Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam pytanie czy B8 posiadające standardowe zawieszenie i B8 posiadające system audi drive select, mają to samo zawieszenie: sprężyny (wysokość) i różnią się tylko amorkami ???

Drugie pytanie czy B8 w pakiecie S-line posiadające system audi drive select, a B8 (bez s-line) posiadające system audi drive select różnią się tylko sprężynami, a amor jest ten sam ???

z góry dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie czy B8 posiadające standardowe zawieszenie i B8 posiadające system audi drive select, mają to samo zawieszenie: sprężyny (wysokość) i różnią się tylko amorkami ???

Drugie pytanie czy B8 w pakiecie S-line posiadające system audi drive select, a B8 (bez s-line) posiadające system audi drive select różnią się tylko sprężynami, a amor jest ten sam ???

z góry dzięki za info :)

Róznia sie jak i amorki taki i sprezyny .Wszystko jest inne i dopasowane do klasy wagowej auta .

Przy systemie ADS sa sprezyny tzw. śrubowe i amorki z końcowkami elektrycznymi pod sterownik :wink:

---------- Post added at 08:15 ---------- Previous post was at 08:03 ----------

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-a5-8k0-komplet-wycieraczki-oryginal-now-i2175030816.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mamy z Cubrem te same zdjecia :)

Jego linki nie dzialaja wiec wrzucam moje:

87cfc59d751ccf4b.jpg

bb3bec8ccbc6a3cd.jpg

1bdae053da477c0d.jpg

59d2a96ac7eab8f9.jpg

5c3dd29284a09407.jpg

0c1c63882204cbe8.jpg

9011eb12b6c7e423.jpg

426e1a0b08860660.jpg

No i pytanie. Zmieniac u siebie czy nie? Mam troche mieszane uczucia ale lampy tylne i tak musze zmienic. Tylko nie wiem czy na nowe ledy czy "liftowane"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak dbacie o lakier na swoich autkach? Stosujecie jakieś teflonowania, woski czy zwykłe mycie od czasu do czasu? :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myję raz, 2 razy w miesiącu na myjni ręcznej auto... :punk: ewentualnie jak potrzebuję na szybko czyste auto to jadę na bezdotykową, ale z tego rzadko korzystam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo kuredu mi namieszał po tym co zrobił po odbiorze A6-ki i się zastanawiam teraz czy też się nie skusić na coś podobnego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daje to coś tak w ogóle? bo 1000zł netto to niby mało nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lakiernik krzyknął mi 2000 za pomalowanie zderzaków i progów + założenie i przełożenie wydechu... chyba trochę dużo - nie wydaje Wam się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lakiernik krzyknął mi 2000 za pomalowanie zderzaków i progów + założenie i przełożenie wydechu... chyba trochę dużo - nie wydaje Wam się?

Tak sobie liczą fachowcy :dancing:samo malowanie to pikuś tylko demontaz --> montaz sobie liczą syto itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lakiernik krzyknął mi 2000 za pomalowanie zderzaków i progów + założenie i przełożenie wydechu... chyba trochę dużo - nie wydaje Wam się?

Roboty w pytę więc nie masz się co dziwić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że renowacja mojego brata Mazdy MX-5 była początkowo wyceniona przez tego samego fachowca za niewiele więcej... jutro uderzę jeszcze do znajomego. a jak coś to pojadę się targować.. 2000 zaboli :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak zdolności, brak kanału i przede wszystkim brak czasu eliminuje możliwość zrobienia tego samemu.. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak zdolności, brak kanału i przede wszystkim brak czasu eliminuje możliwość zrobienia tego samemu.. :bag:

Dla mnie to zderzaki po 2x300 PLN malowanko , wydech montaz 100-150 PLN ....reszta kasy zostaje na inne MODY :dancing:

Montaz zderzakow u kogoś z 100-200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przygotowany na max 1500zł, no nic.. będę gadał jeszcze ze znajomym - zobaczymy ile ten mi zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za malowanie do B7 zderzaka przód + blenda tablicy + progi votex + lotka na klapę + dyfuzor votex + listwy drzwiowe s4 płaciłem 500 + 160 lakier. Graty zakładałem sam z pomocą znajomego w garażu bez kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...