Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Też bym chciał taki przelicznik :polew:

Opublikowano

Piękny RS6 ..mam sentyment do tego Auta.... 4 lata temu miałem RS6 przez Rok... :naughty: ale finanse domowe kazały sprzedać .Dbaj o Eresa bo te auta są kultowe... i rarytasy dla kolekcjonera .

Wiem nagrywane długopisem..ale żona wtedy miała taki badziewny Telefon :polew:

Opublikowano
  • Autor

Posiadasz może jakieś fotki tego swojego Rs'a ? Zdajsie w takim samym kolorze jak mój :hi:

Opublikowano

To nie bylo w Koszalinie?

Opublikowano

Miałem przyjemność być wożony Plusem.

Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - :decayed:

Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5.

Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.

nie tyle automat co waga :naughty:

Opublikowano

Miałem przyjemność być wożony Plusem.

Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - :decayed:

Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5.

Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.

nie tyle automat co waga :naughty:

automat tez

wiem ze to nie to samo ale wystarczy porownac osiagi

s6 c5 / s8 d2 / s4 b6/b7 / automat vs manual ;)

i zawsze jest roznica ok 0.7s w 0-100

niestety ale w tych autach byly jeszcze dosc stare automaty ktore nie byly takie szybkie jak te dzisiejsze

Opublikowano

Miałem przyjemność być wożony Plusem.

Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - :decayed:

Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5.

Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.

nie tyle automat co waga :naughty:

Akurat tutaj bardziej chodzi mi o automat - nie czuć tego przyśpieszenia i tego wyrywania po zmianie biegów. Cały czas "powoli" przyśpiesza.

Manual wciska przy każdej zmianie biegu w fotel, a automat wciska raz i nie puszcza :decayed: co sprawie, że człowiek uczy się żyć w tym przyśpieszeniu i zaczyna normalnie funkcjonować :decayed:

Opublikowano

Miałem przyjemność być wożony Plusem.

Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - :decayed:

Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5.

Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.

nie tyle automat co waga :naughty:

Akurat tutaj bardziej chodzi mi o automat - nie czuć tego przyśpieszenia i tego wyrywania po zmianie biegów. Cały czas "powoli" przyśpiesza.

Manual wciska przy każdej zmianie biegu w fotel, a automat wciska raz i nie puszcza :decayed: co sprawie, że człowiek uczy się żyć w tym przyśpieszeniu i zaczyna normalnie funkcjonować :decayed:

rozumiem ... masz rację

ja natomiast pomyślalem o wadze 8-ki + buda RS6 vs RS4 b5 i silnikiem 6V

Opublikowano

a to tez fakt ;)

nie wiem ile wazy rs6 avant c5 ....

ale ja w s6 manual sedan c5 w dowodzie mam wbite 1810Kg

podejrzewam ze tam bedzie ze 100kg wiecej :)

jako ciekawostka s8 d2 wazy 1800kg wiec mniej niz s6 c5 ;) ale to przez to ze tam jest duzo aluminium

w tamtych latach

rs6 avant bylo najciezszym audi oferowanym w seryjnej sprzedazy

Opublikowano
  • Autor

Rs6 z pełnym bakiem waży 1950 kg :gwizdanie:

Opublikowano

Rs6 z pełnym bakiem waży 1950 kg :gwizdanie:

odciążyć auto o 200kg i by fajnie już latało :wink4:

Opublikowano

fajna fura marzenie :good:

Opublikowano

Posiadasz może jakieś fotki tego swojego Rs'a ? Zdajsie w takim samym kolorze jak mój :hi:

jedno tylko się uchowało

img3241yq.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ładny, ale zderzak ma delikatnie mówiąc inny odcień :tongue4:

Pamiętasz dokąd go sprzedałeś ? Pomorze, czy raczej dalej w Polske poszedł ?

Opublikowano

W Polskę :D możliwe że zmienił właściciela ..cholera wie.. a zderzak ma inny odcień to wina światła jak padało wtedy i aparatu :D .

Opublikowano

Piekny RS :good: :good: :good:

Ps.

Pochwale sie swoja byla prawie RSska :evil:

dscf1334.jpg

dscf1330.jpg

Opublikowano
  • Autor

S6 ? :decayed:

Opublikowano

S6 ? :decayed:

Stety i niestety :decayed:

Opublikowano

normalne w tym lakierze :)

Opublikowano

Piekny RS :good: :good: :good:

Ps.

Pochwale sie swoja byla prawie RSska :evil:

dscf1334.jpg

dscf1330.jpg

nie widzę zdjęć... avast zablokował mi je jako "złośliwy adres" :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.