Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był ostatnio w ASO na sciagniecie CP ? ponoć w PL ustalili jedną kwote dla SZAREGO Kowalskiego 400 PLN :)

byłem w ubiegłym tygodniu Bełtowski Krk 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Przy jednym sterowniku ?

Robiłem ostatnio taką A4 i gosciu zapłacil netto 600 pln ZA 2 STEROWNIKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem dwa sterowniki MCE i panel klimy (którego teraz szukam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był ostatnio w ASO na sciagniecie CP ? ponoć w PL ustalili jedną kwote dla SZAREGO Kowalskiego 400 PLN :)

:facepalm: widze. ze maja zaje^&*ta taktyke zeby ludzie napedzali biznes wszelkego rodzaju zlodziejom i walkarzom a nie jezdzili do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby zależało im na ukróceniu złodziejstwa. Kasa, tylko kasa i udawanie firmy, która walczy ze złem. Parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, A4, wymarzone auto do ciągania przyczep :D Cena też mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koszty CP to jak robiłem w Bydgoszczy ostatnio to coś około 100 PLN. Gościu zapytał czy robimy po całości leci od razu wszystkie moduły i wtedy jedna cena, czy robimy każdy z osobna wybiórczo i wtedy więcej pracy, ale jak mam coś trafione to tego nie weźmie pod uwagę :). No ale ze to było przez Bartka z navi ustalone to potem powiedział ze zrobi tylko te moduły które trzeba za cenę pojedynczą co około 250 zł. Pierwszy raz takie coś słyszałem bo w Gdańsku nikt mnie nigdy nie pytał, kilka modułów jedna cena,a le może coś się pozmieniało i od ilości cena zależy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie............ jak robimy to pojedynczo to musimy samemu wszystko zakodowac .

Jak diagnosta zrobi wszystkie moduły to mamy pewnosc ze bedzie wszystko w pełni funkcjonowało

wg mnie najwiecej problemów jest przy KOMFORT 46 , Klimatronik 08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma do sprzedania z was Klimatronic do Polifta a4 8k? z tymi chromowanymi gałkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się tak przerobić kierunkowskazy tylne w audi ?

albo tak

Sa dostepne MODUŁY do tego :) szukaj na ebay

faktycznie cena porażająca , troszeczkę zagłębiłem się w temat tych modułów i jest to do zrobienia znacznie tańszym kosztem , mam już schemat rozrysowany w poniedziałek zaopatrzę się w odpowiednie komponenty elektroniczne i zobaczymy co z tego wyjdzie ....

.... a wiec udało się zrobić adaptery-moduły do migaczy znacznie tańszym kosztem niż oferuje niemiecka strona http://shop.cetecarcoding.de/de/semi-dynamisches-blinken/semi-dynamisches-blinkermodul-audi-a4-8k-facelift, do podłączenia są trzy przewody : masa do adapteru , zasilanie kierunkowskazu 12v czyli ten przewód który idzie od centralnej elektryki do kierunkowskazu lampy zewnętrznej (błotnik) wpinamy w moduł oraz wychodzący z modułu przewód wpinamy do kierunkowskazu lampy zewnętrznej. Potrzebne są oczywiście dwa moduły na prawy i na lewy kierunkowskaz , moduły nie ingerują w żaden sposób w działanie instalacji w samochodzie , po podłączeniu komputera żadnych błędów nie ma :banan: na module jest mikro potencjometr w celu ustawienia odpowiedniego dla nas opóźnienia zaświecenia się kierunkowskazu

dsmye.jpg

filmik przedstawiający działanie modułu

View My Video

hmmm :eusathink: coś kiepsko idzie ten filmik zna ktoś jakąś lepszą stronę gdzie można filmy wrzucić ? Bo tutaj strasznie ścina i słabo widać efekt ale to chyba wina obciążenia serweru bo raz idzie dobrze a raz ścina

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profeska robota :decayed:

Tak z ciekawości duża różnica cenowo wyszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Panie czapki z głów :D

teraz ebay i 150Euro :D


Własnie............ jak robimy to pojedynczo to musimy samemu wszystko zakodowac .

Jak diagnosta zrobi wszystkie moduły to mamy pewnosc ze bedzie wszystko w pełni funkcjonowało

wg mnie najwiecej problemów jest przy KOMFORT 46 , Klimatronik 08

no ale jak to to to nie jest tylko zdejmowanie CP on z automatu wykrywa co leży i dorabia kodowania pod graty ?? :)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama nim więcej tylko że nie w euro a w złoty :)

W razie potrzeby jesteś w stanie przygotować taki komplecik, albo udostępnić schemat ? Oczywiście w swojej wartości cenowej ...

no to Panie czapki z głów :D

teraz ebay i 150Euro :D

Własnie............ jak robimy to pojedynczo to musimy samemu wszystko zakodowac .

Jak diagnosta zrobi wszystkie moduły to mamy pewnosc ze bedzie wszystko w pełni funkcjonowało

wg mnie najwiecej problemów jest przy KOMFORT 46 , Klimatronik 08

no ale jak to to to nie jest tylko zdejmowanie CP on z automatu wykrywa co leży i dorabia kodowania pod graty ?? :)

Jak masz coś błędnie zakodowane i coś nie trybi to ASO Ci nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się tak przerobić kierunkowskazy tylne w audi ?

albo tak

Sa dostepne MODUŁY do tego :) szukaj na ebay

faktycznie cena porażająca , troszeczkę zagłębiłem się w temat tych modułów i jest to do zrobienia znacznie tańszym kosztem , mam już schemat rozrysowany w poniedziałek zaopatrzę się w odpowiednie komponenty elektroniczne i zobaczymy co z tego wyjdzie ....

.... a wiec udało się zrobić adaptery-moduły do migaczy znacznie tańszym kosztem niż oferuje niemiecka strona http://shop.cetecarcoding.de/de/semi-dynamisches-blinken/semi-dynamisches-blinkermodul-audi-a4-8k-facelift, do podłączenia są trzy przewody : masa do adapteru , zasilanie kierunkowskazu 12v czyli ten przewód który idzie od centralnej elektryki do kierunkowskazu lampy zewnętrznej (błotnik) wpinamy w moduł oraz wychodzący z modułu przewód wpinamy do kierunkowskazu lampy zewnętrznej. Potrzebne są oczywiście dwa moduły na prawy i na lewy kierunkowskaz , moduły nie ingerują w żaden sposób w działanie instalacji w samochodzie , po podłączeniu komputera żadnych błędów nie ma :banan: na module jest mikro potencjometr w celu ustawienia odpowiedniego dla nas opóźnienia zaświecenia się kierunkowskazu

dsmye.jpg

filmik przedstawiający działanie modułu

View My Video

hmmm :eusathink: coś kiepsko idzie ten filmik zna ktoś jakąś lepszą stronę gdzie można filmy wrzucić ? Bo tutaj strasznie ścina i słabo widać efekt ale to chyba wina obciążenia serweru bo raz idzie dobrze a raz ścina

Dobra Robota :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Teraz zostaje zrobienie na skalę masową i sprzedaż

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...