Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] OC 2400zł wtf?!


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mojej siostrze skończyło się ubezpieczenie, ale jak wyliczali jej składkę nowego, to zaśpiewali ponad 2k za samo oc. To jest chore! Doradźcie proszę, gdzie wziąć ubezpieczenie, żeby było jak najtaniej. Pacjentka:

kobieta, 22l, prawko od 3 lat, w zeszłe wakacje spowodowała kolizję (wypłata z oc, nasze auto naprawialiśmy z kieszeni)

Współwłaściciel:

ojciec, 56l, prawko od... 30?, bezwypadkowa przeszłość

Autko:

VW Golf IV 1.9 TDI 110KM, 200kkm przelotu, 3d, parkowany na podjeździe, Wrocław.

Jak jakieś dane zapomniałem, to dopiszę.

Gdzie najtaniej będzie i czemu teraz jest aż tak drogo? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allianz direct ?[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:16_________________________________________________Albo jeśli na nią samą to :

https://www.youcandrive.pl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na vw zawsze najtaniej mi wyliczali MTU moje towarzystwo ubezpieczeń. mlody kierowca +10% wiek +10% kolizje ona zrobila??w tej samej firmie??to +20%. :kwasny:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:24_________________________________________________a jak jej stare wygaslo juz?? bo jesli wygaslo to musicie zostac w tej firmie zrezygnowac mozesz dzien przed koncem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W YOU CAN DRIVE wyszło mi na nią samą 535 zł ... a jak daję ze szkodą to wychodzi ponad 1300 zł ....

Ale raczej bym nie podawał jak do innego idziesz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej podawaj - teraz TU mają wspólną bazę danych, więc mogą sprawdzić, czy mówisz prawdę.

Sprawdź wszystkie directy (Link, Axa, Aviva, Liberty) - rozbieżność potrafi być bardzo duża, w zależności od wieku, miejsca kolory auta itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mojej siostrze skończyło się ubezpieczenie, ale jak wyliczali jej składkę nowego, to zaśpiewali ponad 2k za samo oc. To jest chore! Doradźcie proszę, gdzie wziąć ubezpieczenie, żeby było jak najtaniej. Pacjentka:

kobieta, 22l, prawko od 3 lat, w zeszłe wakacje spowodowała kolizję (wypłata z oc, nasze auto naprawialiśmy z kieszeni)

Współwłaściciel:

ojciec, 56l, prawko od... 30?, bezwypadkowa przeszłość

Autko:

VW Golf IV 1.9 TDI 110KM, 200kkm przelotu, 3d, parkowany na podjeździe, Wrocław.

Jak jakieś dane zapomniałem, to dopiszę.

Gdzie najtaniej będzie i czemu teraz jest aż tak drogo? :blink:

allianz direct w tym przypadku będzie najlepszy

bo w obecnej chwili nie dają zwyżki za młodego współwłaściciela

a szkodę lepiej podać bo do baz UFG sam mam już dostęp

jak teraz przejdzie i zapłacisz jak za bezszkodowe to do pół roku mogą Cię sprawdzić i wysłać pismo o dopłatę

tylko jeszcze jedna bardzo ważna kwestia

jak już się skończyło ubezpieczenie i jest automatyczna kontynuacja to musicie to zapłacić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam MTU, a jak nie, to mozna zobaczyc w PZU, pare miechow temu mieli promocje wlasnie dla mlodych kierowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mojej siostrze skończyło się ubezpieczenie, ale jak wyliczali jej składkę nowego, to zaśpiewali ponad 2k za samo oc. To jest chore! Jak jakieś dane zapomniałem, to dopiszę. [...]

Gdzie najtaniej będzie i czemu teraz jest aż tak drogo? :blink:

Jeśli się skończyło, to nie ma wyjścia - 2k

Jeśli nie, to daj znać, policzymy w benefii, może w ptu ...

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja jest dość skomplikowana, bo siostra nie opłaciła drugiej raty za ubezpieczenie, a obecne się kończy 27.10. Ja nie rozumiem jej działania, ale to jej kasa, więc się nie wtrącam.

Dzięki za pomoc wszystkim i odezwę się jeszcze raz, jak ja będę potrzebował ubezpieczenie dla siebie, a będzie to jakoś pod koniec listopada (chyba).

Jak dotąd miałem pełny pakiet, ale zastanawiam się nad OC + AC( tylko kradzież i szkoda całkowita) da się tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZU masz podobne ubezpieczenie mini autocasco czy jakoś tak to się nazywa, masz ubezpieczenie na wszystko co stanie się dla Twojego auta nie z twojej winy (zalanie, kradzież, itp.), ale jeśli spowodujesz wypadek to to już Ci auta z tego nie naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mojej siostrze skończyło się ubezpieczenie, ale jak wyliczali jej składkę nowego, to zaśpiewali ponad 2k za samo oc. To jest chore! Doradźcie proszę, gdzie wziąć ubezpieczenie, żeby było jak najtaniej. Pacjentka:

kobieta, 22l, prawko od 3 lat, w zeszłe wakacje spowodowała kolizję (wypłata z oc, nasze auto naprawialiśmy z kieszeni)

Współwłaściciel:

ojciec, 56l, prawko od... 30?, bezwypadkowa przeszłość

Autko:

VW Golf IV 1.9 TDI 110KM, 200kkm przelotu, 3d, parkowany na podjeździe, Wrocław.

Jak jakieś dane zapomniałem, to dopiszę.

Gdzie najtaniej będzie i czemu teraz jest aż tak drogo? :blink:

OC Mtu 1399 zł

OC Liberty 1116,49 zł

Przyjęłam rok produkcji 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...