Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy czasem nie ma sterowników :) przyciski sa inne na pewno

Jeszcze nie rozkminiłem ale w tym zestawie który zdobyłem z grzanym tyłem jest moduł pod tunelem. To na pewno jest z polifta i są przyciski a nie poktrętła. Nie mam jednak wiązek i nie wiem czy przed liftem też miał taki moduł pod tunelem ...

poszukalem i jest modul - 3T0 959 772 B[/size]. w przedlifcie rzeczywiscie bylo bez modulu

No ja mam takie coś własnie, to jest pod schowkiem w tunelu

nrFwiRw.jpg

zV3aNI7.jpg

Masz schemat do wersji po lifcie ???

mam z elsy:

qmTrD6G.png

CZeHsO7.png

Ty zakladasz u siebie to poliftowe? czy moze chcesz sprzedac ten fragment wiazki?

moglbys pstryknac fotki temu fragmentowi wiazki ktory tutaj masz? z tego co widze, to sa dwie wtyki do przyciskow (lewy i prawy) oraz jedna wtyka 4 pinowa - wiec czegos mi jeszcze brakuje.

w sumie ciekawe bo nie moge na tym schemacie zlokalizowac tej kostki 4 pinowej widocznej na zdjeciu

No ja to będę do siebie montował. Fotki zrobię trochę później to wrzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie można kupić taką folię? Okleiłbym sobie i szpanował. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy jak mam fotochrom w środeczku ale na zewnątrzu nie to w lusterkach tak jak w b6 jest poprowadzona wiazka i wystarczy wpiąc szkła a pociagnąć kabelki do sterownika i już :)

bo już się sie naprzeciągałem 6 godzin dwa kabelki przez trójkąty lusterek i dziękuję... wole bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki do przeciągnięcia do lustra wew. od słupka drzwi, po słupkach okna i podsufitka, ale musisz jeszcze sprawdzić czy w drzwiach jest instalacja pod fotochrom

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie chodzi czy mam kabelek od szkła do drzwi dalej to weim ze trza ciągnąć na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany - czy na kartę SD wgrywacie tylko mp3, czy wav również? system to odczyta, czy nie? i czy te pliki można przerzucić do Jukebox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam kilka fotek jak to jest połączone w polifcie. Reszty niestety nie mam, tylko jeszcze kanapa i oparcie z matami, tak więc całą resztę muszę też dorezać.

kiuOnhY.jpg

z1XWyH4.jpg

P6Dy9m3.jpg

VyD7fjK.jpg

OgfJy6H.jpg

iubmpHr.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no i poszedłem rwać szkło.... no i kuwa mam side assist a nie mam dwoch kabelków pod fotochrom szlag...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy jak mam fotochrom w środeczku ale na zewnątrzu nie to w lusterkach tak jak w b6 jest poprowadzona wiazka i wystarczy wpiąc szkła a pociagnąć kabelki do sterownika i już :)

Najprostszy sposób - wyciągnij wkład lusterka zewnętrznego i zobacz czy masz walającą się wtyczkę od fotochromu. Na pewno ją zauważysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie chodzi czy mam kabelek od szkła do drzwi dalej to weim ze trza ciągnąć na bank :)

zależy jaka wersja luster. Zdejmij wkład i zobacz.

kiedyś kupowałem u kogoś z forum koncentrat wurth do spryskiwaczy. Pamiętacie może to to sprzedawał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam kilka fotek jak to jest połączone w polifcie. Reszty niestety nie mam, tylko jeszcze kanapa i oparcie z matami, tak więc całą resztę muszę też dorezać.

kiuOnhY.jpg

z1XWyH4.jpg

P6Dy9m3.jpg

VyD7fjK.jpg

OgfJy6H.jpg

iubmpHr.jpg

ta wiazka, ktorej numer tu widac (8K0971164A) to jest ktora? ta pomiedzy przyciskami i sterownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to ta łącząca sterownik z przyciskami i pozostaje jeszcze gniazdo wolne do podłączenia wiązki która idzie do foteli i zasilania. Tak jak napisałem wyżej koszt ASO 162 zł.

LMx5pFS.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś numer agrafki takiej co się ściąga te plastikowe nasadki na śruby kół?

Tak oczywiscie :)

8D0 012 244 A 6,40 PLN ASO

6,72 PLN u mnie w aso VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się tak przerobić kierunkowskazy tylne w audi ?

albo tak

Sa dostepne MODUŁY do tego :) szukaj na ebay

faktycznie cena porażająca , troszeczkę zagłębiłem się w temat tych modułów i jest to do zrobienia znacznie tańszym kosztem , mam już schemat rozrysowany w poniedziałek zaopatrzę się w odpowiednie komponenty elektroniczne i zobaczymy co z tego wyjdzie ....

.... a wiec udało się zrobić adaptery-moduły do migaczy znacznie tańszym kosztem niż oferuje niemiecka strona http://shop.cetecarcoding.de/de/semi-dynamisches-blinken/semi-dynamisches-blinkermodul-audi-a4-8k-facelift, do podłączenia są trzy przewody : masa do adapteru , zasilanie kierunkowskazu 12v czyli ten przewód który idzie od centralnej elektryki do kierunkowskazu lampy zewnętrznej (błotnik) wpinamy w moduł oraz wychodzący z modułu przewód wpinamy do kierunkowskazu lampy zewnętrznej. Potrzebne są oczywiście dwa moduły na prawy i na lewy kierunkowskaz , moduły nie ingerują w żaden sposób w działanie instalacji w samochodzie , po podłączeniu komputera żadnych błędów nie ma :banan: na module jest mikro potencjometr w celu ustawienia odpowiedniego dla nas opóźnienia zaświecenia się kierunkowskazu

dsmye.jpg

filmik przedstawiający działanie modułu

View My Video

hmmm :eusathink: coś kiepsko idzie ten filmik zna ktoś jakąś lepszą stronę gdzie można filmy wrzucić ? Bo tutaj strasznie ścina i słabo widać efekt ale to chyba wina obciążenia serweru bo raz idzie dobrze a raz ścina

Pierwsze moduły dla pierwszych chętnych osób są już gotowe :naughty: jutro wysyłka .

Zastanawiam się nad wykonaniem tych modułów tak jak sprzedawane są na niemieckiej stronie to znaczy obudowane wraz z kostkami łączeniowymi za lampami czyli adaptery , niestety odbiło by się to na cenie bo trzeba by było kopić kostki łączeniowe i piny , przewody , taśmę oraz puszkę szczelną w którą trzeba wsadzić moduł a niestety kostki i piny maja swoja cenę :facepalm: . Są osoby które bez problemu poradzą sobie z podłączeniem " prostego " modułu bez wtyczek ale są też osoby które mają mało wiedzy na ten temat albo po prostu nie chcą ingerować w podłączenia z lutownica , rozważam wykonanie modułów do wyboru , prostych albo gotowych adapterów.

Przyznam się szczerze że efekt jest wzorowy mam moduły założone u siebie w samochodzie trzy dni i zostałem kilka razy zaczepiony na mieście przez posiadaczy Audi z zapytaniem jak to zakodowane jest :grin:

Przydało by się zrobić jakiś opis w warsztacie na temat podłączenia i efektu działania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie doliczyć do tego kostki, piny, kable, obudowy i wyjdzie cena prawie jak na Ebayu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę taniej bez dodatkowych wtyczek. A ci do obudowy, to zastanawiałem się, czy nie wsadzić tego w szeroką osłonę termokurczliwą. Powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...