Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegow mam pytanie czy lampy tylnie od anglika beda pasowaly i jak to jest z wkladami czy tez trzeba zmienac zastanawiam sie nad zmiana po 1 lub 2 lifcie bo stare mi obrzydly

Opublikowano

czy lampy tylnie od anglika beda pasowaly

nie, bo są przystosowane do ruch lewostronnego :polew::D

a tak poważnie to czemu miały by nie pasować ? :mysli:

Opublikowano

W sumie dobre pytanie. Np jesli chodzi i przeciwmgielne z tylu. Bo w europejskich wersjach swieci sie 1 od strony osi jezdni. Ciekawe jak tam jest.. :mysli: Zeby nie bylo tak, ze po przekladce bedzie swiecic od strony pobocza.. :naughty:

Ale i na to jest rada. Zawsze mozesz nie wlozyc zarowki.. :decayed:

Opublikowano

W sumie dobre pytanie. Np jesli chodzi i przeciwmgielne z tylu. Bo w europejskich wersjach swieci sie 1 od strony osi jezdni. Ciekawe jak tam jest.. :mysli: Zeby nie bylo tak, ze po przekladce bedzie swiecic od strony pobocza.. :naughty:

Ale i na to jest rada. Zawsze mozesz nie wlozyc zarowki.. :decayed:

ja mam przeciwmgielne w obu lampach :thumbup:
Opublikowano

Keżor w tych nowych..? :przebiegly: Bo pewnie sa przystosowane na oba rynki.. :naughty:

Tez kiedys sie dziwilem czemu tylko jedno swieci. Rozebralem lampe a tam zaslepka.. :decayed:

Opublikowano

Keżor w tych nowych..? :przebiegly: Bo pewnie sa przystosowane na oba rynki.. :naughty:

Tez kiedys sie dziwilem czemu tylko jedno swieci. Rozebralem lampe a tam zaslepka.. :decayed:

w avancie jest ta sama bajka :)

Opublikowano

witam

jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość

MAm zamiar kupić a4 z rocznika 96-97 wersję sedan z silnikiem 1.9 tdi

Chcę od razu zmienić tylne światła na: oryginały z 1 lub 2 liftingu.

Te z pierwszego liftingu będą pasowały na pewno lecz nie jestem pewny czy do wersji z 96-97r będą również pasować te po drugim liftingu, a jeżeli nie , to co trzeba zrobć, żeby pasowały

Proszę o odpowiedź

z góry dziękuję

Opublikowano

dzięki bardzo :)

Opublikowano

WItam

Przymierzam się do kupna tych lampek:

http://allegro.pl/item298973743_lampy...ne_nowe_audi_a4_clear_red_white_.html

Co o nich sądzicie ? Będą pasować do modelu sprzed 1-go liftu czy trzeba przerabiać?

ew. te jeszcze wchodzą w grę:

http://allegro.pl/item298302775_lampy...audi_a4_od_1999_z_wkladami_nowe_.html

dziękuję z góry za opinie i pozdrawiam

Opublikowano

te 1 to chyba najladniejszy "nieori" wzor lamp na rynku - autko z nimi bedzie sie wyroznialo z tlumu

te 2 czyli wzor po drugim lifcie - zawsze modne i eleganckie

nic nietrzeba przerabiac, lampy sa plug&play

Opublikowano

to sa najladniejsze nieori choc na wzor ori lampki na rynku

http://moto.allegro.pl/item299514495_lampy_tylne_audi_a4_sedan_95_99_led_red_white_fk.html

przynajmniej wg mnie, i jestem zdania ze albo te :thumbup: albo ori po II lifcie... :th:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no a ja zapytam tak: bo planuje sprawić sobie do ciemnego granatu lampki tylne po 2 lifcie, lecz na allegro patrzyłem tak żeby wmiare tanio wyrwać i są, nawet po 100 zł za sztukę nówki, ale bez tych głupich wkładek, czy jakoś można gdzieś kupić te wkładki, czy jakoś przerobić to ze starych zapodać czy jest inne wyjście niż kupić kpl. za ponad 300 zł już ze wkladkami???...

Opublikowano
  • Autor

Za wkłady moga sobie duzo liczyc .... A 300 zl za ori 2 lift w bdb stanie to moim zdaniem nie duzo ....

Opublikowano

no ale na allegro sa po 220zł za sztuke nowki mz wkladami... takze ni wydaje mi sie to zbyt wygorowana cena... a jak nie to rozgladnij sie za uzywkami...

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam wczoraj dostałem strzała w tyłek pod Warszawą i poleciały lampy .Miałem lampy przedlifty oklejone ładnie folia podobały mi się bardzo:) Moje pytanie brzmi czy po 2 lifcie podejdą , czy kostki są inne bo wkłady napewno są inne.

Opublikowano

Na miękko wszystko podchodzi. Ja kupiłem po drugim lifcie USA (czerwone kierunkowskazy) i jedynie miałem zamienioną pozycje ze wstecznym. 3 minuty roboty.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kup polifty.

Miałem te lampy, świecą ok. Jakość też całkiem dobra ale są od nich ładniejsze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.