Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś z was ściągał może mieszek z gałki ? da radę podmienić sam mieszek ?

To tak jak

"Czy da się wymienić samą gałkę ?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No dokładnie o to pytam wymieniałem zawsze całość nigdy się temu nie przyglądałem więc stąd to pytanie :) może dziwne ale może ktoś zna odpowiedż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie szukam uczciwej A4B8 2008-2011, najlepiej w dieselu 2.0. Nie musi być od razu S-Line ale im więcej wodotrysków, tym lepiej. :wink:

Jak by ktoś coś wiedział, to poproszę info na PW

Z góry dziękuję :)

Moskala rodzina sprzedaje 2011 ale 1,8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie o to pytam wymieniałem zawsze całość nigdy się temu nie przyglądałem więc stąd to pytanie :) może dziwne ale może ktoś zna odpowiedż :)

Ja chętnie wymieniłbym samą gałkę u siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie szukam uczciwej A4B8 2008-2011, najlepiej w dieselu 2.0. Nie musi być od razu S-Line ale im więcej wodotrysków, tym lepiej. :wink:

Jak by ktoś coś wiedział, to poproszę info na PW

Z góry dziękuję :)

2010-2011

Odpuść pierwsze lata produkcji

Aż tak były skopane? Z racji silnika, czy błędów konstrukcyjnych?

:hi:

Panowie szukam uczciwej A4B8 2008-2011, najlepiej w dieselu 2.0. Nie musi być od razu S-Line ale im więcej wodotrysków, tym lepiej. :wink:

Jak by ktoś coś wiedział, to poproszę info na PW

Z góry dziękuję :)

Moskala rodzina sprzedaje 2011 ale 1,8T

Rozmawiałem dziś z kolesiem z ASO i twierdzi, że 1.8 i 2.0 zostały poprawione i trochę mniej mają apetyt na olej, aczkolwiek wciąż mają. On osobiście zaleca wymianę co 8-10 tyś. Olej jeszcze nie straci swoich właściwości smarnych i lepkości tak jak przy 15, czy 20 tys.

Lipa generalnie z tymi autami. Większość to straszne golasy, lub komisowe. Choć sam nie wiem, jak podchodzić do tych komisowych. Aż nie chce mi się wierzyć, że to są takie ulepy. Niektóre komisy są od wielu lat na rynku, dają gwarancję i pozwolili by sobie sprzedać jakiegoś składaka z - 200k na liczniku.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was ściągał może mieszek z gałki ? da radę podmienić sam mieszek ?

Oczywiście że się da, miałem u siebie gałkę z A3 8P a teraz mam z A6 C7 a mieszek ciągle ten sam :) Trzeba wywinąć mieszek na lewą strone i tam jest taki pierścień zaciskowy z tworzywa, jest wciśnięty ( gałka ma zatoczenie a pierścień rant który w to zatoczenie wskakuje ) więc trzeba go podważyć i wyskoczy. Trochę ciasno to wszystko spasowane ale się da i nie widać że było coś dłubane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakie dekle do tego koloru wrzucić?

mjcoggfh.jpg

nie wiem czy czarne, czy srebrne alu czy jeszcze coś innego?

wybór jest niezbyt bogaty. http://workwheelsonline.com/centercaps.html

myślałem o tych http://workwheelsonline.com/work-optional-centercap--blacksilver-small-base.html

Panowie czy ktoś z was ściągał może mieszek z gałki ? da radę podmienić sam mieszek ?

Oczywiście że się da, miałem u siebie gałkę z A3 8P a teraz mam z A6 C7 a mieszek ciągle ten sam :) Trzeba wywinąć mieszek na lewą strone i tam jest taki pierścień zaciskowy z tworzywa, jest wciśnięty ( gałka ma zatoczenie a pierścień rant który w to zatoczenie wskakuje ) więc trzeba go podważyć i wyskoczy. Trochę ciasno to wszystko spasowane ale się da i nie widać że było coś dłubane :)

dokładnie, ale trzeba to umiejętnie zrobić, bo te ząbki barrrdzo delikatne są ;)

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was ściągał może mieszek z gałki ? da radę podmienić sam mieszek ?

ja zmienialem. da rade. na YT sa filmiki. calosc jest na plastikowych zatrzaskach (takim pierscieniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja zmienialem. da rade. na YT sa filmiki. calosc jest na plastikowych zatrzaskach (takim pierscieniu)

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ASO ma same galy na handel.... Gibons : zawsze mozna szarpnac komplet Ty mieszek....ja gale....i wszyscy zadowoleni

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przetestuje taką gałkę to niech się podzieli opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś przetestuje taką gałkę to niech się podzieli opinią.

Na zdjęciach wygląda troszke "tandetnie" :/

To aluminium troszke takim plastikiem zalatuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w ASO można było kupić samą gałkę. Raczej tylko z mieszkiem + cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w ASO można było kupić samą gałkę. Raczej tylko z mieszkiem + cena kosmos.

Odpowiedź w temacie gałki :

Witamy

Gałka jest do wersji S-Line. Jest to zamiennik/ Srebrne elementy na gałce to srebrny plastik.

Sama nakładka - schemat biegów jest chromowana.

Pozdrawiamy,

FHU ERTONS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w ASO można było kupić samą gałkę. Raczej tylko z mieszkiem + cena kosmos.

Odpowiedź w temacie gałki :

Witamy

Gałka jest do wersji S-Line. Jest to zamiennik/ Srebrne elementy na gałce to srebrny plastik.

Sama nakładka - schemat biegów jest chromowana.

Pozdrawiamy,

FHU ERTONS

Dobrze, że do nich napisałeś, bo ktoś mógłby się nadziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie, czy malował ktoś z Was elementy np takie jak dekory drewno w black piano? Może polecicie jakiś zakład co podjął by się tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...