Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Seves bydzie komisja śledczo ,wszystko modzisz po kryjomu ,poprosze o fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem trzy tygodnie temu moje zaciski. Szorowałem je przez 2 dni i kurcze widzę, że specjalna farba do zacisków odpada. Lepiej dobrze przebadaj rynek, które farby warto stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przecieki i coś nowego będzie... Wreszcie! :whistling::good:

no wrzuć fotkę, bo mi się coś tel. zepsuł i mms`ów mi nie czyta :(

Ale komfort jazdy zdecydowanie inny co? :D:D A niby taka błaha rzecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przecieki i coś nowego będzie... Wreszcie! :whistling::good:

kurw wreszcie :facepalm:

od grudnia leżał i czekał na swoją kolej :grin:

Mam przecieki i coś nowego będzie... Wreszcie! :whistling::good:

no wrzuć fotkę, bo mi się coś tel. zepsuł i mms`ów mi nie czyta :(

Ale komfort jazdy zdecydowanie inny co? :D:D A niby taka błaha rzecz ;)

dziś wrzucę fotkę... faktycznie zapomniałem się pochwalić :doh:

Seves bydzie komisja śledczo ,wszystko modzisz po kryjomu ,poprosze o fotki

no fakt Andrzejku zawsze pomodzę i w żywiole zapomnę fotki wrzucić i a po fakcie hurtem wrzucam :rolleyes:

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Ja malowałem trzy tygodnie temu moje zaciski. Szorowałem je przez 2 dni i kurcze widzę, że specjalna farba do zacisków odpada. Lepiej dobrze przebadaj rynek, które farby warto stosować.

no dokładnie kivlov ja mam teraz na przodzie złoty kolor od sierpnia/września jakoś i delikatnie już farba zaczyna odchodzić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zacisków dobrze spisuje się hammerite, dobrze wyczyścić i 2 albo 3 razy pomalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecana fotka nowego moda..

Jak już gdzieś napisałem koszt stosunkowo wysoki ale warto bo efekt nieziemski :kox: przynajmniej przez jakiś czas będe oczy nacieszał :tongue:

no i wrażenia z jazdy zupełnie inne... bezcenne :banan:

PS

Bex jesst nie do zajechania milion km i dalej śmiga :kox::tongue:

Przy okazji widać ile się bex'em robi na baku km :grin: po prawej widoczny dystans od tankowania a na fisie ile jeszcze do przejechania

powaga.. bez ściemy- spokojna jednostajna jazda ok. 70km/h wyprzedzanie lekkim butem :wink:

9e633f830efea795med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara...tylko jestem ciekaw jak auto sprzedaż z takim przebiegiem:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny mod :thumbup1:
widziane oblukane jest super

dzięki chłopaki :hi:

no i gitara...tylko jestem ciekaw jak auto sprzedaż z takim przebiegiem:polew:

każda potwora znajdzie ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecana fotka nowego moda..

Jak już gdzieś napisałem koszt stosunkowo wysoki ale warto bo efekt nieziemski :kox: przynajmniej przez jakiś czas będe oczy nacieszał :tongue:

no i wrażenia z jazdy zupełnie inne... bezcenne :banan:

PS

Bex jesst nie do zajechania milion km i dalej śmiga :kox::tongue:

Przy okazji widać ile się bex'em robi na baku km :grin: po prawej widoczny dystans od tankowania a na fisie ile jeszcze do przejechania

powaga.. bez ściemy- spokojna jednostajna jazda ok. 70km/h wyprzedzanie lekkim butem :wink:

http://images43.fotosik.pl/1445/9e633f830efea795med.jpg

Udam głupa. Kolorowy fis czy nowe diody od podświetlenia? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udam głupa. Kolorowy fis czy nowe diody od podświetlenia? :>

:decayed:

diody też inne.. w kolorowym fisie cyferki troszkę mi się wydaje podświetlają bardziej na biało-niebiesko.. w czerwonym minimalnie na biało-żółto było... ale może mi się tylko wydaje :tongue: z tych kolorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no modzik na ogromny + też mnie to czeka :) już się nie moge doczekać :banan:

dzięki :wink:

efekt rewelacyjny do rns'a pasuje idealnie :tongue:

teraz trzeba zmienić te 2czerwone pola z zegarem i przebiegiem :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg przeciez jest git malinka :polew: a jaki koszt wogóle takiego modzika?? na PW prosze jak mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg przeciez jest git malinka :polew: a jaki koszt wogóle takiego modzika?? na PW prosze jak mozna

zmienić pola miałem na myśli kolor wyswietlaczy - z czerwonego na.. ciekłokrystaliczny może biały tak jak jest w nowych tylko to na pewno nie takie proste... może i niewykonalne :decayed:

a koszt... zależy za ile dorwiesz licznik.. do diesla jest ich mnóstwo ale do mojego padła strasznie ciężko dostać... niedawno miałem namiar na rb4 i rb8 do diesla w dobrych cenach - dałem info na bazarze ale nie było chętnych i liczniki poszły..

podsumowując koszt moda:

cena licznika + kodowanie (od 200-300pln) + koszt paliwa :decayed:

ja kodowałem za kielcami (tam gdzie Akjam) .. gość w Gliwicach też koduje ale nie umiałem się z nim dogadać ciągle mu coś nie pasowało a nie lubię takiej atmosfery :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz gdzies takiego licznika jeszcze ?? to chtnie bym przytulil mi do siesla jest potrzebny :decayed:

no powiem ci ze dobrze by to wygladalo jak te male bys zmienil :slina: ale to chyba naprawde ciezki temat do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz gdzies takiego licznika jeszcze ?? to chtnie bym przytulil mi do siesla jest potrzebny :decayed:

no powiem ci ze dobrze by to wygladalo jak te male bys zmienil :slina: ale to chyba naprawde ciezki temat do zrobienia

dowiem się i jak coś dam znać na PW

300 chciał za taki licznik do diesla.. z Olkusza do Kielc też nie masz daleko- tam za 200pln przekłada liczniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie bo z olkusza mam kolo 120km jak sie nie myle tylko pytalem ostatnio tu takiego mojego znajomego czy by to ogarnol i mowi ze spoko da rade:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie bo z olkusza mam kolo 120km jak sie nie myle tylko pytalem ostatnio tu takiego mojego znajomego czy by to ogarnol i mowi ze spoko da rade:naughty:

to spoko :thumbup1:

ale ja po drodze do wybitnego fachowca jeszcze podjechałem do Kłomnic.. i popróbował popróbował i rozłożył ręce:kwasny: powiedział że rb8 z b7 łatwiej jest zakodować niż rb4 z b6.. Nie wiem bo fachura z Kielc poklikał i ogarnął bezproblemowo :decayed:

najlepiej szukaj kogoś kto już robił b6 żebyś potem czasem z nieodpalającym autem nie został :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...