Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halogen ma chyba taki sam klosz.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wstawiam jutro koła do malowania. Jaki kolor polecacie do avanta LY7G? zostać w uniwersalnym srebrnym czy grafit?

Opublikowano

Hmmm, jak by dwa założyć i na przemian by grały ... :):) :)

Czy mógł by ktoś podrzucić schemat podłączenia lamp poliftowych tylnych, chodzi głównie o rozpiskę kostek w lampach tak abym mógł sobie podłączyć na krótko i sprawdzić czy są sprawne, bo zanim zabiorę się za montaż to trochę czasu minie a nie chciał bym żeby się okazało że to amerykany albo uszkodzone bo na zwrot będzie za późno pewnie :). W LED starych nie było problemu po zdjęciu klapki było widać do którego pinu plus a tutaj to zgłupiałem.

o to chodziło

http://s30.postimg.org/rwej9d3pd/A_1.png

http://s4.postimg.org/6vh6qee65/A_2.png

Dzięki, mam nadzieję że się uda sprawdzić i mam sprawne lampeczki :)

wstawiam jutro koła do malowania. Jaki kolor polecacie do avanta LY7G? zostać w uniwersalnym srebrnym czy gra

A jaki masz wzór tych felg ?

Panowie, czym się różni lusterko 12PIN od 10PIN, czego brakuje w tym co ma 10 PIN. Chodzi o zewnętrzne oczywiście polift. Czy może być tak że pasażera lusterko ma inną ilość kabli od kierowcy ?

Opublikowano

2 piny dodatkowe to side assist. ale jest wiele możliwości. Najlepiej sprawdzić rozbierając. Pojedyńcze lustra na alle często są sztukowane i składane z kilku..

koło zada nie urywa. coś takiego

http://allegro.pl/audi-a6-c7-nowy-model-4g0-a4-a8-felga-8-5-19-et45-i5093493227.html

4g0601025bq

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Zastanawiam się bo znalazłem po 250 zł za szt ale jest do urwania trochę z ceny, dwa w takim samym kolorze ale pasażera ma 12 PIN a kierowcy 10 PIN heh. Wygląda jak by z jednego auta były ale ta ilość pin mnie trochę zbiła z tropu.

Co do felg to bym im dał taki kolor jak miały, czyli taki fajny srebrny z poświatą chromu.

Opublikowano

Zastanawiam się bo znalazłem po 250 zł za szt ale jest do urwania trochę z ceny, dwa w takim samym kolorze ale pasażera ma 12 PIN a kierowcy 10 PIN heh. Wygląda jak by z jednego auta były ale ta ilość pin mnie trochę zbiła z tropu.

a czy czasem te lusterka nie są z Anglika :eusathink:

Opublikowano

Zastanawiam się bo znalazłem po 250 zł za szt ale jest do urwania trochę z ceny, dwa w takim samym kolorze ale pasażera ma 12 PIN a kierowcy 10 PIN heh. Wygląda jak by z jednego auta były ale ta ilość pin mnie trochę zbiła z tropu.

a czy czasem te lusterka nie są z Anglika :eusathink:

najprawdopodobniej tak.

Drogo szukasz. ja kupiłem komplet 10pin za 300zł z wysyłką. Fakt, że z innych aut, ale i tak obudowy przekładać musiałem. Może nie ma teraz, ale warto szukać, ewentualnie poczekać chwilkę.

też postanowiłem zostać przy srebrnych :)

Opublikowano

Też mi to przeszło przez myśl, ale wiesz jak to jest z handlarzem, jak pytasz to oczywiście są mega super, żadnych usterek :).

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu Bixa może być połamany bez led etc... ważny jest tylko klosz. Prawa strona (pasażer)

Dokładnie jak Marcin Ci napisał, w halogenie jest ten sam klosz a zawsze dużo taniej jak potrzebujesz sam klosz :)

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

a nie ma czasem homologacji na kloszu? żeby się nie trafił upierdliwy Pan Władza, albo Pan Diagnosta.

Opublikowano

Panowie, szukam kolegi z forum, który dawał kiedyś ogłoszenie że ma możliwość dorobienia wybranych dekielków do felg. Nigdzie nie mogę znaleźć tego tematu, może ktoś z was pamięta jak się kolega nazywał ?

Opublikowano

Ja mogę dorobić płaskie elementy z laminatu grawerskiego, ale to tylko płaskie były by nakładki. Obróbka full laserem, wszelkiego typu ciecie grawer itp.

Opublikowano

:naughty:

20150429_141631_zpssdbysqay.jpg

Opublikowano

ktoś zajumał wydech z prawej strony ? :naughty:

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

a nie ma czasem homologacji na kloszu? żeby się nie trafił upierdliwy Pan Władza, albo Pan Diagnosta.

Klosz jest identyczny, wszystkie tłoczone napisy te same

Opublikowano

a nie ma czasem homologacji na kloszu? żeby się nie trafił upierdliwy Pan Władza, albo Pan Diagnosta.

Klosz jest identyczny, wszystkie tłoczone napisy te same

Super. Dobrze wiedzieć na przyszłość:)

Znajdzie się chętny na czarna lampkę z homelinkiem? Dobra cenę dam

I znajdę tez komplet podłokietników drzwi w skórze :))

Opublikowano

ile??

Dawaj na PW :wink:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Panowie mam problem ze sparowaniem blutka, iphone 5S z MMI 3G plus, za cholerę nie idzie sparować

Edytowane przez proximpuh

Opublikowano

Panowie mam problem ze sparowaniem blutka, iphone 5S z MMI 3G plus, za cholerę nie idzie sparować

mam 3g+ i 5s i paruje się bez problemowo może masz juz za dużo telefonów w BT,

tak jak Pisze Mistrz WRC wyczyść BT ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.