Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Po krotkiej nieobecnosci teraz przod autka wyglada tak :

721a9f007b211a07m.jpg

tzn "dzieki" temu kawałkowi asfaltu :decayed: wpadl zderzak pod spryski :wink4: zaślepki na razie wrzucone na tasmie dwustronnej :rolleyes:

W sam raz na ładny i wydajny intercooler...

:naughty:

Kolego ja mam ori 2coolerki bo tak byly w BEXie :> w tym jeden nowka bo mi przy okazji wymienili tez intercooler :polew: hehe

centralnego poki co nie chce bo wystarczaja :wink4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

Po krotkiej nieobecnosci teraz przod autka wyglada tak :

721a9f007b211a07m.jpg

tzn "dzieki" temu kawałkowi asfaltu :decayed: wpadl zderzak pod spryski :wink4: zaślepki na razie wrzucone na tasmie dwustronnej :rolleyes:

co za róznica w tym na taśmie dwustronnej, w poprzednim na kawałku drutu... Tutaj wielki plus bo przynajmniej o tym wiesz :decayed: :decayed: :decayed:

No i niezaprzeczalnie, fajnie jak auto ma podłoge z przodu i z tyłu w tym samym kolorze nie?

sorki seves nie mogem się powstrzymać :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak naprawde autko coraz ładniejsze :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no ale w b7 przynajmniej jeden sprysk mi lampe spryskiwal :polew:

sam wiesz jak to jest Siemian uzywane auto to uzywane przez jakies kilka dni dochodzisz do tego co ktos kombinowal :naughty::decayed: fakt moje b7 było totalnym niewypalem :rolleyes: ale dzieki temu znow sie czegos nauczylem :polew: :polew: :polew: :polew: a na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że dekorki 1NK idą a do kolegi to się już nie odezwiesz :decayed: :decayed: :decayed:

widze nic sie nie ukryje :decayed:

a ja slyszalem o innej nowinie gratki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krotkiej nieobecnosci teraz przod autka wyglada tak :

721a9f007b211a07m.jpg

tzn "dzieki" temu kawałkowi asfaltu :decayed: wpadl zderzak pod spryski :wink4: zaślepki na razie wrzucone na tasmie dwustronnej :rolleyes:

no i pasuje :> szkoda bo mógłbym ci załatwić tą kratke od badboy'a :decayed::naughty:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Blant to od Lakiego miala byc ta kratka :tongue4:

:decayed:

:mysli: :mysli: :mysli:

nie pamiętam już ale od kogoś miała być :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany :oklaski: aż mi się łezka w oku zakręciła :th: :decayed:

:mysli::tongue4:

ja tam nigdy nic nie mialem :decayed: ludzka rzecz :kox:

męskich zderzaków nie było ?? :D:cool1::decayed:

Qri tak na prawde chciałem S4 wrzucic bo wyszloby to nawet taniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale byłoby z tym wiecej kłopotów tzn kombinowania z ubezpieczalnia :gwizdanie:

ostatecznie zdecydowałem zostawić Sline bo to jednak ori pełen pakiet no i w sumie to nawet w dowodzie rej mam wpisane S-line :polew: a potem kazdy cwaniak mlacka sie zastanawia hmmm inny zderzak to pewnie cały przód klepany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz doczytałem - jakim cudem twoje auto PRZODEM zjadło taki kawał asfaltu o_0 ;D wiele już w życiu widziałem... ale coś takiego.... first time :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krotkiej nieobecnosci teraz przod autka wyglada tak :

721a9f007b211a07m.jpg

tzn "dzieki" temu kawałkowi asfaltu :decayed: wpadl zderzak pod spryski :wink4: zaślepki na razie wrzucone na tasmie dwustronnej :rolleyes:

no i pasuje :> szkoda bo mógłbym ci załatwić tą kratke od badboy'a :decayed::naughty:

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Blant to od Lakiego miala byc ta kratka :tongue4:

:decayed:

:mysli: :mysli: :mysli:

nie pamiętam już ale od kogoś miała być :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:decayed:

chłopaki wy od moich kratek to z dala :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz doczytałem - jakim cudem twoje auto PRZODEM zjadło taki kawał asfaltu o_0 ;D wiele już w życiu widziałem... ale coś takiego.... first time :blink:

no nie :decayed:

niezly pech :rolleyes: corsa ktora jechala przede mna wjechala w ta dziure co jest na foto i z dziury wypadly 2kawaly - w jeden wpie_rdolilem jak zaczely skakac po drodze jeden wyzej jeden nizej (dlatego ze nie byly okragle tak jak sie odbily tak podskoczyly na jakies 20-30cm mysle :naughty: ) a drugi zostal na jezdni jak widac na foto :shocked: ten jeden mam na pamiatke :evil:

ale ja srednio raz w roku mam ciekawa historie na drodze :wallbash: dobrze ze tu sie tylko tak skonczylo pflu :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:01_________________________________________________w ogole glupio sie przyznac zalozylem zimowki w ubieglym tygodniu i jak zawsze zalozylem i mialem podjechac na stacje dopompowac ale jakos nie bylo kiedy :confused4: i tak mi cos lekko huczalo i szczerze delikatnie tyl plywal na szybkim przejsciu z zakretu w zakret :P i tak kurde albo nie po drodze bylo albo sie spieszylem dzis w koncu dojechalem dopompowac i mialem w jednym kolo 1,6 a w pozostałych 1,9 :nabijasie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po dzisiejszym rezaniu, to środeczek wygląda bardzo zacnie. Duży PLUS! Tego brakowało. :good:

Szukaj teraz kolorowego FIS`a i będzie malinka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves cos tam dzisiaj znowu ciekawego dołozył?

pare gratów do środka powrzucaliśmy z Tolkiem :decayed:

dzieki Tolek :hi:

masa roboty a w sumie tylko delikatnie kolorystycznie się zmieniło :rolleyes: - foty jutro bo już padam :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... sam jestem ciekaw... Ja wiem o dekorach ale to 15 minut roboty, aż boje pytać co tam jeszcze wymieniliście... :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves cos tam dzisiaj znowu ciekawego dołozył?

pare gratów do środka powrzucaliśmy z Tolkiem :decayed:

dzieki Tolek :hi:

masa roboty a w sumie tylko delikatnie kolorystycznie się zmieniło :rolleyes: - foty jutro bo już padam :zemdlal:

nie daj się prosić ,pstrykaj foty i tu wrzucaj

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:34_________________________________________________ :mysli:

albo wyślij mms'a ,niech siemian kombinuje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zrrobili seves-line. wymienili podsufitke na jasną :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 23:38_________________________________________________Szymon wiesz że jak byś chciał szyberdach to mnie jeszcze jeden w garażu leży :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zrrobili seves-line. wymienili podsufitke na jasną :tongue4::decayed:

albo zwykłe stołki zainstalowali :decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...