Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak to jest z tą akcją serwisową, wpisałem sobie tutaj ( http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html) mój VIN i pokazało mi że moje auto jest objęte akcją serwisową.

Chyba jutro podjadę do ASO i zapytam jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kupie podsufitkę czarna do B8 SEDAN. Podsufitka z kompletem bajerów do tego potrzebnych. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na brembo z Q5 4 tłoki ? mam ostatni komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam!
Panowie mam takie pytanko, szukam przedniego zderzaka do A4 B8 po lifcie, mam taki numer OEM 8K0 807 437 AJ .

Znalazłem taki zderzak na allegro nowy, a jego cena to 400 zł, czy te zderzaki tak kosztują czy to jakaś podróbka?

To ta aukcja:
ZDERZAK PRZĂD PRZEDNI AUDI A4 NOWY IGĹA KOLOR oryg (6311876030) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

to co podales to wyglada na przedliftowy. a Ty chcesz kupic polift sline czy zwykly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest z tą akcją serwisową, wpisałem sobie tutaj ( http://www.audi.pl/pl/brand/pl/service/akcja-serwisowa.html) mój VIN i pokazało mi że moje auto jest objęte akcją serwisową.

Chyba jutro podjadę do ASO i zapytam jak to wygląda.

Co z programem podwyższajacym moc ? Wracają do seryjnych ustawień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to dowiedziałem się że w okolicach października powinienem się zgłosić na zmianę softu. Także trzeba jeszcze trochę poczekać, nie wiem czy to zależy od rocznika czy od czegoś innego, może najpierw idą roczniki 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to dowiedziałem się że w okolicach października powinienem się zgłosić na zmianę softu. Także trzeba jeszcze trochę poczekać, nie wiem czy to zależy od rocznika czy od czegoś innego, może najpierw idą roczniki 2008.

Także wpisałem swój i jestem zakwalifikowany, lecz na żadną zmianę softu na "eko-afera-soft" się nie wybieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wszystkie wypowiedzi.

Tylko nie wiem, czy niemiecki serwis też pójdzie na taki układ z własnym olejem.

Zapomniałem dzisiaj zapytać a byłem dzisiaj w Audi. W każdym bądź razie Castrol Longlife III 5w30.

Przy okazji umówiłem termin zmiany oprogramowania w związku z aferą dieslowską.

Ktoś już jest po?

Dostanę B9 na dzień próbny. :)

Jest też nowa akcja serwisowa związana z klimatyzacją. Na początku lipca została wprowadzona. Szczegółów nie znam.

Ma chyba związek z ostatnią akcją. Pamiętam, że przy ostatnim serwisie było coś robione.

W niemczech z wymianą na swoim oleju nie ma problemu. Przywozisz olej, pracownik wypisuje tylko taki załącznik że olej który dostarczył klient spełnia normę dla danego silnika i zmieniają Ci bez problemu.

Też ostatnio jak wymieniali mi olej dostałem B9 na 4 godzinki. Wrażenia super. Ten wirtualny kokpit na żywo robi Extra wrażenie.

Daj znać kolego jak już będziesz po o co chodzi z tą akcją serwisową klimatyzacji. Tak samo napisz wrażenia po wgraniu nowego softa do silnika, czy odczujesz jakieś różnice.

NA niemieckim Motor-Talk chłopaki piszę przeróżne odczucia. Jedni twierdzą że nawet mocy przybyło, inni że trochę słabszy. Także co człowiek to inna opinia. Jednak najwięcej osób się wypowiadało żę delikatnie spalanie zmalało. Także zobaczymy co będzie u Ciebie.

Ja się pytałem czy mogą mi to wgrać przy okazji serwisu to powiedzili że nie mogą i dopiero jak dostaną z centrali że mój VIN ma mieć zrobione to wtedy mnie wezmą na wgrywanie. Póki co niby jadą od najstarszych sztuk czyli z 2008 roku.

No to zastanowię się nad tym olejem.

Ja dostałem ostatnio list, że akcja się rozpoczęła i mogę zgłosić się do serwisu w celu wyznaczenia dogodnego terminu.

Rocznik 2012, więc to chyba nie ma znaczenia.

Termin na 27.07. Dam znać co i jak. Chociaż nie wiem jak długo będę jeździć po tej zmianie, bo po tym chcę zrobić program.

Także wpisałem swój i jestem zakwalifikowany, lecz na żadną zmianę softu na "eko-afera-soft" się nie wybieram

W liście było napisane, że nie ma możliwości nie zrobienia aktualizacji softu. Tylko jak do tego zmuszą właścicieli aut ? Nie wiem.

Być może auto nie przejdzie TUV w Niemczech. A co z resztą? Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie mam takie pytanko, szukam przedniego zderzaka do A4 B8 po lifcie, mam taki numer OEM 8K0 807 437 AJ .

Znalazłem taki zderzak na allegro nowy, a jego cena to 400 zł, czy te zderzaki tak kosztują czy to jakaś podróbka?

To ta aukcja:

ZDERZAK PRZĂD PRZEDNI AUDI A4 NOWY IGĹA KOLOR oryg (6311876030) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

to co podales to wyglada na przedliftowy. a Ty chcesz kupic polift sline czy zwykly?

Polift bo auto to polift, ew s-line.

po ile takie zderzaki chodzą?

jest ktoś w stanie sprawdzić ile taki zderzak w ASO kosztuje?

edit:

ceny z ASO już znam.

Edytowane przez A-rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesli chcesz to mam przedni zderzak poliftowy zwykly. lezy to u mnie od 1,5 roku w garazu i chetnie sie tego pozbede. mam zderzak, dwie kratki, halogeny, grill, przednia oslone silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W liście było napisane, że nie ma możliwości nie zrobienia aktualizacji softu. Tylko jak do tego zmuszą właścicieli aut ? Nie wiem.
Być może auto nie przejdzie TUV w Niemczech. A co z resztą? Nie mam pojęcia.


W Polsce nie do wyegzekwowania. W Niemczech pewno ścigną na swój sposób, bo auto ze starym softem nie spełnia wymogów Euro 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech jak nie pojedziesz na wgranie softu to dostaniesz z Steueramtu upomnienie, a pozniej wpadna zieloni i zabiora Ci dowod bo autem nie bedziesz mogl sie poruszac. Chyba ze szybciej bedzie trzeba zrobic TÜV to juz tam Ci odmowia zrobienia TÜVu. Takze w niemczech nie ma tak lekko a w polsce to jak kto chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję wymianę tylnych lamp na neon. Kto mi to zakoduje w województwie Świętokrzyskiem bądź w Warszawie/jej okolicach. Ile taka przyjemność może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję wymianę tylnych lamp na neon. Kto mi to zakoduje w województwie Świętokrzyskiem bądź w Warszawie/jej okolicach. Ile taka przyjemność może kosztować?

jak dobrze widzę masz zwykłe lampy to oprócz kodowania trzeba jeszcze pociągnąć kabelki, co moduł to inne kodowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję wymianę tylnych lamp na neon. Kto mi to zakoduje w województwie Świętokrzyskiem bądź w Warszawie/jej okolicach. Ile taka przyjemność może kosztować?

jak dobrze widzę masz zwykłe lampy to oprócz kodowania trzeba jeszcze pociągnąć kabelki, co moduł to inne kodowanie,

Mam Led przedlift. Chodzi mi usługę montażu, bądź zakup lamp z montażem. Na jaką kwotę trzeba się przygotować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę niedługo temat ogarniał.

Naviservice chce ~ 600.

Znalazłem innego magika co chce niby 400.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę niedługo temat ogarniał.

Naviservice chce ~ 600.

Znalazłem innego magika co chce niby 400.

To za samą usługę montażu jak się domyślam. Można u nich zakupić lampy czy trzeba szukać na własną rękę?

Daj mi znać jak już to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję wymianę tylnych lamp na neon. Kto mi to zakoduje w województwie Świętokrzyskiem bądź w Warszawie/jej okolicach. Ile taka przyjemność może kosztować?

jak dobrze widzę masz zwykłe lampy to oprócz kodowania trzeba jeszcze pociągnąć kabelki, co moduł to inne kodowanie,
Mam Led przedlift. Chodzi mi usługę montażu, bądź zakup lamp z montażem. Na jaką kwotę trzeba się przygotować?

płacić 400-600zł za jedną usługę to lepiej zainwestować w kabelek troszkę pracy-zabawy i ewentualnie browarek i lampy zmienione, gdybyś był troszkę bliżej mógłbym pomóc

tu masz lampy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363294-lampy-avant-tyl-neon-polift-2014-rok/

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...