Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] "autoseba chip tuning" (Wroclaw) - komu robil?


przemek4net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na allegro sie oglasza, warsztat we Wro (co mi bardzo odpowiada -> bo szukam tylko kogos z Wro do mojego 2,5tdiV6), ceny raczej mocno promocyjne. Na forach (o seatach, o audi 80, o oplach, golfach itp) chwala go ale napotkanelm sie na informacje, ze komus z tego forum niby cos pokaszanil. Nie moge znalezc zadnego postu z psioczeniem (interesuje mnie co bylo/jezeli bylo i jak sprawa sie skonczyla: przebieg procesu "reklamacji"). Na forum formula??? (forum tunerow, zrodlo "wsadow" itp) to go najchetniej "za psucie rynku" podpalili zywcem (nie precyzujac czy chodzi o jakosc czy zanizanie ceny sredniej)

Chcialbym zlapac kontakt z kims kto robil tam 2,5tdi najchetniej w tipie

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze Ci poradze - chociaz nie powininenem, bo zalozyles praktycznie 2 takie same tematy - nie jedz do niego tym autem!!!

Nie wierze, ze ktos kto szuka klientow na allegro i ma dumpingowe ceny zrobi Ci porzadnie program w tym silniku i przy tej skrzyni. Jesli chcesz uniknac 5-cyfrowych kosztow, to jedz do sprawdzonego tunera. Masz oddzial Masters Tuning w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Jetronik to zdecydowanie najlepsza firma w okolicy - co niestety wiąże się ze sporym wydatkiem jednak wiesz za co płacisz.

Drugą opcją jest C-Tronic, mają własną hamownię, w miarę przystępne ceny - jeśli dobrze pamiętam - ale jak robią programy tego nie powiem bo nie znalazłem dużo informacji na ich temat w internecie. Mogę powiedzieć co widziałem, ruch mają duży, warsztat nowy, profesjonalnie urządzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jeśli chodzi ci o tego gościa to stanowczo ci odradzam :thumbdown:, auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi lekko daje za nim jak ze starego Jelcza, a 1.9 passat afn jak zrobił to paliwo lało się a turbo jak twierdził jest na 1.25 bara a dawało 1.4 normalnie zabójstwo :evil:

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jeśli chodzi ci o tego gościa to stanowczo ci odradzam :thumbdown:, auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi lekko daje za nim jak ze starego Jelcza, a 1.9 passat afn jak zrobił to paliwo lało się a turbo jak twierdził jest na 1.25 bara a dawało 1.4 normalnie zabójstwo :evil:

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

no to chyba już wszystko jasne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi ....

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

Zastanawiam się czego Ty właściwie chcesz, bo chyba sam nie wiesz.

Chciałbyś znaleźć 100 osób, które mają te silniki, które jeszcze robiły w jednym miejscu i najlepiej 100m od Twojego domu żeby było blisko ???

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

A jak Ci ktoś da te logi grupy 011 to będziesz wiedział o co w nich chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

Tu raczej spotkasz osoby, ktore robily soft u Rogala.

Mozesz tez podpytac na AKP i przede wszystkim poszukac tam logow AFB po zmianie softu.

Np. carlnova ma AFB+tip z softem na 200PS. Poszukaj jego logów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej spotkasz osoby, ktore robily soft u Rogala.

Np. carlnova ma AFB+tip z softem na 200PS. Poszukaj jego logów...

no wlasnie on juz turbinke chyba ugotowal...wiec to dobry przyklad zlego przykladu (jak dla mnie).. pozatym te 200ps to on wyliczyl z logow tiptronica.. mi w seri (chyba ze nie?) wychodzi prawie 170 w piku /160 zawsze (z logow tipa oczywiscie)

przyklady logow "po i przed' rogalu (czy innym uznanym) to po prostu to czego szukam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też robiłem softa u autoseby na 126km,przelatałem już 40tyś.km i nie zauważyłem zeby z auto kopciło

(oczywiscie przed zabiegiem wymiana wtrysków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też robiłem softa u autoseby na 126km,przelatałem już 40tyś.km i nie zauważyłem zeby z auto kopciło

126KM samym programem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyrost +40% samym oprogramowaniem :/ no nie wiem

u autoseby (juz po chipie u niego jestem) byl gosc razem ze mna z jakas terenoweczka 2,0tdi (dci??? chyba na silniku bylo) co miala w seri miec okolo 90 koni

Pomiar przed i po ta przenosna hamownia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ac87c7714ae2899.html

87->134 koni (czyli 54% przyrostu jak dobrze licze?).. banan u wlasciciela byl od ucha do ucha, byc moze za miesiac przyjdzie na poprawke bo dymi itp (tego nie wiem) ale jak widac 40% nie jest bariera..

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...