Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy lusterka z audi S5 pasuja do a4? Chodzi o trojkaty. Same obudowy wiem ze sa takie same.

Edit:

Gibson teraz doczytalem, Twoj post. Jakie masz te lustra?

Edytowane przez piotrekb_tt

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy lusterka z audi S5 pasuja do a4? Chodzi o trojkaty. Same obudowy wiem ze sa takie same.

Edit:

Gibson teraz doczytalem, Twoj post. Jakie masz te lustra?

trójkąty są inne trzeba je przełożyć ze swoich starych lusterek. Trzeba wypiąć sprężynę lusterka. Jest z tym trochę roboty. Dodatkowo lustra z a5/s5 mają krótsze kable da się je podłączyć ale są napięte jak struna

Opublikowano

Panowie czy lusterka z audi S5 pasuja do a4? Chodzi o trojkaty. Same obudowy wiem ze sa takie same.

Edit:

Gibson teraz doczytalem, Twoj post. Jakie masz te lustra?

trójkąty są inne trzeba je przełożyć ze swoich starych lusterek. Trzeba wypiąć sprężynę lusterka. Jest z tym trochę roboty. Dodatkowo lustra z a5/s5 mają krótsze kable da się je podłączyć ale są napięte jak struna
Ok, dzieki. Ale same stelaże sa na pewno te same tak?
Opublikowano

Koledzy widzieli już wyrezany własnoręcznie aktywny wydech? :decayed: Ma nawet regulację głośności z opcją całkowitego wyłączenia :grin:

7a4477401fed4f739c9edd21b3bd0f39.png

źródło: https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/photos/a.339158972812042.79658.270831256311481/1180155338712397/?type=3&theater

Opublikowano

Z tym, że to było chyba na serio :D

Opublikowano

Piotrek poliftowe z asystentem el skladane satyna oryginal s4 sa tez przed liftem itd w sumie jakie potrzebujesz ?

Opublikowano

Czy czarna podsufitka w b8 po lifcie występowała jako opcja czy tylko z pakietem s-line?

Opublikowano

Jaka cena tych luster?

Opublikowano

Czy czarna podsufitka w b8 po lifcie występowała jako opcja czy tylko z pakietem s-line?

była również jako opcja

6NQ = Podsufitka nakladki slupkow czarny góra czarny

Opublikowano

Piotrek poliftowe z asystentem el skladane satyna oryginal s4 sa tez przed liftem itd w sumie jakie potrzebujesz ?

Nie masz samych obudów polift? Moje lustra sa skladane a asystenta nie chce :-)
Opublikowano

Pytanko, czy któryś z was robił serwis klimy z wymiana OSUSZACZA KLIMY??? Jak tak to proszę o info czy duże koszta, jaki nr. osuszacza i jak to ogarnąć. Pozdro

Opublikowano

Piotrek bez asystenta tez sa. Same obudowy ciezko raz tylko mialem

Opublikowano

Panowie, a moze ktos podrzucic rysunek z etki w ktorym miejscu w silnik CNCD (224KM) ten termostat jest umiejscowiony? odstawilem samochod do mechnika, wymienil termostat ale o numerze 06L 121 113A, wygladajacy zupelnie inaczej niz ten z aukcji - i niewiele to dalo. mechanik powiedzial, ze prawdopodobnie jest jeszcze jeden w pompie wody.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

kupował ktos listwy progowe na allegro,i od kogo, może się podzielić wiedzą czy sa ok.

Jakie? S-line zewnętrzne?

Ja zamawiałem w serwisie w DE - 64 EUR sztuka

Opublikowano

06L121113A zamienia sie na 06L121111H i jest to regulator płynu na pompie

06l-121-111-h--.jpg

http://allegro.pl/audi-vw-pompa-wody-06l121111h-4h0121671d-5g0965567-i6355854114.html#imglayer

dzieki WRC ale mi potrzeba wiedziec gdzie siedzi 06H121113B. masz moze rysunek od tego? ten, ktory wkleiles mam juz ogarniety

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

aa czyli jednak nie pasuje. w takim razie to nie termostat tylko cos innego mi padlo. pewnie jakis problem z pompa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.