Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tymi carbonami to niezła bajka ale widzę że Nowak już wyjaśnił :decayed:

a były wogóle RS6 bez carbonu :?: :cool1:

byly

mozna bylo miec:

drewno

aluminium

carbon

lakier czarny fortepianowy

Opublikowano

Widziany i obadany na żywo w klubowym warsztacie u OLO_GDA :> Piękne auto i pięknie mruczy :> Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Miło było poznać :tongue4:

Twoje BBS'y robią nieziemsko robotę :cool1:

Dzisiaj wymienione stare, sparciałe wężyki od podciśnień EGR. Auto jedzie znacznie lepiej. Skończyły sie problemy z wywalaniem checka co jakiś czas :naughty:

Opublikowano

Wpadnij kiedyś na środowego spota u Ola :>

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Piekna maszyna :kox: Mialem okazje posluchac jak to gada :slina: :slina: Prezes mial taka czerwona a teraz ma niebieskie C6 :kox: Ale jakby ktos chcial kupic to stoi u nas pod firma na sprzedanie :gwizdanie: Ciemno zielona z karmelkowymi skorami w srodku :kox: łeb upier.dala :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kilka fotek:

DSC_0075.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0121.jpg

DSC_0140.jpg

DSC_0142.jpg

DSC_0177.jpg

Opublikowano

No piekna jest :kox: :kox:

Gratuluje zajebistego samochodu :good:

Opublikowano

zadowolony po wizycie w car spa ?

masz moze jakas szersza relacje z czyszczenia ?

Opublikowano
  • Autor

Z efektu jestem bardzo zadowolony. Tymbardziej, że usługa w CarSpa była wygraną za 3 edycje wyścigów zimowych między pachołkami :cool1:

Poniżej więcej fotek, ale niestety nie po kolei. Są fotki przed zabiegiem, po i w trakcie ratowania lakieru. :gwizdanie:

https://picasaweb.google.com/Szupryk46/Rs6PoCarSpa#

Opublikowano

Piekne auto !!!

Sam sie nad takim zastanawiam :D :D :D

Opublikowano

Parch :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

O stary!! Autko moje marzenie. :slina::notworthy::good:

Kocham ta karoserie do tego RS6...

Gratuluje i zazroszcze! :naughty:

Opiekuj sie nim :)

BTW: Jakie zabezpieczenie lakieru nalozyli chlopaki z CarSpa? Miales cos do wyboru?

Moze nie doczytalem, bylo cos robione z silnikiem? Podobno skrzynie padaja w tych RS6. 3 sztuki z norweskiego klubu byly na remoncie skrzyni w Polsce...

Az zal dupe sciska ze w tym chorym motoryzacjnie kraju gdzie mieszkam takie cudo kosztuje tyle co moja nowa B8 :(:wallbash:

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=29756636

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie usługa Connoisseur (ta którą wybrałem) polega na :

Proces składa sie między innymi z:

- 21 etapowy proces naturalnego mycia-spa z użyciem cytrusowego odtłuszczacza.

- Koła umyte z użyciem żelu o neutralnym pH i zestawem specjalistycznych szczotek z końskiego włosia.

- Dekontaminacja całego lakieru (usuwa mocno osadzone nieczystości organiczne)

- Usuwanie zanieczyszczeń nieorganicznych - opiłków metali wrośniętych w lakier.

- Ręczne wycieranie z użyciem ręczników z mikrofibry.

- ekspertyza lakieru, pomiar warstw na każdym panelu – stalowym, aluminiowym, GRP(włókno szklane), PU(poliuretan) czy włókna węglowego.

- korekta lakieru – lakier jest najpierw badany, po czym następuje faza wyrównania. Podczas jej wykonywania usuwane są tylko 1-3 mikrony warstwy lakierniczej, a efektem tego działania jest równomierne i perfekcyjnie odbijanie światła przez wszystkie powierzchnie.

- Lakier oczyszczony za pomocą Zymol HD-Cleanse Professional, jako przygotowanie do nałożenia wosku.

- Polimery Zymöl, opcjonalnie powłoka kwarcowa CQuartz, odporne na wysokie temperatury nałożone na felgi I lakier jako najtrwalsze I najtwardsze z możliwych zabezpieczeń. CQuartz jako warstwa kwarcu w dużym stopniu zapobiega rysowaniu się lakieru.

- Zymöl Vintage/Royale nałożony na wszystkie elementy lakierowane aby nadać pięknego wykończenia, głębi koloru I połysku.

- Zymöl Vintage/Royale nałożony na wnętrza drzwi, felgi, aby nadać pięknego wykończenia, głębi koloru I połysku.

- Oczyszczanie, odżywianie i zabezpieczenie opon za pomocą Zymöl Tyre oraz zewnętrznych plastików za pomocą Zymöl Vinyl Cleaner I Zymöl Vinyl Conditioner z serii Professional.

- Szyby i lusterka oczyszczone użyciem Zymöl Glas i wypolerowane środkiem impregnującym.

- Roczna powłoka na szyby zewnętrzne powodująca szybkie odprowadzanie wody oraz świetną widoczność.

- Wszystkie powierzchnie metalowe oraz chromowane zostaną oczyszczone, wypolerowane I zabezpieczone Zymöl Metall.

- Detailing wnętrza z użyciem sprężonego powietrza.

- Zabezpieczenie przed brudzeniem się I starzeniem elementów skórzanych za pomocą Zymöl Leather Treat Professional.

- Usunięcie wszelkich zabrudzeń tapicerki materiałowej z użyciem Zymöl Fabrique. Impregnacja tapicerki z użyciem 303 Fabric Guard co powoduje dużo wolniejsze brudzenie.

- Detailing komory silnika, zabezpieczenie wszelkich elementów metalowych I vinylowych przed szybkim brudzeniem z użyciem Vinyl Conditioner Professional oraz 303 AeroSpace Protectant.

Chłopaki proponowali mi jeszcze nałożenie powłoki kwarcowej, ale się nie zdecydowałem.

Opublikowano

Fajne autko :naughty: Ile taka usługa kosztuje normalnie ??

Ale miałeś u...ebane auto :cool1:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 01:38_________________________________________________Ok znalazłem cene :>

Cena: 2300-2900PLN netto

Szacowany czas: 15-30 godzin w zależności od wielkości i stanu auta.

:shocked:

Opublikowano

Auto jak nowe po takiej kuracji detailingowej :kox: zazdraszczam pięknego auta :good:

Opublikowano

Panowie ze Spa mieli co robić :decayed: Auto zaebiste :kox: Wychodziły RSy w manualu bo co nie widzę to automat... Czym różnił się Plus od zwykłego ??

Opublikowano

Panowie ze Spa mieli co robić :decayed: Auto zaebiste :kox: Wychodziły RSy w manualu bo co nie widzę to automat... Czym różnił się Plus od zwykłego ??

nie bylo rs6 w manualu/ byly tylko tipy

rs6+ wyszlo 999 sztuk i mialy moc 480KM a nie 450KM

+ pare innych detali typu, tabliczka znamionowa, zamiast paskow chromu pod lampami mialy czarne paski ( tak samo na tylnej klapie ), grafitowe felgi 19" w standardzie a nie srebrne

itp itp ;)

Opublikowano

Fajne autko :naughty: Ile taka usługa kosztuje normalnie ??

Ale miałeś u...ebane auto :cool1:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 01:38_________________________________________________Ok znalazłem cene :>

Cena: 2300-2900PLN netto

Szacowany czas: 15-30 godzin w zależności od wielkości i stanu auta.

:shocked:

:shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.