Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez schowka?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A BMW ma malutkie głośniczki w boczkach a pod fotelami subwoofery i nie trzeba tak obciążać drzwi.


To raczej na tych drzwiach jakaś taka dokładka z pod audio. Nie wygląda to na fabryczne, chociaż ... ta lampka pod drzwi z logiem też na fabryczną nie wygląda :)

Opublikowano

ale za odblaski w zderzaku to bym zabił ....

boczki też jakaś katastrofa niech cały w siateczce zrobią :facepalm:

Opublikowano

A BMW ma malutkie głośniczki w boczkach a pod fotelami subwoofery i nie trzeba tak obciążać drzwi.

To raczej na tych drzwiach jakaś taka dokładka z pod audio. Nie wygląda to na fabryczne, chociaż ... ta lampka pod drzwi z logiem też na fabryczną nie wygląda :)

Z tą lampką, to Grzegorz pisał, że to foto poglądowe. Mam nadzieję, że ori tak nie świecą. Dziwne gdyby sprzedawali lampki z logo, które dawno zmienili.

Opublikowano

B8 ? B9 ? :)

11203167_10202817893526951_2633697147638

To jakiś handmade b8:d

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

:hi:

potrzebuje kodowania do panela klimy zwykłej jednostrefowej, założyłem nowy klima działa oprócz sterowania nadmuchami i nie wysuwa sie też ekran na mmi , poprzedni panel padł całkowicie i nie mam z czego odpisać

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

:hi:

potrzebuje kodowania do panela klimy zwykłej jednostrefowej, założyłem nowy klima działa oprócz sterowania nadmuchami i nie wysuwa sie też ekran na mmi , poprzedni panel padł całkowicie i nie mam z czego odpisać

No to jeszcze CP Cię czeka :wink:

Z tego co pamiętam: 34000000 lub 34800000 ale przelicz ilość liczb ew. dodaj lub odejmij zero ;)

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

cp oczywiście ściągnięte, jaką masz klimę

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

cp oczywiście ściągnięte, jaką masz klimę

Zwykła 1 strefowa, ale też mi nie wyświetla na MMI :grin: z tym, że u mnie jest 3G+ i jeszcze nie zmieniłem gatewaya

Opublikowano

cp oczywiście ściągnięte, jaką masz klimę

Zwykła 1 strefowa, ale też mi nie wyświetla na MMI :grin: z tym, że u mnie jest 3G+ i jeszcze nie zmieniłem gatewaya

mógłbyś sprawdzić kodowanie, mnie oprócz tego nie działa jeszcze ustawianie kierunku nadmuchu

Opublikowano

Ja mam 34000000

Opublikowano

Ja mam 34000000

thx a masz grzane stołki

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

ja mam grzane i 34000000 jest okey ;)

Opublikowano

Tak mam grzane :)


ja mam grzane i 34000000 jest okey ;)

Ogarnąłeś już wyświetlanie na mmi? :)

Opublikowano

Używany ORI Rotor 19" 5x112 8,5J ET43 z oponami Brigestone Potenza 235/40/19 (wszystko jako nowe kupione w marzec 2014) być może będą do sprzedaży. Jak jest ktoś zainteresowany to proszę o ofertę na PW.

Tak to wygląda: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305311-a4-b8-20-tdi-2010-caga-180km-s-line-avant-ibis-rotor-by-pieron82/?p=4353593

Edytowane przez pieron82

Opublikowano

czy da się tak przerobić kierunkowskazy tylne w audi ?

albo tak

Sa dostepne MODUŁY do tego :) szukaj na ebay

faktycznie cena porażająca , troszeczkę zagłębiłem się w temat tych modułów i jest to do zrobienia znacznie tańszym kosztem , mam już schemat rozrysowany w poniedziałek zaopatrzę się w odpowiednie komponenty elektroniczne i zobaczymy co z tego wyjdzie ....

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

No tylko jedyny problem w tym że to semi dynamic czyli po prostu moduł opóźnia lampe w błotniku

Opublikowano

Może ktoś podrzucić numer zderzaka do avanta S-Line polift na wydech z 3.0 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.