc u A Cie wyniesie..

Opublikowano
Wie ktoś jakie jest oznaczenie bluetootha na wlepie? Będzie takie same w c6?

Sent from Rns-e 2010

u mnie jest 9ZX

Opublikowano

"u mnie" jest 9ZJ - Car phone installation ale to chyba tylko telefon w podloketniku:whistling:

MMI 2G high moze ma bluetootha w standardzie, módlmy sie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma w standardzie...

Opublikowano

MMI 3G ma bluetooth w standardzie

Opublikowano

No to trza bedzie modzic :kwasny:

Opublikowano
MMI 3G ma bluetooth w standardzie

nie ma ...ja mam 3G+ i dodatkowo trzeba było brać pozycję z konfiguratora - oczywiście moduł czy tak czy tak jest tylko trzeba odblokować

Opublikowano
MMI 3G ma bluetooth w standardzie

nie ma ...ja mam 3G+ i dodatkowo trzeba było brać pozycję z konfiguratora - oczywiście moduł czy tak czy tak jest tylko trzeba odblokować

nawet jak nie wezmiesz opcji z konfiguratora, to mozesz bluetooth odblokowac w zielonym MMI- i dziala:wink:

Opublikowano
No to trza bedzie modzic :kwasny:

To szykuj duzo funciaków :naughty:

Az tak duzo chyba nie co?? :decayed: Opis widzialem to chyba nie ma az tak duzo roboty, a jak mam ori telefon to mikrofon jest juz w suficie nie?

Opublikowano
No to trza bedzie modzic :kwasny:

To szykuj duzo funciaków :naughty:

Az tak duzo chyba nie co?? :decayed: Opis widzialem to chyba nie ma az tak duzo roboty, a jak mam ori telefon to mikrofon jest juz w suficie nie?

Pierwsze kup auto a pózniej będziesz modził :decayed:

To nie B6 tam potrzeba swiatłowodu :wink:

Opublikowano
No to trza bedzie modzic :kwasny:

To szykuj duzo funciaków :naughty:

Az tak duzo chyba nie co?? :decayed: Opis widzialem to chyba nie ma az tak duzo roboty, a jak mam ori telefon to mikrofon jest juz w suficie nie?

Ty ale jesteś "Pindol" panikarz. Ja też miałem tele. w podłokietniku i blue też był :hi:

Opublikowano
MMI 3G ma bluetooth w standardzie

nie ma ...ja mam 3G+ i dodatkowo trzeba było brać pozycję z konfiguratora - oczywiście moduł czy tak czy tak jest tylko trzeba odblokować

nawet jak nie wezmiesz opcji z konfiguratora, to mozesz bluetooth odblokowac w zielonym MMI- i dziala:wink:

toc napisałem tak :decayed:

Opublikowano
No to trza bedzie modzic :kwasny:

To szykuj duzo funciaków :naughty:

Az tak duzo chyba nie co?? :decayed: Opis widzialem to chyba nie ma az tak duzo roboty, a jak mam ori telefon to mikrofon jest juz w suficie nie?

Pierwsze kup auto a pózniej będziesz modził :decayed:

To nie B6 tam potrzeba swiatłowodu :wink:

Ja lubie na odwrot, najpierw rzeczy do modzenia a pozniej auto :grin::grin:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

No to trza bedzie modzic :kwasny:

To szykuj duzo funciaków :naughty:

Az tak duzo chyba nie co?? :decayed: Opis widzialem to chyba nie ma az tak duzo roboty, a jak mam ori telefon to mikrofon jest juz w suficie nie?

Ty ale jesteś "Pindol" panikarz. Ja też miałem tele. w podłokietniku i blue też był :hi:

Toz ja nie panikuje, pytam grzecznie :decayed:

Opublikowano

Poniżej zamieszczam mój wykres :)

Teraz zmiana hamulców z przodu, jaką markę tarcz i klocków polecacie (345mm)?

wykres.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.