Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam sie odpowietrzy :hi: jesli juz to nie zrobił :)


sprawdz stan jaki masz w zbiorniczku ( na zimnym)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chopaki kratki halogenów do s-line s4 przedlift są tak powiedzmy po tej stówce za sztuke czy wiela ??

a ta listwa dolna platinum i chrom wie ktos po ile mniej weicej nowe ?

105 pln przedlift :banan:

680 pln polift :ph34r:

listwa dolna ( szary platinium ) 258 pln S4 chrom 540 pln

Dzięki Grzesiu :hi:

Opublikowano

Sam sie odpowietrzy :hi: jesli juz to nie zrobił :)

sprawdz stan jaki masz w zbiorniczku ( na zimnym)

Dzięki :hi: Będę jechał wieczorem to zajrzę.

Opublikowano

Panowie jak poznać czy B&O to jest naprawdę czy tylko atrapa blend?

Jest jakiś kod wyposażenia w książce serwisowej?

Opublikowano

A robi ktoś podróbki tego ?? Jak by były perfekcyjnie przygotowane to w sumie bez różnicy, a jak nie to będzie widać pewnie. Kumpel znaczek kupił od BMW na machę, woreczek, naklejki numery wszystko jak fabryka, ale ... cena 20 zł a po wypakowaniu tak jakoś jaakby nie dolany do końca plastik :). Ale za dwie dychy to jest ok :).

Opublikowano

Panowie jak poznać czy B&O to jest naprawdę czy tylko atrapa blend?

Jest jakiś kod wyposażenia w książce serwisowej?

Niestety brak jest kodu PR w ksiazce .

ETKA mowi o kodzie 9VK

Opublikowano

Witam Kolegów, nie śledzę na bieżąco czy już było takie pytanko w sprawie tego modu

Ogarnął już to ktoś!!!???

Opublikowano

Trzeba by od jakiegoś wyższego modelu zaszczepić, na pewno w A7 widziałem coś takiego, może kufatec ma coś w ofercie ...

Opublikowano

Bagażnik na kopa jest tez w A6 avant wiec pewnie z tego modelu są graty

Opublikowano

taka opcje posiada prawie kazdy samochod, jak dobrze zapierdzielisz :)

Opublikowano

taka opcje posiada prawie kazdy samochod, jak dobrze zapierdzielisz :)

Sprawdzałeś??? Jesteś pewien ?? :decayed:

Opublikowano

Żeby wyrezać taki bajer, to trzeba najpierw mieć Kessy.

Opublikowano

Hohe ma rację trzeba mieć kiesy trochę ;)

Opublikowano

Mam :decayed: więc pytam :wink:

Opublikowano

Może być bez tylko co za sens najpierw otwierać auto z kluczyka a potem "z kopa" bagażnik :)

Opublikowano

Może być bez tylko co za sens najpierw otwierać auto z kluczyka a potem "z kopa" bagażnik :)

No właśnie. :)

Opublikowano

Sam sie odpowietrzy :hi: jesli juz to nie zrobił :)

sprawdz stan jaki masz w zbiorniczku ( na zimnym)

Dzięki :hi: Będę jechał wieczorem to zajrzę.

No dobra, coś chyba jednak jest nie tak. Poziom płynu od wczoraj się nie zmienił. Przejechałem dzisiaj jakieś 50 km i praktycznie cały czas działał wentylator chłodnicy. Wróciłem do domu i zrobiłem pomiary - temperatura cieczy chłodzącej podczas jazdy cały czas miała pomiędzy 110° - 112° C, wiatrak chodził na 62%. To chyba trochę za ciepło? :blink:

tpE1A1c.png

Co o tym myślicie?

Opublikowano

Pirometr w rękę i trzeba mierzyć. Może wlał coś do układu co pozatykalo kanaliki w chłodnicy.

Opublikowano

A potem sie będzie samo otwierało, jakieś kocurro przebiegnie pod autem i klapa w górę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.