Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki mam kod koloru swojej audi. Nie mam wlepki w bagażniku ani pod kanapą (uprzedzając komentarze :P )

0b3f7658d264a17cm.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki mam kod koloru swojej audi. Nie mam wlepki w bagażniku ani pod kanapą (uprzedzając komentarze :P )

0b3f7658d264a17cm.jpg

Ciemny. Chyba.

Opublikowano

jaki mam kod koloru swojej audi. Nie mam wlepki w bagażniku ani pod kanapą (uprzedzając komentarze :P )

0b3f7658d264a17cm.jpg

Ciemny. Chyba.

dziękuję. Jesteś nieoceniony

Opublikowano

:)


A tak poważnie, to on jest granatowy? Bo mój granatowy ma "Exterior color / Paint Code 8A / Z5A"

Opublikowano

A wlepa w książce serwisowej ... powinna byc taka sama jak w bagazniku.

Opublikowano

nie mam nigdzie tego kodu i nie mam książki serwisowej

Opublikowano

No to VIN i do ASO, sprawdzą wszystko, sprawdzić Ci to ??

Opublikowano

Nie kolego, gdy masz keyless goo to nie :)

Opublikowano

No to VIN i do ASO, sprawdzą wszystko, sprawdzić Ci to ??

jak możesz to sprawdź:

mój VIN: WAUZZZ8K19A007843

Opublikowano

jaki mam kod koloru swojej audi. Nie mam wlepki w bagażniku ani pod kanapą (uprzedzając komentarze :P )

0b3f7658d264a17cm.jpg

Ciemny. Chyba.

gdzie tu sie klika na "lubie to" ? :D:banan:

Opublikowano

Ten kolor mi wygląda na Lava Grey


jaki mam kod koloru swojej audi. Nie mam wlepki w bagażniku ani pod kanapą (uprzedzając komentarze :P )

0b3f7658d264a17cm.jpg

Ciemny. Chyba.

gdzie tu sie klika na "lubie to" ? :D:banan:

Tak :)

Opublikowano

Kolory karoserii Numer koloru zn.

czerwonobrylantowy Y3J C8

czerń brylantowa Y9B A2

beż dakar-metalikc Y1Q 9X

niebieski liquid-metalik Y5J Q1

głęboka zieleń-efekt perłowy Z6E 3W

czarny phantom-efekt perłowy Z9Y L8

kwarcowy szary-metalik Y7G Q4

czerwień granat-efekt perłowy Z3F 9C

srebrny avus-perleffekt Y7J C2

kolor specj./na zycz misano czerwony-efekt perłowy Z3M N9

kolor specj./na zycz biel ibisa Y9C T9

szary lava-efekt perłowy Z7L 1R

błękit morski głęboki-perłowy Z5A 8A

błękit sferyczny-metaliz. X5X 9F

lodowosrebrny-metaliz. X7W P5

błękit aruba-perłowy X5V Q9

szary 'meteor'-perłowy Z7H X5

monzasilber-metallic X7V U7

błękit sprint-efekt perłowy Z5F 5N S4

imola żółty Y1C 1T S4


to i tak jak wróżenie z fusów, weź żesz telefon zadzwoń do aso i najnormalniej w świecie zapytaj :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Panowie, od dwóch dni jak włączam zapłon i wyłączam to na FISie zapala mi się napis ACC OFF, o co kaman, nie mam u siebie aktywnego tempomatu, czy gdzieś coś nieopatrznie uruchomiłem w menu ?

Opublikowano

Wracając jeszcze do mojego pytania o płyn chłodniczy. Czy to w ogóle możliwe, żeby nagrzał się do ponad 110° i nie zagotował się (nic nie bulgocze, nic się nie ulewa)? Może to kwestia padniętego czujnika temperatury? A jeśli tak, to jak sprawdzić który to czujnik?

tpE1A1c.png

Opublikowano

plyn chlodniczy jest na bazie glikolu i nie zagotujesz go tak jak zwykla wode - jakie bylo stezenie z woda? moze to jest problem... za duzo wody, za malo czynnika i dlatego osiagasz takie temp

Opublikowano

Mam zalane 100% Borygo.

Zresztą Borygo ma bardzo niską temperaturę zamarzania (czyste Borygo jakieś -35 stopni), ale jeśli chodzi o wrzenie to jakoś znacząco nie różni się od wody - trochę ponad 105 stopni.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

jak tam masz miec norme u siebie? g12 +?

Opublikowano

temperature wrzenia podaje sie w tzw warunkach normalnych - czyli cisnieniu rownym 1 atmosferze. w ukladzie chlodzenia panuje wyzsze cisnienie wiec woda (czy kazdy innym plyn jaki masz tam zalany) zagotuje sie w duzo wyzszej temperaturze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.