Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, dopiero co był taki temat. Z tego co pamiętam założyciel się łamał założyć czy nie, ale w końcu nie dał znać czy założył i jak to się sprawuje, w każdym razie opinie z innych for były dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatna rzecz szczególnie w zatłoczonych miastach jak Warszawa gdzie na miejsca parkingowe trzeba się wciskać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano założyłem i powiem że działa bez zarzutów,tak jak opisał to gość w aukcji.Czujnik widzi wszystko,metalowe i nie metalowe przedmioty też.Trochę się przy tym narobiłem ale gra jest warta świeczki i przy tym nie trzeba nic wiercić itp. Polecam wam Pan ie i Panowie kupić taki wynalazek.Jak znajdę trochę czasu to wrzucę filmik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ten gościu pisał o wytrzymałości tego, bo z tego co wyczytałem to jest to owinięte w folię aluminiową, na którą podczas jazdy leci cały syf z drogi, w zimie woda, sól? Przyklejone to jest na taśmę dwustronną, więc jak to się będzie trzymać po zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ze odgrzebuje ale jestem pelen watpliwosci jak to sie spisuje na dluzsza mete ?

jak po zimie ?

czujniki nadal sie trzymaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa działa,zima nic nie zmieniła,jedyne co to coś mi się pochrzaniło z centralką bo czasem gdy wrzucam wsteczny to mam ciągły sygnał jak bym był milimetry obok przeszkody. Po pstryknieciu w centralke problem znika ale pojawia się po jakimś czasie. Musiałbym zajrzeć do środka o co kaman. Mówiąc krótko nie ma możliwości żeby tam się dostał jakiś syf(na tą taśmę). Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy ty kleiles tylko na to co tam odrywasz czy jakos zabespieczales to np przyklejales na to cos zeby bylo uszczelnione?

i czy takie cos bedzie ok czy innej firmy brales?

Czujnik cofania bez wiercenia w zderzaku EPS-1 (2595193612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moge zapytac o jakies instrukcje demontarzu tego tylego zderzaka? nigdy tego nie robilem a nie chce nic robic na sile :)

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 15:14 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam u siebie te czujniki, jakbym miał drugi raz je montować do wolałbym zamontować ultradźwiękowe, ponieważ te elektromagnetyczne mają trochę mały zasięg zaczynają działąć od okolo 60-50 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontuje takie bo tyle co widze w lusterku to widze :P a jak juz bede za blisko to uslysze :)

raczej po zimie to zrobie wiec bede pozniej potrzebowac odpowiedzi jak zdjac tylni zderzak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a montował ktoś taki czujnik w A4 B5 kombi? ja się przymierzałem, ale po zdemontowaniu zderzaka stwierdziłem że nie ma jak,  wzmocnienie i hak zasłaniają zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...