Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

jak dla mnie nie ma różnicy..

zakładałem 3 tygodnie temu tylne pdc na przód i działa i gra idealnie ;)

Dzięki za informację ... :hi:

Bałem się, że może być problem ze względu na inny kąt wtyku ...

Ale... w poniedziałek montaż :D

no u mnie nie było to i u Ciebie nie powinno być ja jedynie co to zrobiłem lustrzane odbicie czujek ale obstawiam że to nie ma żadnego znaczenia :D

więc udanego rezania ombre :)

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

jak dla mnie nie ma różnicy..

zakładałem 3 tygodnie temu tylne pdc na przód i działa i gra idealnie ;)

Dzięki za informację ... :hi:

Bałem się, że może być problem ze względu na inny kąt wtyku ...

Ale... w poniedziałek montaż :D

no u mnie nie było to i u Ciebie nie powinno być ja jedynie co to zrobiłem lustrzane odbicie czujek ale obstawiam że to nie ma żadnego znaczenia :D

więc udanego rezania ombre :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

jak dla mnie nie ma różnicy..

zakładałem 3 tygodnie temu tylne pdc na przód i działa i gra idealnie ;)

Dzięki za informację ... :hi:

Bałem się, że może być problem ze względu na inny kąt wtyku ...

Ale... w poniedziałek montaż :D

Zakładasz do zderzaka pod PDC, czy będziesz sam wiercił otwory?

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Miałem wiercić, ale udało mi się załatwić że będzie zderzak z S-line z gotowymi otworami (wcześniej przód był zwykły, nie S-line i bez PDC)

Naprawa była z OC sprawcy, a ja dopłacę różnicę :decayed: + graty które są inne.

Dodatkowo wpadnie Czarny grill S4 :D

Aczkolwiek, miałem ogromny dylemat bo chciałem czarny ale z ramką srebrną dookoła ... a będzie cały czarny bo takiego nie produkują jak ja chciałem :P .

Opublikowano

no to lakiernik niech wyprodukuje ;)

Opublikowano

Miałem wiercić, ale udało mi się załatwić że będzie zderzak z S-line z gotowymi otworami (wcześniej przód był zwykły, nie S-line i bez PDC)

Naprawa była z OC sprawcy, a ja dopłacę różnicę :decayed: + graty które są inne.

Dodatkowo wpadnie Czarny grill S4 :D

Aczkolwiek, miałem ogromny dylemat bo chciałem czarny ale z ramką srebrną dookoła ... a będzie cały czarny bo takiego nie produkują jak ja chciałem :P .

Cały czarny najładniejszy :)

Opublikowano

dekor w desce jest na wcisk nie?

Opublikowano

dekor w desce jest na wcisk nie?

Tak. Wyjmakiem podważ delikatnie są 3 zaczepy.

Edytowane przez Dikson

Opublikowano

dekor w desce jest na wcisk nie?

Tak. Wyjmakiem podważ delikatnie są 3 zaczepy.

:hi: pędzę zmienić 1NK z Q na bez Q :decayed:

Opublikowano

Pany jak ktoś ma coś do S4 lift to na priwa pisać proszę i szukam też bogatej instalacji do a4 avant :wink:

Opublikowano

dekor w desce jest na wcisk nie?

tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi :D

dekor w desce jest na wcisk nie?

tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi :D

Opublikowano

Witam mam takie pytanko czy w aku AGM jest woda, można dodać ile ma być???

Opublikowano

dekor w desce jest na wcisk nie?

tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi :D

dekor w desce jest na wcisk nie?

tak tylko podchacz kilkoma wyjmakami to nic nie urwiesz bo ten ponoć najciężej schodzi :D

Ten bardzo mocno siedzi ma mocne zaczepy bo tam poducha to wiadomo względy bezpieczeństwa żeby w łeb ktoś nie dostał. Ja to wyjmuję schoweki od dołu wypycham, dwa razy wyjmowałem podważając i sie zerwały kołki, tak że bezpieczniej od spodu a schowek wykręcić to 5 min.

Opublikowano

Poradziłem sobie podważając kilkoma wyjmakami po kawałku. Juz nie mam quattro:(

Poda ktos nr stelaża pod dekor licznika lift?

Opublikowano

To trzeba było zostawić, dokupić grill z Q i emblemat na klapę i sprzedać auto później jako 4x4 , myślisz że ktoś by się zorientował od razu? :D

Opublikowano

właśnie jak to jest zeby założyć Piano z polifta to trzeba zmienić ramkę i dekor tak ??

reszta typu licznik uchwyty , dziury w desce pasują ??

nie trzbea nić docinać doszlifowywać itp ??

:)

Opublikowano

Zmiana dekoru i stelaża pod. Tez będę piano wkładał:) zobaczę co mi podpasuje. Full piano czy piano w licznik, a reszta 1nK. Obawaim sie ze 2 opcja bd się gryźć

Opublikowano

Poradziłem sobie podważając kilkoma wyjmakami po kawałku. Juz nie mam quattro:(

Poda ktos nr stelaża pod dekor licznika lift?

8K1 857 735 - numer stelaża

Do zmiany na polift potrzebny ten stelaż no i oczywiście dekor :).

Opublikowano

Miał ktoś taki problem z tylnią klapą? Mianowicie otwiera się tylko do 1/3 i zatrzymuje się i trzeba ręcznie przy użyciu siły otworzyć wyżej. Po wciśnięciu guzika zamykanie opada normalnie w dół. Na kompie zero błędów jakieś sugestie gdzie szukać problemu?

Opublikowano

Miał ktoś taki problem z tylnią klapą? Mianowicie otwiera się tylko do 1/3 i zatrzymuje się i trzeba ręcznie przy użyciu siły otworzyć wyżej. Po wciśnięciu guzika zamykanie opada normalnie w dół. Na kompie zero błędów jakieś sugestie gdzie szukać problemu?

w instrukcji jest info na temat ustawiania wysokosci na jaka ma sie otwierac - moze sobie zaprogramowales zeby tylko na taka wysokosc sie otwieralo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.