Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany nie zalegają komuś wycieraczki szyby przedniej ? Bo mi coś stuka i chciał bym na podmianke zobaczyć , może być chociaż jedna zuzyta sztuka ( strona kierowcy ) ? ;)

Mam chyba komplet w piwnicy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany nie zalegają komuś wycieraczki szyby przedniej ? Bo mi coś stuka i chciał bym na podmianke zobaczyć , może być chociaż jedna zuzyta sztuka ( strona kierowcy ) ? ;)

Mam chyba komplet w piwnicy ;-)

Nie chciał byś mi wysłać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie zalegają komuś wycieraczki szyby przedniej ? Bo mi coś stuka i chciał bym na podmianke zobaczyć , może być chociaż jedna zuzyta sztuka ( strona kierowcy ) ? ;)

Mam chyba komplet w piwnicy ;-)

Nie chciał byś mi wysłać ? ;)

zapraszam do mnie podmienimy zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie zalegają komuś wycieraczki szyby przedniej ? Bo mi coś stuka i chciał bym na podmianke zobaczyć , może być chociaż jedna zuzyta sztuka ( strona kierowcy ) ? ;)

Mam chyba komplet w piwnicy ;-)

Nie chciał byś mi wysłać ? ;)

Jutro ich poszukam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy nr 8k5 807 511d to zderzak do avanta czy sedana? bo mam ciekawy na oku i nie wiem czy brać do mojego avanta :) Będę bardzo wdzięczny za rozwianie wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję, ułatwi mi ta wiedza życie w przyszłości :D wrzuciłem link do odpowiedniego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka/przestroga:

Zamówiłem dwie opony nowe z portalu polskihurtopon.pl około miesiąc temu, po dwóch tygodniach wysłałem zapytanie, otrzymałem szybko odpowiedź że czas realizacji do 28 dni roboczych, wczoraj zapytałem to znowu info " magazyny na zachodzie mają duże opóźnienia" hmm... wszedłem na fora a tu masakra, ludzie czekają po kilka miesięcy, nie ma opon nie ma forsy, sprawy przekierowane na policję, coś tam udało się wyciągnąć forsę ale ogólnie nie wesoło.

No i tak chyba trzeba kupić kolejne dwie nowe a tamte może się kiedyś pojawią, ale raczej nie polecam heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że chytry traci dwa razy :facepalm:

Powodzenia w odzyskaniu kasy :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - taki problem zwiazany z ukladem chlodzenia silnika:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365967-temperatura-powyzej-90c/

spotkal sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że chytry traci dwa razy :facepalm:

Powodzenia w odzyskaniu kasy :mellow:

Dokładnie było taniej chyba o 40 zł niż na oponeo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Cie podkusiło :P nie no zdarza się sami oszuści wszędzie ;/ ja kiedyś kupiłem TV + konsole wpłaciłem kasę i d*pa, ale odzyskałem kasę swoimi metodami. Mimo że było 120 pokrzywdzonych zbiorowy pozew itd to policja mi umorzyła sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa rzecz przy zakupach przez net...platnosc za pobraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka/przestroga:

Zamówiłem dwie opony nowe z portalu polskihurtopon.pl około miesiąc temu, po dwóch tygodniach wysłałem zapytanie, otrzymałem szybko odpowiedź że czas realizacji do 28 dni roboczych, wczoraj zapytałem to znowu info " magazyny na zachodzie mają duże opóźnienia" hmm... wszedłem na fora a tu masakra, ludzie czekają po kilka miesięcy, nie ma opon nie ma forsy, sprawy przekierowane na policję, coś tam udało się wyciągnąć forsę ale ogólnie nie wesoło.

No i tak chyba trzeba kupić kolejne dwie nowe a tamte może się kiedyś pojawią, ale raczej nie polecam heh.

Ja po kilku nieprzyjemnych doświadczeniach z zakupem opon przez internet już w ogóle nie polecam opon ze sklepów online, z OPONEO na czele.

Opony trafiają się nawet 3 letnie, raz otrzymałem opony w różnych rozmiarach, a dochodzenie swoich praw przy reklamacji wiąże się z długą i nieprzyjemną batalią z owym serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy termostat o numerze 06H121113B podchodzi do 2.0 tfsi 224KM? dzwonilem do ASO i babka mi powiedziala za termostat ponad 1400 pln a na allegro ten co napislem jest po 88 pln. i nie wiem czy do polifta jest inny 14 raz drozszy czy baba z aso nie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował ktos listwy progowe na allegro,i od kogo, może się podzielić wiedzą czy sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...