Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powoli zbieram info na temat dwumasy bo chyba dopadaja mnie pierwsze objawy jak to w koncu jest naprawde trzeba najpierw rozebrac zeby wiedziec co zamowic czy jak sie wymienia komplet dwumas sprzęgło docisk i łożysko to obojetnie jaka firma a i jeszcze jedno czy z kazdej 2.0Tdi zestaw pasuje do CAGA czy sa jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nie trzeba, jak zmienisz komplet dwumas ze sprzęgłem to nie ma różnicy. Luka mozesz na Sachsa wymienić i odwrotnie chociaż Luka odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :kox: ciekawe kto pierwszy repliki tych felg zrobi, bo kto kupi to już wiadomo...MIRON :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy w naszych audi przy spadku temperatury zewnętrznej poniżej 5* Celsjusza oprócz zapalenia się na ekranie pomiędzy licznikami gwiazdki nie powinien pojawić dźwięk? U ojca w seacie i i żony w golfie V tak jest a u mnie nie ma. Szkoda bo przy obecnej pogodzie fajnie było by wiedzieć że robi się juz chłodniej i może wystąpić gołoledź. Wiem że zawsze można spojrzeć i będzie wiadomo ale fajnie by było żeby w razie "zamyślenia" się usłyszeć dźwięk że temperatura spada i zbliża się do zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy w naszych audi przy spadku temperatury zewnętrznej poniżej 5* Celsjusza oprócz zapalenia się na ekranie pomiędzy licznikami gwiazdki nie powinien pojawić dźwięk? U ojca w seacie i i żony w golfie V tak jest a u mnie nie ma. Szkoda bo przy obecnej pogodzie fajnie było by wiedzieć że robi się juz chłodniej i może wystąpić gołoledź. Wiem że zawsze można spojrzeć i będzie wiadomo ale fajnie by było żeby w razie "zamyślenia" się usłyszeć dźwięk że temperatura spada i zbliża się do zera

Temat już był http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297559-ikona-sniezki-przy-wyswietlaczu-temperatury-zewnetrznej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak roztoczysz otwor centrujacy :P

A7/A8 maja inny jak B8? :eusathink:

Takie same :) tylko b6 i b7 mają 57.1mm

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i A5 ale nie A7 i A8 jak pisałeś wcześniej ;) A do tego rozstawy otworów dochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i A5 ale nie A7 i A8 jak pisałeś wcześniej ;) A do tego rozstawy otworów dochodzą.

Mylło mi się wybacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem w dziale "Kola" jeździ na nich roczna tetetka. Nic to, przymierze to zobaczę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ,wymieniałem fotele normalne na elektrykę czy muszę moduł CE zmieniać (064C) jeżeli tak to na jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griga napisałeś koła od b7 dlatego pisałem o roztoczeniu. Nowe modele audi maja takie same otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ,wymieniałem fotele normalne na elektrykę czy muszę moduł CE zmieniać (064C) jeżeli tak to na jaki ?

Nic nie wymieniasz jesli chodzi o sama elektryke fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...