Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy ta wiązka podejdzie pod PDC na przód? Sprzedawca odpowiedział mi tylko, że podejdzie do Audi, więc wolę się upewnić że na pewno będzie pasowała na przód.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4861201874

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

no to czytam :D ale taka wiedza w pigółce też by się przydała :P

Pierwsze poczytaj o roznicach konstrukcji silników PD vs CR i jak PD z imbusem jest obciazony czesciami TYPU : pompowtryski itd. gdzie tego nie ma W CR

Jak ktos sie boi , robi SWAPA pompy na dłuzszy imbus ( pełno jest firm co robia gotowe zestawy)

Tu masz info nawet na FORUM --- http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251829-regeneracja-pomp-olejowych-20-tdi-audi-vw-seat-skoda/

Po 2009 tez sa przypadki takich awarii :wink: firma ma duze doswiadczenie w tym i kiedys nawet pisał o tym .

A tak przy okazji taka ciekawostka :

Mam kilka juz przypadków silników 3.0 TDI po 2012 roku co do brania oleju :kwasny: złopie tyle co 2.0 TFSI :facepalm:

no walsnie wczoraj czytałem ze te nowe 3.0TDi robią się dużo gorsze :((( masakra a wszystko zapewne przez emisje spalin........

a to że jedna fabryka w stanach albo chinach produkuje w jeden dzien tyle spalin co wszystkie auta w całej europie przez miesiąc to już szczegół......

no to czytam :D ale taka wiedza w pigółce też by się przydała :P

Pierwsze poczytaj o roznicach konstrukcji silników PD vs CR i jak PD z imbusem jest obciazony czesciami TYPU : pompowtryski itd. gdzie tego nie ma W CR

Jak ktos sie boi , robi SWAPA pompy na dłuzszy imbus ( pełno jest firm co robia gotowe zestawy)

Tu masz info nawet na FORUM --- http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251829-regeneracja-pomp-olejowych-20-tdi-audi-vw-seat-skoda/

Po 2009 tez sa przypadki takich awarii :wink: firma ma duze doswiadczenie w tym i kiedys nawet pisał o tym .

A tak przy okazji taka ciekawostka :

Mam kilka juz przypadków silników 3.0 TDI po 2012 roku co do brania oleju :kwasny: złopie tyle co 2.0 TFSI :facepalm:

a jeszcze dobrze wyczytałem ze wszystkie 2.0 CR nie mają już łańcucha pompy tylko koła zębate :) i w zasadzie jedyny mankament to już ten ołówek ??

czyli tak jak piszesz mogę kupić 2008 i dać do firmy i powiedzmy na 100/150 tysi spokój tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przejrzałem dyskusje dotyczącą wymiany dużego pokrętła (MMI 3G) i nie moge doszukać się finalnych wniosków.

czy ktoś może potwierdzić czy da się wymienić/dokupić samo pokrętło czy najlepiej przełożyć cały panel?

Do 2G istnieje zestaw naprawczy, co z 3G??

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przejrzałem dyskusje dotyczącą wymiany dużego pokrętła (MMI 3G) i nie moge doszukać się finalnych wniosków.

czy ktoś może potwierdzić czy da się wymienić/dokupić samo pokrętło czy najlepiej przełożyć cały panel?

Do 2G istnieje zestaw naprawczy, co z 3G??

dzieki!

do 3G High brak, jedynie joystick mozna dokupic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przejrzałem dyskusje dotyczącą wymiany dużego pokrętła (MMI 3G) i nie moge doszukać się finalnych wniosków.

czy ktoś może potwierdzić czy da się wymienić/dokupić samo pokrętło czy najlepiej przełożyć cały panel?

Do 2G istnieje zestaw naprawczy, co z 3G??

dzieki!

do 3G High brak, jedynie joystick mozna dokupic .

dzieki, rozumiem ze z 3G basic ta sama historia? (poza tym, że tam nie ma joysticka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś coś z palnikami u siebie miał do czynienia D3S ? Ktoś wymieniał je ?

Bo okazuje się ze ORI OSRAM D3S jest w barwie 4100 k i 3100 lumenów , PHILIPS ORI ma barwę 4300 k ? Patrzę w necie i PHILIPSy są w kilku barwach 4500 , 4600 ,4800 i ciul wie co kupić ....

Co myślicie o tych żarnikach http://allegro.pl/d3s-philips-vision-ksenon-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-i4828610578.html 4600 k i 3400 lumenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem na philipsa 150zł za sztuke płaciłem uważaj bo jest mnóstwo podróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm i ten za 150 jest Ori ? :wink: Ja bardziej patrzę na ceny 300 wzwyż ale nie o to mi chodzi bardziej chodzi mi o jakoś i intensywność światła w nocy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przejrzałem dyskusje dotyczącą wymiany dużego pokrętła (MMI 3G) i nie moge doszukać się finalnych wniosków.

czy ktoś może potwierdzić czy da się wymienić/dokupić samo pokrętło czy najlepiej przełożyć cały panel?

Do 2G istnieje zestaw naprawczy, co z 3G??

dzieki!

do 3G High brak, jedynie joystick mozna dokupic .

dzieki, rozumiem ze z 3G basic ta sama historia? (poza tym, że tam nie ma joysticka ;-)

mozna wymienic bo to samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mmm i ten za 150 jest Ori ? :wink: Ja bardziej patrzę na ceny 300 wzwyż ale nie o to mi chodzi bardziej chodzi mi o jakoś i intensywność światła w nocy .....

Tak wyobraz sobie ze ten za 150zl jest ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś coś z palnikami u siebie miał do czynienia D3S ? Ktoś wymieniał je ?

Bo okazuje się ze ORI OSRAM D3S jest w barwie 4100 k i 3100 lumenów , PHILIPS ORI ma barwę 4300 k ? Patrzę w necie i PHILIPSy są w kilku barwach 4500 , 4600 ,4800 i ciul wie co kupić ....

Co myślicie o tych żarnikach http://allegro.pl/d3s-philips-vision-ksenon-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-i4828610578.html 4600 k i 3400 lumenów

Ja ostatnio wymieniłem na takie

http://zarowkidoauta.pl/zarowka-xenonowa-philips-d3s-xtreme-vision-xenon-zarnik-4800k-box-p-138.html

świecą super, jasne jak cholera :) w nocy można spoko jeździć bez włączania drogowych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś coś z palnikami u siebie miał do czynienia D3S ? Ktoś wymieniał je ?

Bo okazuje się ze ORI OSRAM D3S jest w barwie 4100 k i 3100 lumenów , PHILIPS ORI ma barwę 4300 k ? Patrzę w necie i PHILIPSy są w kilku barwach 4500 , 4600 ,4800 i ciul wie co kupić ....

Co myślicie o tych żarnikach http://allegro.pl/d3s-philips-vision-ksenon-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-i4828610578.html 4600 k i 3400 lumenów

Ja ostatnio wymieniłem na takie

http://zarowkidoauta.pl/zarowka-xenonowa-philips-d3s-xtreme-vision-xenon-zarnik-4800k-box-p-138.html

świecą super, jasne jak cholera :) w nocy można spoko jeździć bez włączania drogowych :naughty:

400 zł za żarnik?

Ja w tamtym roku wymienilem na Philipsy XenEcoStart 4700 K lub 4800 K. Świecą ok, ale jednak mogłoby być lepiej. Kolega w a4 b5 przerobił lampy na bixenon z soczewką hella 3, jest mega, noc stała się dniem ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie tylko wszystkie 2.0 TDi CR maja pompe smarowania już na kołach zębatych ?? czytajac dalej wszystkie b8 ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy iPhone 5s nie jest kompatybilny z AMI w audi a4 b8 2010r ? Kiedy podłączam pendriva do kabla AMI>USB wszystko jest ok natomiast kiedy podłączam telefon to już nie śmiga [Audi Music Interface: This device or this type of cable is not supported]. Da się to jakoś ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy iPhone 5s nie jest kompatybilny z AMI w audi a4 b8 2010r ? Kiedy podłączam pendriva do kabla AMI>USB wszystko jest ok natomiast kiedy podłączam telefon to już nie śmiga [Audi Music Interface: This device or this type of cable is not supported]. Da się to jakoś ogarnąć?

Masz ori kabelek? Kiedyś szukałem dla siebie i z tego co pamiętam, musiał to być konkretny model, inaczej nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ori, ma taki numer na wtyczce 4F0 051 510 G, postaram się sprawdzić na jakimś innym kablu w takim razie, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ori, ma taki numer na wtyczce 4F0 051 510 G, postaram się sprawdzić na jakimś innym kablu w takim razie, dzięki.

Po numerze wynika to adapter AMI->USB. A po tym nie obsłużysz Iphone'a. Był jeszcze adapter AMI->USB+30-pin APPLE i on obsługiwał i USB i IPOD, IPHONE (podłączając kabel usb z 30-pinowym złączem).

Był też adapter AMI-> IPOD, IPHONE. Taki właśnie posiadam i obsługuje do 4S. Mam też 5S i zwykłą przejściówkę z 30-PIN na LIGTHNING ale jeszcze nie podłączałem 5S. Jak chcesz to jutro podłącze i sprawdzę czy wykrywa 5S.

A w ogóle wypuścili adapter dedykowany do LIGTHNING:

4F0051510AC - AMI -> LIGTHNING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...