Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

:hi:

Demontaz lewarka zmiany biegow

tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

53168422.jpg

21143074.jpg

36474761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odznaczyć moduł parktronica w gatewayu?

W jaki sposób?

Gateway - > Installation List

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie potrzebuje wskazówek jak wymienić galke z mieszkam zmiany biegów..to już nie to samo co w b7 :/ Niechce niczego uszkodzić,pomoże ktoś?

:hi:

Demontaz lewarka zmiany biegow

tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

53168422.jpg

21143074.jpg

36474761.jpg

Czyli wystarczy pociągnąć tylko do góry za mieszkanie i wychodzi? Dobrze rozumiem?

Ok już mam podziękował :hi:

Edytowane przez Wolf1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odznaczyć moduł parktronica w gatewayu?

W jaki sposób?

Gateway - > Installation List

Znalazłem, ale nie bangla. Wyłączenie w zielonym menu też nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos przypadkiem zarnika philips d3s niepotrzebnego 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktos przypadkiem zarnika philips d3s niepotrzebnego 1szt

"Ile za ile na kiedy" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jakaś różnica między silnikiem CAGA z 2008, a CAGA po 2010 poza napędem pompy oleju (tzn. dłuższy imbus)?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jakaś różnica między silnikiem CAGA z 2008, a CAGA po 2010 poza napędem pompy oleju (tzn. dłuższy imbus)?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W CAGA 2010 nie ma bagnetu do sprawdzenia poziomu oleju :-)

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Ile za ile na kiedy" ??

1szt ori philipsa potrzebuję działającą. Za zwyczaj ktoś jak wymienia to dwie od razu i jedna stara zostaje dobra potrzebuję taką właśnie :) jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam prośbę do tych którzy mają klape bagaznika w Avancie podnoszona elektrycznie. Wydaje mi sie ze u mnie za nisko podnosi...

Mierzylem stojac w garażu na równym po środku klapy do naj niższej jej krawedzi i wyszło 159cm

Tak ma byc? Ile jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tak jest. Da sie ja podniesc wyżej ale trzeba ja pchać do góry. Tez sie zastanawialem nad tym czy wszystko ok po tym jak kilka razy w nia uderzylem głową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 nie było możliwości zapisania ustawienia położenia klapy?

Chyba powinno być, bo ostatnio w Q5 się tym bawiłem.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w VCDS jest możliwość zakodowania górnego położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie to dziala tak, ze recznie do gory podnosze klape wyzej i naciskam przycisk zamknięcia az migna kierunki i mi się zapisuje położenie klapy na następny raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchnij klape na wysokość jaka ci odpowiada a następnie naciś przycisk zamykania na klapie i przytrzymsj chyba 3 albo 5 sekund , wtedy błysną kierunkowskazy i zostaje zapsmiętane ustawienie wysokości klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba do tych co mają bixenon skrętny,o sprawszenie jaki u was siedzi sterownik 55 ??

robię poziomowanie kupiłem 8H0907357A nie chce mi przyjąć kodowania i nie wiem czy był wadliwy czy zły dobrałem :hi:

nikt nie pomoże? czy nikt nie ma skrętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skretne ale lift jakbys cos potrzebiwal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...