Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś może polski katalog poliftowej A4 w PDFie?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak uruchomic pokazywanie na FISie na ktorym biegu sie jedzie i ze czas zmienic na wyzszy?

Opublikowano

Concert: Car > instrument cluster > suggest gear change

via Nexus6@Tapatalk

Opublikowano

w 3G tak samo?

Opublikowano

Nie polecam tego, przeklamuje srogo :D

jedziesz na np. 3 i masz 1500 obrotow a tam ci pokazuje zebys juz na 4 zmienial

mialem, ale wylaczylem

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Dobry Panowie :hi:

Piszę do Was, bo znacie chyba najlepiej temat. Zastanawiam sie nad kupnem B8, po sprzedaży B6 chyba dalej do OOOO ciągnie. Na ile wycenili byście B8 z roczników 2008/10, w zewnętrznym s-linie, z dobrym, choć nie najuboższym wyposażeniem?

Jakie benzyny, a jakie diesele byście polecili?

Z góry dziękuje :hi:

Opublikowano

Nie polecam tego, przeklamuje srogo :D

jedziesz na np. 3 i masz 1500 obrotow a tam ci pokazuje zebys juz na 4 zmienial

mialem, ale wylaczylem

Zgadzam się, jadę na 4 tak około 1800 obrotów a pokazuje żebym wrzucił 6 bieg :D

Opublikowano

Panowie, potrzebuje pomalować dekory drewno w piano. Ktoś z Was robił taki myk i czy polecicie jakiegoś malarza artystę co by się podjął tego?


Dobry Panowie :hi:

Piszę do Was, bo znacie chyba najlepiej temat. Zastanawiam sie nad kupnem B8, po sprzedaży B6 chyba dalej do OOOO ciągnie. Na ile wycenili byście B8 z roczników 2008/10, w zewnętrznym s-linie, z dobrym, choć nie najuboższym wyposażeniem?

Jakie benzyny, a jakie diesele byście polecili?

Z góry dziękuje :hi:

Z wyceną różnie bywa ;) Jak kto uważa, tak ceni. Co do wyposażenia to na pewno szukaj z MMI 3G, a resztę sobie dołożysz ;) Ja jestem zwolennikiem diesla i z doświadczenia polecam 2.0. 140 kunia na początek wystarcza np. ekonomiczny. a jak potrzeba więcej to zawsze można wgrać wirusa małego. Jednostka praktycznie bez awaryjna.

Opublikowano

Dobry Panowie :hi:

Piszę do Was, bo znacie chyba najlepiej temat. Zastanawiam sie nad kupnem B8, po sprzedaży B6 chyba dalej do OOOO ciągnie. Na ile wycenili byście B8 z roczników 2008/10, w zewnętrznym s-linie, z dobrym, choć nie najuboższym wyposażeniem?

Jakie benzyny, a jakie diesele byście polecili?

Z góry dziękuje :hi:

Z diesli polecam CAGA i CAHA po 2010, podobno już wszystkie bolączki wieku dziecięcego zostały poprawione.

Cena w zależności od rocznika ja szukałem od 2010 tyle że w Niemczech to wiadomo że auta trochę droższe niż u nas, ale za ZADBANY s-line z przebiegiem poniżej 200.000 trzeba było zapłacić między 12.000-13.000 euro.

Znajdzie się też tańsze egzemplarze, ale ja się nie wypowiem bo sam szukałem od 2010 więc nie orientuje się w cenach niższych roczników.

Opublikowano

Dzięki Panowie, zawsze jakiś trop. Mnie zawsze dziwiło, że w PL auta tansze niż w DE....no ale tak to już jest. Czyli jest szansa, że za około 45-50 tyś coś się ustrzeli w miarę ciekawego?

A jak poznam, że MMI to 3G? Widać to z zewnątrz, czy tylko w papierach, bądź sofcie?

Opublikowano

W niemczech cene ksztaltuje przebieg. Chcesz B8 z przebiegiem 200 tys. to smialo kupisz rocznik 2010 za 11 tys. Chcesz przebieg ponizej 100tys. to musisz wylozyc z 15 tys. Euro.

Edytowane przez tommy-cichy

Opublikowano

Dla mnie nie ma problemu. Jeśli 200k jest realnym przebiegiem to nie zastanawiałbym się. W PL kupujemy auta które maja natłuczone spokojnie 300k, zrobiony licznik na 180k i latami jeżdzą.....oczywiście diesele.

Czyli jest nadzieja na jakąś ciekawą B8 w okolicach 45k :wink:

Opublikowano

Z kreceniem przebiegow w B8 nie jest tak latwo. Jest w sporo sterownikach zapisany przebieg. Miedzy innymi w kluczyku. Wystarczy zajsc do serwisu i pokazac kluczyk i mozna zobaczyc czy ktos majstrowal w przebiegu.

Opublikowano

O proszę, jaka ciekawostka...dzieki

Opublikowano

Pytanie do znawców czy potrzebuje światłowód doprowadzić do zegarów w A6?

chciałbym podmienić bo mam mono :kwasny:

023d3f6af406fffbmed.png

Edytowane przez darecy

Opublikowano

Niestety kolego takie jest prawo dżungli :P

Dzięki za linka :hi:

Edytowane przez Wolf1991

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-a5-q5-galka-s-line-mieszek-i6246015091.html


Panowie do znawców czy potrzebuje światłowód doprowadzić do zegarów w A6?

chciałbym podmienić bo mam mono :kwasny:

023d3f6af406fffbmed.png





:naughty:






Opublikowano

Koledzy niech ktoś mi wyjaśni zasadę działania spryskiwaczy reflektorów w B8 (nie wiem czy ma znaczenie wersja polift)......W jaki sposób i kiedy powinny się włączyć?

Opublikowano

Nie ma tu żadnej filozofii. Przy włączonych światłach mijania lampy spryskiwne są razem z szyba, dysze są wysuwane pod ciśnieniem płynu. I spryskuja nie zawsze. Tzn jest jakiś odstęp czasowy między kolejnymi spryskaniami, ale nie sprawdzałem jaki. Zauważyłem że jeśli często myje szybę jadąc w nocy to lampy są spryskiwane co któryś raz.

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite

Opublikowano

A nie jest czasem tak ze trzeba trzymać parę sekund manetka, oczywiście światła mijania włączone.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.