Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moje auto...


niwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nauczyłem się dodawać zdjęcia na forum, to mogę się pochwalić swoim "dorobkiem". Jak kto chce to zapraszam do oglądnięcia. Nie jest to żadna specjalna wersja, standardowe wyposażenie, czyli klimatyzacja dwustrefowa, grzanie tyłka, obniżone zawieszenie (super na nasze piepszone klepiska), drugi komplet identycznych felg, ABS, 4x el. szyby, elektryczne i grzane lusterka, ESP, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna 6 szt, nagłośnienie 8 głośników + subwoofer, no i oczywiście chromowany pakiet i aluminium w środku. Jako ciekawostka - system ochrony przed gryzoniami. Sprowadzona z Essen w listopadzie. Jest to moja druga Audi. Audi maja też moi rodzice i siostra - ot taki niegroźny rodzinny fanatyzm :wink4:

018907ac63881a38.jpg

2881fa3e7156c427.jpg

4f894ae001e22890.jpg

5bb0bba6060f46b5.jpg

7b27983049e70db7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuuluje

Oswoiłeś się już po takiej przesiadce?? :>

Daj jeszcze fotkę środka i napisz czy coś będziesz miodził czy zostaje tak jak widać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po przesiadce na lepszy łatwo jest sie przestawić, gorzej odwrotnie :)

Zmieniał nic raczej nie będę.

Z felgami większymi niż 15" nie będę ryzykował - koło i tak sie chowa pod błotnikiem, a wysokie opony chociaż trochę rekompensują nasze klepiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba zartujesz

zakłądaj 17 cali i tez bedzie OK

15 to juz do malucha sie zakłada :)

ale autko super :) gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwe ja też kupiłem z 15 -kami na nówkach oponach i....szybko sprzedałem... :>

A 17-ka to nie żaden extreem i też się normalnie jeździ. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednej rzeczy - jak zmienię felgi na większe to będę musiał założyć niskie opony, a uwierzcie mi, ze teraz jeździ sie fatalnie. Podwozie jest już poorane, dziwne, ze jeszcze wszystkie osłony się trzymają. Nie chce z drugiej strony, żeby nadwozie dostawało cięgi od dziurawych dróg, bo zawieszenie zrobię a budy nie.

Ale tak jak mówicie - felgi to połowa urody auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny avancik :th:

wpadnij na spota to zobaczysz, że sporo ludzi jeżdzi u nas na "18 i '17 nawet na zimówkach :wink4:

"15 to egzotyczny rozmiar do B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednej rzeczy - jak zmienię felgi na większe to będę musiał założyć niskie opony, a uwierzcie mi, ze teraz jeździ sie fatalnie. Podwozie jest już poorane, dziwne, ze jeszcze wszystkie osłony się trzymają. Nie chce z drugiej strony, żeby nadwozie dostawało cięgi od dziurawych dróg, bo zawieszenie zrobię a budy nie.

Ale tak jak mówicie - felgi to połowa urody auta :)

W takim razie zamien sie z kim na zawieszenie! Mozna jezdzic komfortowo nawet na 17" tylko, ze Twoje auto ma chyba -40 jak nie lepiej...

Sporo ludzi chetnie zamieni swoja serie na takie niskie jak Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm siedzi nisko jak jasna cholera ja bym tu podejrzewał coś więcej nawet a może jakis gwint ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ta B3 ma bardzo znajome numerki :naughty: Kolego zakładaj większą felgę! :kox: A te 15'' to mogę odkupić od Ciebie dla siebie na zimę po rozsądnej cenie :gwizdanie: Hyhy nawet u mnie w B5 są teraz 16ski a myślę nad 17kami :cool::rolleyes: Ale tego targania podwoziem o te nasze nierówności albo zimowe koleiny... tego Ci nie zazdroszczę - trochę rozumiem bo u siebie mam tylko ori lekką glebę (w B5) i tez czasami modlę się żeby mi osłony nie poodpadały :decayed: Ale za to autko ładnie stoi co cieszy oko i zakręty nie są takie straszne :cool: Ładniutka maszynka :th: Z chęcią zobaczę ją na spocie o ile zgodnie z tym co masz na tabl. rej. w B3 pochodzisz z okolic Radzynia :wink4: Wiadomość na PW poszła :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka felunek min 18" bo 17" sa za male do b6 a 15" to na zime zostaw :] jakis xenon i bedzie kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura pierwsza klasa :th: ale nie widziałem jeszcze B6 na letnich 15 " pozdro

no bez przesady :decayed:

do autora wątku: zakładaj 17" nic się nie zmieni w komforcie za to wizualnie przestanie byc leasing'ówką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho trzeba kolegę jakoś zdopingować do zmiany na 17" :tongue4:

no to strzeliłeś mu końską dawkę :decayed: spoko - po pierwszym spocie założy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 17 to troche malo co do komfortu to z 15 na 17 to nie ma prawie różnicy ale ja bym zapodal 18 tak jak to zrobilem u siebie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...