Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem w zwykłych lampkach LED pod CAN, błędów nie wywalało ale jak dla mnie za biało było, tak patrząc na tył auta to za mocno ta blacha się świeciła i wstawiłem ori lampeczki, teraz jest tak jak być powinno :).

Jak by ktoś miał chęć to mogę komplecik zwyklaków z Ledami odstąpić za rozsądną złotówkę :).

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Panowie poszukuję ramki na wyświetlacz w wersji 3G High, chodzi o sam środek muszę w swoim przełożyć, tak ze cała obudowa to srebrne wkoło może być zniszczone i tak będę rozklejał. Byle by cakle nie popękane było to płaskie z okienkiem wokół wyświetlacza.

Czy ma ktoś coś takiego na zbyciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Mam taką ramkę tylko bez srebrnego ty szukasz chyba z polifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam zwykłej od przedlifta, srebrna może być, byle by miała ta część na okienko duże do ekranu największego ( 3G High albo Plus ) może być tez A5, też pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz jaki jest otwór okienka u ciebie. Bo ja już nie pamiętam czy to z 3G czy 2G a z tego co wiem 3G low np to to samo chyba co 2G chyba tylko 3G plus miało ciut większy ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w zwykłych lampkach LED pod CAN, błędów nie wywalało ale jak dla mnie za biało było, tak patrząc na tył auta to za mocno ta blacha się świeciła i wstawiłem ori lampeczki, teraz jest tak jak być powinno :).

Jak by ktoś miał chęć to mogę komplecik zwyklaków z Ledami odstąpić za rozsądną złotówkę :).

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Panowie poszukuję ramki na wyświetlacz w wersji 3G High, chodzi o sam środek muszę w swoim przełożyć, tak ze cała obudowa to srebrne wkoło może być zniszczone i tak będę rozklejał. Byle by cakle nie popękane było to płaskie z okienkiem wokół wyświetlacza.

Czy ma ktoś coś takiego na zbyciu ??

na dniach będę miał wszystko do a5, a miała mmi3g i banga, jak nie kupisz do przyszłego tygodnia tego to się odezwij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Może masz przekładke i nawet nie wiesz. W anglikach bezp. są odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Może masz przekładke i nawet nie wiesz. W anglikach bezp. są odwrotnie.

Raczej nie bo auto po Vin i karcie pojazdu jest z francji.

No i zgadza się to że z prawej strony są 2 podstawy bezpieczników oraz wtyczka rozłączająca szynę can.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czarna wtyka po prawej stronie bezpiecznik 7

Sprawdzałem już kilka razy. Wychodzi na to, ze gdzieś zrobiła się przerwa między bezpiecznikiem a gniazdem.

Aby zrobić testa mogę zapodać na krótko kabel z bezpiecznika do gniazda na pin 16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz jaki jest otwór okienka u ciebie. Bo ja już nie pamiętam czy to z 3G czy 2G a z tego co wiem 3G low np to to samo chyba co 2G chyba tylko 3G plus miało ciut większy ekran

Jutro dam znać bo już o tej porze nie mam sił do garażu biegać.

Dziś rezanko było ... montaż lampek w lusterkach poliftowych z przedliftowych. Póki co jeszcze nie poskładane, ale lampki w osłonkach już siedzą, żal było tego moda odpuścić po wymianie lusterek na liftowe :).

No a jak by ktoś poszukiwał to mam teraz osłonki na zbyciu z otworami na ori lampki, od przedlifta oczywiście.

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Mam już rozmiar okienka, 150/87 mm. Jak by ktoś miał taka rameczkę to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czarna wtyka po prawej stronie bezpiecznik 7

Sprawdzałem już kilka razy. Wychodzi na to, ze gdzieś zrobiła się przerwa między bezpiecznikiem a gniazdem.

Aby zrobić testa mogę zapodać na krótko kabel z bezpiecznika do gniazda na pin 16 ?

mozesz zrobic tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś może jak sprawdzić w B8 czy mam fizycznie moduł BT zanim kupię kabel?

A co masz w aucie ? CONCERT , MMI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest concert i jest opcja telefon ale wyświetla nie zainstalowano telefonu ? Co jest potrzebne aby połączyć telefon z autem w takim wariancie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest concert i jest opcja telefon ale wyświetla nie zainstalowano telefonu ? Co jest potrzebne aby połączyć telefon z autem w takim wariancie ?

trzeba sterownik bluetooth, mikrofon, instalacja

http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-modul-sterownik-telefonu-8t0862335e-i4086326995.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...