Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomoże ktoś z kodowaniem sterownika pamieci fotela kierowcy? Niby wszystko podłączone a coś nie chce hulać... Cp tez juz ściągnięte i nic:( nawet błędów nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie pomoże ktoś z kodowaniem sterownika pamieci fotela kierowcy? Niby wszystko podłączone a coś nie chce hulać... Cp tez juz ściągnięte i nic:( nawet błędów nie wyświetla.

jakis scan Pani ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest gdzies wątek dotyczący montazu PDC TYŁ? Znalazłem dużo o montazu przodu,ale tyłu nie ma. A dokładnie chodzi mi o rozpiskę jak sterownik PDC wpinamy do gatewaya? Rozumiem że wtyka 16PIN,ale reszta jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem skorzana tylna kanape bez jednego zaglowka. na allegro ogolnie tego jest malo a skorzanych to juz w ogole jak na lekarstwo. ktos sie orientuje czy zaglowek podchodzi z jakiejs innej audicy? albo duzo jest zamoty dla tapicera zeby obic skora zwykly zaglowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem skorzana tylna kanape bez jednego zaglowka. na allegro ogolnie tego jest malo a skorzanych to juz w ogole jak na lekarstwo. ktos sie orientuje czy zaglowek podchodzi z jakiejs innej audicy? albo duzo jest zamoty dla tapicera zeby obic skora zwykly zaglowek?

a ktory ci brakuje ? bo mam chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tył za pasażerem. Jeśli kupiłeś te stołki czarno bałe z s4:p

w nast tygodni się wybiorę po fotele na graty. to mogę ci popchnać zagłówki na sztuki

Panowie czemu prawe lustro ma 14 pinów a lewe 10? auto europa. Pamięć przy cofaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kupilem te czarno-biale stolki i brakuje mi tyl za pasazerem (prawy ale chyba one sa symetryczne).jesli by ktos mial - chetnie odkupie za rozsadne pieniadze oczywiscie :D

Edytowane przez Yoghurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Side assist?

brak. ale nawet jakby to byłoby 12 + światełko w obudowie, a nie ma..

tak, kupilem te czarno-biale stolki i brakuje mi tyl za pasazerem (prawy ale chyba one sa symetryczne).jesli by ktos mial - chetnie odkupie za rozsadne pieniadze oczywiscie :D

Tylko tam, z tego co pamiętam były szyte na biało :P mogę więc ci komplet zostawić ;)

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, jest biala nic tylko nie pamietam czy na zaglowkach tez. lookne. ile bys chcial za komplet? (pw?)

a ktos przerabial temat obicia zaglowkow? bo moze sensowniej by bylo szukac tapicera ktory obije materialowy zaglowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, jest biala nic tylko nie pamietam czy na zaglowkach tez. lookne. ile bys chcial za komplet? (pw?)

a ktos przerabial temat obicia zaglowkow? bo moze sensowniej by bylo szukac tapicera ktory obije materialowy zaglowek?

na zagłówkach też powinna być biała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka : lewe 10 PIN prawe 14 PIN takie wychodziły fabrycznie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka : lewe 10 PIN prawe 14 PIN takie wychodziły fabrycznie tez.

ale ciekawe dlaczego w jednym aucie? przecież Audi nic za darmo nie daje :grin:

coś musi być obsługiwane więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka : lewe 10 PIN prawe 14 PIN takie wychodziły fabrycznie tez.

ale ciekawe dlaczego w jednym aucie? przecież Audi nic za darmo nie daje :grin:

coś musi być obsługiwane więcej?

Prawe wychodziły dodatkowo z pamięcią do obniżanego lusterka przy biegu wstecznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka : lewe 10 PIN prawe 14 PIN takie wychodziły fabrycznie tez.

ale ciekawe dlaczego w jednym aucie? przecież Audi nic za darmo nie daje :grin:

coś musi być obsługiwane więcej?

Prawe wychodziły dodatkowo z pamięcią do obniżanego lusterka przy biegu wstecznym ;)

Czyli tak jak sie mi wydawało:) dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegary, kiera, ale ta konsola... trochę jak w E60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na zywca :) w poniedziałek bede w nowym Q7 siedział i zobacze jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Q7 wczoraj odbyłem wizytę i kierownica jest identyczna jak na foto tego A4, ogólnie całkiem niezła i w przeciwieństwie do tej z TT pomimo że jest mala poducha to wygląda bardzo dobrze. No a podsumowując w skrocie Q7 to na żywca dużo dużo lepiej niż na plakatach, jest prostu kawał dziada, ale konkret maszyna :).


W sumie jak tak patrzę na te foty to gała od automata identyczna też, zwróciłem uwage z taka fajna krótka a i te krateczki w konsoli też Q7 ma tak samo, może to wnętrze od nowego Q7 hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...