Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska S-line to jakie ma oznaczenie w kodach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

abstrahujac od tego jakie zyeahby to zrobily, zwrocil ktos uwage na opis filmu na youtube?

"Dziesięć tysięcy złotych nagrody dla sprawców podpalenia." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska S-line to jakie ma oznaczenie w kodach??

E4J tak jest u mnie :wink: i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedługo mija u mnie rok po przeglądzie i wymianie oleju. Ale że auto ma 5 lat chce zrobić zaraz rozrzad. Olej jest zalany na long life wiec czy go trochę przeciągnąć i zrobić razem z rozrzadem? Na oleju jakieś 8 tys km zrobione

long life wymienia się co 30tyś albo co dwa lata

rozrząd -zależy który rok auta 180 - 210 tys lub co 5-6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mieniając zderzak z przodu na s-line potrzebuje zmienić coś jeszcze typu halogeny typu osłona silnika itd ??

i jak jest jeśli miałby być to s4 ?? tu zakładam że raczej sporo trzeba zmienić :)

i co z belką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie trzeba bylo zmienic:

- halogeny

- kratki halogeow

- zderzak

- mala kratka zderzaka (takie usztywnienie ktore jest troche ponizej grilla)

- oslona ktora leci od spodu i laczy sie ze zderzakiem

w przypadku polifta sline a s4 kratki halogenow roznia sie srebrnym dekorem i grill jest troche inny.

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w polifcie to jest w pip do roboty :D i Grzesiu zrobił temat ale mnie chodzi o przedlifta 2009...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zderzak

- kratki halogenów

- listwa platinium (ta pod grillem jak nie będzie przy zderzaku)

- cięgna łączące szczelinę między grillem, a dolną listwą platinium (mogą być ale nie muszą - ja mam, ale kupiłem kompletny ori zderzak)

- osłona dolna łącząca się ze zderzakiem

to raczej wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zderzak

- kratki halogenów

- listwa platinium (ta pod grillem jak nie będzie przy zderzaku)

- cięgna łączące szczelinę między grillem, a dolną listwą platinium (mogą być ale nie muszą - ja mam, ale kupiłem kompletny ori zderzak)

- osłona dolna łącząca się ze zderzakiem

to raczej wszystko.

Dziekuję :)

Po listwie platinum mniemam ze to do s4 ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska S-line to jakie ma oznaczenie w kodach??

E4J tak jest u mnie :wink: i

U mnie też jest to samo oznaczenie

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po listwie platinum mniemam ze to do s4 ??

8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum (w S4 jest chrom)

Poczytaj jeszcze tutaj :) fajny wątek założył kiedyś Cuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska S-line to jakie ma oznaczenie w kodach??

E4J tak jest u mnie :wink: i

Ludziska S-line to jakie ma oznaczenie w kodach??

E4J tak jest u mnie :wink: i

U mnie też jest to samo oznaczenie

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po listwie platinum mniemam ze to do s4 ??

8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum (w S4 jest chrom)

Poczytaj jeszcze tutaj :) fajny wątek założył kiedyś Cuber

A no popatrz tego nie wylukałem ogladałęm watek parę razy ale nie widziałęm ze tam jest inny kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie i tak samo tył.

Zderzak zwyklak to wiadomo zwyklak.

S-Line i S4 maja takie same zderzaki i takie same kratki, różnią się własnie listwą dolną, albo chrom ( S4 ) albo platinum ( S-Line )
Dodatkowo te obwódki wkoło halogenów w chromie ale były też czarne ( dość drogie w ASO 3 x tyle co Chromowe ) no ale jak masz Grill z czarna rameczką to wypada na dole chromiku nie mieć.

No a grille ... Tutaj prosta sprawa, każdy grill ma takie same mocowanie i kształt zewnętrzny, od S4 założysz do zwyklaka i odwrotnie to samo S-Line. S line nie różni się od zwykłego, jest taki sam, czyli poziome poprzeczki grube pionowe cienkie. S4 ma odwrotnie pionowe grube a poziome cienkie. Jak ma jakiś Grill S-Line logo to znaczy że se ktoś dołożył bo fabryka tak nie dawała, jedyne loga to Quattro i S4 ( chyba :).

No więc można zakupić zderzak od S-Line albo S4 - są takie same, dołożyć inny grill z S4 ( tylko masz wtedy logo i jak wyciągniesz to zostaje dziura ) a jak nie chcesz grilla z S4 to pozostaje Ci tylko Grill zwykły. Możesz ewentualnie sobie każdy urozmaicić w czarną ramkę, lub zakupić od 3.0 tam był grill w czarnym kolorze lakierowany. Trochę zamieszane ale ogólnie to nie za dużo niemce nawymyślali, poszli na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie musi. Ja te grille u siebie przekładałem różnie, a teraz mam od S4 grill a ramkę od zwykłego chromowaną pomalowaną na czarno i zapiętą do gila od S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie i tak samo tył.

Zderzak zwyklak to wiadomo zwyklak.

S-Line i S4 maja takie same zderzaki i takie same kratki, różnią się własnie listwą dolną, albo chrom ( S4 ) albo platinum ( S-Line )

Dodatkowo te obwódki wkoło halogenów w chromie ale były też czarne ( dość drogie w ASO 3 x tyle co Chromowe ) no ale jak masz Grill z czarna rameczką to wypada na dole chromiku nie mieć.

No a grille ... Tutaj prosta sprawa, każdy grill ma takie same mocowanie i kształt zewnętrzny, od S4 założysz do zwyklaka i odwrotnie to samo S-Line. S line nie różni się od zwykłego, jest taki sam, czyli poziome poprzeczki grube pionowe cienkie. S4 ma odwrotnie pionowe grube a poziome cienkie. Jak ma jakiś Grill S-Line logo to znaczy że se ktoś dołożył bo fabryka tak nie dawała, jedyne loga to Quattro i S4 ( chyba :).

No więc można zakupić zderzak od S-Line albo S4 - są takie same, dołożyć inny grill z S4 ( tylko masz wtedy logo i jak wyciągniesz to zostaje dziura ) a jak nie chcesz grilla z S4 to pozostaje Ci tylko Grill zwykły. Możesz ewentualnie sobie każdy urozmaicić w czarną ramkę, lub zakupić od 3.0 tam był grill w czarnym kolorze lakierowany. Trochę zamieszane ale ogólnie to nie za dużo niemce nawymyślali, poszli na łatwiznę.

okey okey czyli co do s4 halogenów nie trza zmieniac jedynie co to na dole osłona silnika :) pomijawszy elementy strikte zderzakowe platinum chromium itd :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć osłonki pod spodem jest inna, chociaż ja dorezałem zwykłą, cos tam podciąłem i wlazła zwykła :) Halogeny te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieniasz ze zwykłego na S4 to kratki halogenów też zmieniasz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...