Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pstryczki pewnie będą leżały ale jednak lubię wszystko robić tak żeby nie połamać, później jeszcze gdzieś te połamane plastiki mi będą w drzwiach latały :D Dzięki wielkie jeszcze raz ! :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, mam wyjmowany hak w aucie, ale chyba nigdy nie byl zdejmowany i wejscie na kluczyk sie zabrudzilo, ze juz jak kluczyk wkladam to nie da rady przekrecic i tylko kluczyk sie wygina. Zna ktos jakis sposob na zdjecie haka bez uzycia kluczyka, ale takze bez demontowania zderzaka?

Opublikowano

No właśnie Gibons o to mi chodziło dzięki ! możesz jeszcze powiedzieć co to za przyrząd? :P jakoś śrubokrętem tego nie załatwię ?

Ja to używam na co dzień takiej łapki, jest niezastąpiona i pasuje do wszystkiego http://allegro.pl/yato-sciagacz-do-spinek-tapicerki-200-mm-yt-0842-i6176991874.html:)

Opublikowano

Panowie, mam wyjmowany hak w aucie, ale chyba nigdy nie byl zdejmowany i wejscie na kluczyk sie zabrudzilo, ze juz jak kluczyk wkladam to nie da rady przekrecic i tylko kluczyk sie wygina. Zna ktos jakis sposob na zdjecie haka bez uzycia kluczyka, ale takze bez demontowania zderzaka?

Nie ma awaryjnego odpinania haka bez uzycia kluczyka. Jedyna opcja to kupic ze dwa wd40 z cienka rureczka na dyszy i płukać wkładkę zamka aż do skutku.
Opublikowano

Witam !

Szybkie pytanko czy skrzynia z oznaczeniem LLM będzie pasowała do audi z oznaczeniem LLN ? ( Audi a4 B8 2010r. 2.0 diesel 143k)

Z góry Dzięki za Info! Pozdro

Opublikowano

Witam !

Szybkie pytanko czy skrzynia z oznaczeniem LLM będzie pasowała do audi z oznaczeniem LLN ? ( Audi a4 B8 2010r. 2.0 diesel 143k)

Z góry Dzięki za Info! Pozdro

LLM jest od 2.0 diesel 136k tyle mogę podpowiedzieć

Opublikowano

Witam !

Szybkie pytanko czy skrzynia z oznaczeniem LLM będzie pasowała do audi z oznaczeniem LLN ? ( Audi a4 B8 2010r. 2.0 diesel 143k)

Z góry Dzięki za Info! Pozdro

LLM jest od 2.0 diesel 136k tyle mogę podpowiedzieć

Znalazłem jeszcze coś takiego :

http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk3/power_transmission/6-speed_manual_gearbox_0b1_front-wheel_drive/technical_data/code_letters_allocation_transmission_ratios_capacities/audi_a4_2008_?_code_letters_allocation_transmission_ratios_capacities/

Audi A4 2008 ►2.0 ltr. TDI - 88 kW to jest oznaczenie LLM

Audi A4 2008 ►2.0 ltr. TDI - 100 kW, 2.0 ltr. TDI - 105 kW to jest LLN

Jaki może mieć wpływ to że skrzynia z oznaczeniem LLM jest do słabszego modelu?

Pomoże ktoś?

Dzięki!

Opublikowano

ja mam 100kw i skrzynię LLM, patrząc po instrukcji LLN i LLM różnią się (stosunek- pośredni jazdy) nie jestem ekspertem ale przypuszczam że mogą być problemy :eusathink:


:hi:

Potrzebuję dołożyć bezpiecznik, jaki ma numer ten konektorek czy jak się to zwie który wsuwa się w wspornik ST1

Opublikowano

ile są warte listwy boczne s-line ?

Opublikowano

ile są warte listwy boczne s-line ?

Zależy jak sa zdjete. Jak na pałe to po 50zl jak sumiennie to po 150-170zl sprzedaż spokojnie.
Opublikowano

Dzięki , a zdradza jeszcze jak dobrze je zdjąć ?

Opublikowano

masz na sprzedaż ? czy chcesz kupić?

Opublikowano

Musisz delikatnie poodcinac tasme dwustronna na koncach listwy i wzdłuż gornej krawędzi. Potem pchasz listwe albo do tylu albo do przodu i schodzi z klipów.

Opublikowano

Czy dokładka zderzaka tylnego w sedanie i avancie jest taka sama? Zwykła, nie s-line.

A może ma ktoś na zbyciu taki gadżet?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Czy dokładka zderzaka tylnego w sedanie i avancie jest taka sama? Zwykła, nie s-line.

A może ma ktoś na zbyciu taki gadżet?

Mam taki gadżet.

Opublikowano

Panowie, szukam dekorów alu szczotkowane do 8k0 (najlepiej bez quattro, i 4 drzwi, tunel, deska) oraz dekoru w licznik, jednolity polift. szary, tudzież piano :P. Wymiary okna pod mmi3g+ 15cm szeroki z tego co kojarzę. Ktoś coś?

Opublikowano

Pany potrzebne kodowanie do wizualizacji tylu

Nie mogę znaleźć

Opublikowano

To nie to? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/#entry2254665

KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO
CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW:

10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)
CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .

Edytowane przez leewang

Opublikowano

To nie to? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/#entry2254665

KODOWANIE WIZUALIZACJI STEROWNIKA 4 KANAŁOWEGO

CONCERT/SYMPHONY MMI 2G ,3G HIGH , LOW:

10 PARK ASSIST ---> SECURITY ACCESS 16 ( 71679)

CODING 07 ---> BYTE 0 BIT 4 zmiana z 0 na 1 .

Wielkie dzięki

Opublikowano

Szukam foteli z Rs4 Alcantara w idealnym stanie ktoś coś ???? :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.