Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam skretne ale lift jakbys cos potrzebiwal

dzięki, jak dobrze pamiętam to w polifcie nie ma sterownika 55 jego funkcję przejmuje MCE, może znajdzie się ktoś z przed lifta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję wszystkim spróbuję :hi:

Edytowane przez Wolf1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sterowniki obsluguja skretne

8H0907357A

8H0907357B

8H0907357C

8H0907357A nie chce mi przyjąć kodowania i nie wiem czy był wadliwy czy zły dobrałem


daj chociaz jakis scan i napisz jakiego kodowania nie przyjmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj chociaz jakis scan i napisz jakiego kodowania nie przyjmuje

Sterownik który kupiłem miał jakieś dziwne kodowanie którego nie ma opisie (000255) i za nic nie można było zmienić, na początku nie wiedziałem że przy skrętnych potrzebny jest security access miałem info warunki nie spełnione (załącznik) a po wpisaniu kodu też nie przyjmował kodowania zmieniła się tylko informacja " poza zakresem"

f3f8a8da.png

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sterownik 55 widzi wogołe moduły skretne ?

innym kablem probowałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sterownik 55 widzi wogołe moduły skretne ?

innym kablem probowałes ?

próbowałem swoim VCP i VCDS-em obydwa ori

tak, widzi są też błędy , jestem teraz w pracy i jak dobrze pamiętam sterownik nie zakodowany ,lampy nie ustawione,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można zakodować w zegarach aby tak wyświetlało poziom oleju w silniku na fis ?

http://i792.photobucket.com/albums/yy205/DavidB8/IMG_1442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zakodować, bo jest to zawsze aktywne.

Taka informacja wyświetla się tylko w niektórych momentach - przede wszystkim po otworzeniu maski na włączonym zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zakodować, bo jest to zawsze aktywne.

Taka informacja wyświetla się tylko w niektórych momentach - przede wszystkim po otworzeniu maski na włączonym zapłonie.

Aha dzięki. Jakoś jescze nigdy mi tak nie wyświetliło, jedynie wskaźnik na MMI. Myślałem, że to jakaś dodatkowa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kliknij" kluczyk w stacyjce , otwórz maskę i powinno się pojawić ... u mnie w polifcie tak to działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kliknij" kluczyk w stacyjce , otwórz maskę i powinno się pojawić ... u mnie w polifcie tak to działa .

Nic. Pokazuje tylko grafikę auta z zaznaczoną na czerwono otwartą maską. Może u mnie tego nie ma a może silnik musi być rozgrzany, sprawdzałem na zimnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał temperaturę na liczniku w granicach 90 stopni to wyłącz samochód, wciśnij kluczyk bez sprzęgła, podnieś maskę i wsiądź do samochodu. Następnie odpal na mmi poziom oleju, powinien wyświetlić się komunikat żeby poczekać około 2 minuty na pomiar.

Trzeba patrzeć na FIS i po około 2-8 minutach na FISie pojawi się info o oleju, nie będzie ono cały czas wyświetlane tylko może 15-30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k spróbuję.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasowani inspekcji na liczniku tylko kompem ? wiem że w mmi coś tam można zrobić, zrobiłem ale na liczniku dalej jest inspekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał temperaturę na liczniku w granicach 90 stopni to wyłącz samochód, wciśnij kluczyk bez sprzęgła, podnieś maskę i wsiądź do samochodu. Następnie odpal na mmi poziom oleju, powinien wyświetlić się komunikat żeby poczekać około 2 minuty na pomiar.

Trzeba patrzeć na FIS i po około 2-8 minutach na FISie pojawi się info o oleju, nie będzie ono cały czas wyświetlane tylko może 15-30 sekund.

Jest. Dokładnie tak jak napisałeś. Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasowani inspekcji na liczniku tylko kompem ? wiem że w mmi coś tam można zrobić, zrobiłem ale na liczniku dalej jest inspekcja

jozek726 jak ogarniesz tą inspekcję to podziel się bo u mnie to samo, muszę skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasowani inspekcji na liczniku tylko kompem ? wiem że w mmi coś tam można zrobić, zrobiłem ale na liczniku dalej jest inspekcja

jozek726 jak ogarniesz tą inspekcję to podziel się bo u mnie to samo, muszę skasować.

Tylko komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna dzięki

jutro spróbuje ale coś mi świta że nie działało to u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...