Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.


trucker hiob

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna maszyna :slina: Widziałem trochę Twoich filmików na necie. Kiedyś też chyba dawałeś live streamingi ze swoich tras? Coś mi świta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna :good: Ale to chyba nie jest V8?? Bo tego brakuje w volvo a scania ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pojazd ! Szkoda tylko, że taka praca sprawia że jesteś w domu gościem. No, ale cóż. Każdy człowiek ma jakieś wyrzeczenia, plusy i minusy.

Szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego :P

a kto ci takich glupot naopowiadal ? bynajmniej nie jest jezeli chodzi o osobobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego :P

a kto ci takich glupot naopowiadal ? bynajmniej nie jest jezeli chodzi o osobobe

ciężarowe nie mają nic wspólnego z osobowymi.

Volvo jest nie zawodne i jeśli chodzi o europejskie najwygodniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prawda, u brata w volvo które ma przejechane 100tys od nowości (2010) pękł zawór i jak się okazało na serwisie jest to żąda fabryczna :) więc kłócił bym się :) jeśli chodzi o miejsce w kabinie to volvo napewno nie jest najlepsze, MANEM jeździłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prawda, u brata w volvo które ma przejechane 100tys od nowości (2010) pękł zawór i jak się okazało na serwisie jest to żąda fabryczna :) więc kłócił bym się :) jeśli chodzi o miejsce w kabinie to volvo napewno nie jest najlepsze, MANEM jeździłes?

nie mówię,o miejscu,tylko komforcie jazdy.

Jeździłem Tga z silnikiem D20 w kabinie XXL,a teraz Volvo FH globtroter. więc porównanie mam,bo w między czasie był Daf 95 i 105 xf i Actros 1844,który jest najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć hiob... :hi:

Dotarłeś już nawet tutaj ... :naughty:

Często bywałem na twoim forum i oglądałem filmiki na żywca z twoich tras, jak się przymierzałem do poszukiwania pracy jako kierowca w Kanadzie.

Volwinka jak zwykle piękna ... :thumbup:

Ps.Z Bogiem Piotr +..... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna :good: Ale to chyba nie jest V8?? Bo tego brakuje w volvo a scania ma :naughty:

W USA nie są w ogóle używane silniki V8. Poza tym moje Volvo nie ma silnika Volvo, lecz Cumminsa.

Swietny pojazd ! Szkoda tylko, że taka praca sprawia że jesteś w domu gościem. No, ale cóż. Każdy człowiek ma jakieś wyrzeczenia, plusy i minusy.

Szerokości !

Ja co prawda jestem w trasie dwa-trzy tygodnie, ale po powrocie zostaję w domu 5-7 dni. Czasem dłużej. Od rana do rana. Wcale więc nie spędzam z domu mniej czasu, niż ktoś, kto o świcie wychodzi do pracy, wraca późnym popołudniem i za chwilę zmęczony pada na wyrko, by następnego dnia o świcie wyjść z domu.

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Ja się przesiadłem na Volvo z KW W900L, prawdziwego klasyka z długim nosem. Kenworth praktycznie niezmieniany od przedwojennych czasów, poza kilkoma znaczącymi "faceliftingami". Wygląda wspaniale, ale gdy go projektowano nikt jeszcze nie słyszał o ergonomii. Do tego wnętrze VN 780 jest najprzestronniejsze z wszystkich seryjnych trucków w USA, a ja tam mieszkam większą część czasu, więc to dla mnie dość istotne.

A zapytam moze dziwinie, czemu Volvo w Stanach jak jest tam tyle pieknych innych ciagnikow ?

Pięknych jest sporo, ale volvo niezawodne, pewnie dlatego :P

a kto ci takich glupot naopowiadal ? bynajmniej nie jest jezeli chodzi o osobobe

ciężarowe nie mają nic wspólnego z osobowymi.

Volvo jest nie zawodne i jeśli chodzi o europejskie najwygodniejsze...

To prawda, że już od wielu lat drogi Volvo osobowego i Volvo od ciężarówek, silników morskich, maszyn budowlanych i autobusów się rozeszły. Ford wykupił za 6,5 miliarda dolarów w 1999 roku tylko auta osobowe, by po 10 latach sprzedać je Chińczykom za niecałe 2 miliardy, reszta pozostała niezależną, szwedzką firmą.

Co do niezawodności, to moim zdaniem wszystkie ciężarówki na rynku amerykańskim mają podobną jakość. Gdy pracowałem w firmie US Xpress, która ma setki ciężarówek wszystkich producentów i rozmawiałem z mechanikami, potwierdzali to spostrzeżenie. Natomiast z pewnością VN 780 jest najwygodniejsze, bo ma największą sypialnię.

Dla mnie Scania jest nr 1. Brat twierdzi tak samo choć volvo nie wiele gorsze, eRka rządzi :)

Cóż, u nas nie ma Skakanki. Były jakiś czas, ale się wycofali rakiem z rynku USA, po ogłoszeniu bankructwa.

Cześć hiob... :hi:

Dotarłeś już nawet tutaj ... :naughty:

Często bywałem na twoim forum i oglądałem filmiki na żywca z twoich tras, jak się przymierzałem do poszukiwania pracy jako kierowca w Kanadzie.

Volwinka jak zwykle piękna ... :thumbup:

Ps.Z Bogiem Piotr +..... :hi:

Jak widzisz... ;)

Z Panem Bogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...