Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

podróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

patrzac na przednia prawa opone to bym powiedzial ze ten samochod jest wklejony w to zdjecie - co by sugerowalo render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że nie mam odpowiedniej liczby postów piszę tutaj.

Dla zainteresowanych !!!

Krótko i na temat

Dzisiaj miałem tel. z ASO firma ubezpieczeniowa pokryje koszty wymiany mojego zderzaka pod warunkiem utylizacji uszkodzonego. Czyli muszą go rozpierdaczyć i wysłać im zdjęcia.

Pod młotek idzie zderzak i dyfuzor s-line 3.0. Zderzak jest podziurawiony dyfuzor praktycznie nie został uszkodzony, wyskoczył tylko ze zderzaka, można oblukać w moim wątku.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-6

post- 106

Jeżeli ktoś ma swój w gorszym stanie to po kosztach wysyłki zamienię się do końca tego tygodnia. Po prostu szkoda mi niszczyć dobry element.

Piszcie na PW.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotach które Grzesiek wrzucał wcześniej lusterka były montowane w poszycie drzwi a nie jak teraz mamy w trójkącie szyby. Nie wyglada mi to na A4, jakaś wizualizacja kolejna jednego z magików od grafiki, spójrzcie na te halogeny ... to w życiu tak nie będzie w realu wykonane. Zresztą cała ta bryła jakaś taka niespójna, tak jakby ktoś A1 z S3 w sedanie wymieszał.


http://newcarsimage.com/2016-audi-a6-review-and-release-date/2016-audi-a6-price.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale te wszystkie nowości i wizualizacje Audi strasznie zalatują pod BMW :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pilne pytanie. Jaki kolor ma kostka od podgrzewania foteli w przednich fotelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pilne pytanie. Jaki kolor ma kostka od podgrzewania foteli w przednich fotelach?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/220411-zmiana-siedzenia-podgrzewane-wentylowane-elektryka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję numer sterownika PDC obsługującego wizualizacje :)

A jaki masz system, bo u mnie PDC obsługiwało wizualizację na 3G High a nie obsługuje na 3G Plus, no i jeszcze czy potrzebujesz 4 kanałowy czy ośmio ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję numer sterownika PDC obsługującego wizualizacje :)

Zapytaj w odpowiednim temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by ktoś podać numer halogenu po lifcie w wersji S-Line/S4 ... Jak słyszałem są inne niż w standardowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by ktoś podać numer halogenu po lifcie w wersji S-Line/S4 ... Jak słyszałem są inne niż w standardowej wersji.

Ja oczywiście przerabiałem ten temat :hi:

8K0941699C 8K0941700C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dzięki !! Rzeczywiście jest inny w S-Line od zwykłego ? A S4 ma taki sam jak S-Line chyba co ...

Literka C pewnie oznacza ze to S-Line a literka B zwyklaki, no to trzeba włączyć opcję SEARCH ...

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopaki kratki halogenów do s-line s4 przedlift są tak powiedzmy po tej stówce za sztuke czy wiela ??

a ta listwa dolna platinum i chrom wie ktos po ile mniej weicej nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopaki kratki halogenów do s-line s4 przedlift są tak powiedzmy po tej stówce za sztuke czy wiela ??

a ta listwa dolna platinum i chrom wie ktos po ile mniej weicej nowe ?

105 pln przedlift :banan:

680 pln polift :ph34r:

listwa dolna ( szary platinium ) 258 pln S4 chrom 540 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy po spuszczeniu płynu z chłodnicy trzeba ją jakoś odpowietrzać?

Wczoraj odebrałem auto od mechanika (Karol z Raszyna, którego wszyscy polecają). Łatał mi wyciek płynu chłodzącego, czyli musiał spuścić płyn. Po wyjechaniu, od razu jak silnik zagrzał się do 90° C, włączył mi się wentylator chłodnicy. Po przejechaniu ~40 km dolałem jakieś pół litra płynu (tyle ubyło). Potem zrobiłem jeszcze ze 2-3 kursy, ale wentylator tak samo się włączał po rozgrzaniu silnika. Wyłączał się dopiero po kilkunastu minutach po zgaszeniu auta. A na zewnątrz było raptem 20° C. Temperatura silnika na desce cały czas równiutkie 90° C.

Wziąć go na przeczekanie aż się odpowietrzy, czy lepiej coś zrobić / sprawdzić?

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...