Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.


trucker hiob

Rekomendowane odpowiedzi

kolego, czy to Ty jesteś tym słynnym w światku TRUCKów HIOB'em ?? swojego czasu oglądałem na necie filmiki, które prawdopodobnie Ty kręciłeś, chociażby jak wyglądają truck stopy w USA, były też filmiki, które kręciłeś na parkingu, np. jak jechały gabaryt'y :evil:

było też sporo filmików, które kręciłeś podczas trasy prosto z kabiny ciężarówki :gwizdanie:

Ale ten świat mały :wink4:

jaka jest teraz Twoja aktualna strona www?

pisze w pierwszym poście w filmikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi odpowiedzieć na kilka pytań? :) więc ...jak ze spalaniem przy maksymalnym załadunku? Długość naczepy jest taka sama jak u Nas? Jaki jest maksymalny dopuszczalny ciężar przewożonego ładunku? To tak po krótce bo chce sobie porównać bo brat prowadzi transport. A i jeszcze macie ograniczenie prędkości?[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 17:44_________________________________________________Dobra już znalazłem odpowiedzi bo się wyrwałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pisales ze miales tez pare sztuk 770 ;)

jest duza roznica miedzy tymi ciagnikami ? czy to po prostu lift byl ?

Facelifting, w zasadzie tylko kosmetyka. Inne światła, inne osłony na zbiorniki paliwa. W środku inna deska rozdzielcza, szafki, lodówka. Wszystkie wymiary, kształt nadwozia itp - identyczne.

kolego, czy to Ty jesteś tym słynnym w światku TRUCKów HIOB'em ?? swojego czasu oglądałem na necie filmiki, które prawdopodobnie Ty kręciłeś, chociażby jak wyglądają truck stopy w USA, były też filmiki, które kręciłeś na parkingu, np. jak jechały gabaryt'y :evil:

było też sporo filmików, które kręciłeś podczas trasy prosto z kabiny ciężarówki :gwizdanie:

Ale ten świat mały :wink4:

jaka jest teraz Twoja aktualna strona www?

Tak... to ja, ten niezwykle słynny hiob. Na cały świat i okolicę. :polew:

Filmów na YT mam blisko dwa tysiące, ale większość to zwykłe śmieci. Jest parę dość fajnych, jak kogoś interesuje życie kierowcy, czy amerykańskie ciężarówki. Adres mojego forum jest w podpisie, mój kanał na YT to http://youtube.com/truckerhiob

Możesz mi odpowiedzieć na kilka pytań? :) więc ...jak ze spalaniem przy maksymalnym załadunku? Długość naczepy jest taka sama jak u Nas? Jaki jest maksymalny dopuszczalny ciężar przewożonego ładunku?[...] A i jeszcze macie ograniczenie prędkości?

Auto pali średnio 37 litrów na setkę, ale potrafi spalić też 45. Naczepa ma 53 stopy, 16,2 metra. Maksymalny ciężar zestawu to 80 000 funtów, 36 ton. Pusty waży 16 ton, więc mogę załadować 20. Ograniczenia mamy, w zależności od stanu, 55, 60, 65, 70, 75, a nawet 80 mil na godzinę w paru miejscach w Utah. Większość stanów na wschodzie pozwala nam jeździć 65-70 mph (104-112 km/h), te "w środku", Dakoty, Nebraska, Wyoming, Arizona, Nowy Meksyk - 75 mph (120 km/h), na zachodzie, California, Oregon, Washington - 55-60 (88-96 km/h) Ciężarówki jednak nie muszą mieć "kagańca", choć wiele firm je dobrowolnie wprowadza. Moja może jechać 145 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z TACHO ?

Policja sie nie czepia ?

Ile mozna jezdzic, jakie sa przerwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już Cie nie lubię...

Oczywiście z zazdrości :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 08:59_________________________________________________a pro pos. To nie Ty wrzucałeś kiedyś filmiki z trasy w necie?

Tego Volviaka na bank już widziałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazując fotki mojego BMW ktoś zauważył w tle inne moje autko i poprosił o jego opis. Zatem spełniam prośbę.

Czesc Hiob, troche Cie swego czasu posledzilem na necie :)

BMka jest na polskich blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już Cie nie lubię...

:kox:

To nie Ty wrzucałeś kiedyś filmiki z trasy w necie?

Tego Volviaka na bank już widziałem :mysli:

Pewnie ja... www.youtube.com/truckerhiob

BMka jest na polskich blachach?

W naszym stanie obowiązuje tylko jedna tablica rejestracyjna. Z przodu każdy sobie może przykleić co chce. Al kto wie, może za 15 lat zarejestruję ją w Krakowie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al kto wie, może za 15 lat zarejestruję ją w Krakowie. :decayed:

A myślałem że wkrótce podjedziesz nią na spota jak odwiedzisz swoje rodzinne strony :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że wkrótce podjedziesz nią na spota jak odwiedzisz swoje rodzinne strony :polew::decayed:

Na podręczny bagaż chyba się nie załapie... Musi zaczekać na "przewóz mienia przesiedleńczego", jeżeli zdecyduję się na powrót do Krakowa. A do Galerii Kazimierz mam niedaleko. Jestem z Grzegórzek, w okolicach Ronda Grzegórzeckiego chodziłem i do przedszkola, na Rzeźniczej, i do ogólniaka, do Ósemki na Grzegórzeckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo_002.jpg

Volvo_001.jpg

nasze zestawy.

16,5 m długości, 40ton dmc, waga pustego z nową schmitką ok.13 400 z kempfem ok 14 ton.czyli ładujemy 26-27ton.

Moc seryjna 460KM..po programie 540KM. :) :)

bat na 89km/h. Spalanie 26-38l/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...