Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?


evo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dokladnie taki sam problem, ale juz wiem jak to zrobic. chcialem tylko powiedziec ze taka klameczka w serwisie kosztuje dokladnie 108zł..a na allegro widzialem takie za 140 zł. Zamowilem w sobote a na poniedzialek juz mieli a teraz ide montowac. SAM !! :D ps. Włąsnie takie szczegolowe zdjecia duzo pomogaja w samodzielny wykonaniu takich prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe temat klejenia nie pomaga a juz kleje 3 raz ,wystarczy na gora 20 otwarc i peka ten plastik, nic trzeba nowy w ASO kupić tylko nie zapomniec o przełożeniu bebenka ze starego przed jego wyrzuceniem :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam to ta srubka jest z lewej strony na boku drzwiczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna zatrzaśnięcia się schowka

4b7b400060237856.jpg

witam panowie :hi:,

u mnie ta sytuacja wygląda ciut inaczej mianowicie problemu z pękającym zawiasem nie ma, a klamka z ta płetwą i zamkiem są w jak najlepszej formie nic nie jest ułamane, a mimo to schowek da rade otworzyć tylko awaryjnie :confused4:. Podejrzewam, że coś musiało się stać z tym mechanizmem który umieszczony jest wewnątrz tej pokrywy schowka i stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość dostania się do tego mechanizmu i sprawdzenie co jest nie tak? czy raczej jest to element nierozbieralny że tak to ujmę i pozostaje tylko kupienie nowego schowka może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja złamałam zawias prawy który trzymał drzwi tego schowka :wallbash: :wallbash: :wallbash: co teraz mam kupić może podpowiecie

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_schowek_problemy_pekajacy_zawias_rozwiazanie_problemu-t26422.0.html proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wąski wczoraj wieczorem na tą stronę dotarłam i jestem zła bo jeśli to jest wada to powinna zostać usunięta w serwisie na ich koszt a nie z naszej kieszeni :no:

:wink4: życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna zatrzaśnięcia się schowka

4b7b400060237856.jpg

witam panowie :hi:,

u mnie ta sytuacja wygląda ciut inaczej mianowicie problemu z pękającym zawiasem nie ma, a klamka z ta płetwą i zamkiem są w jak najlepszej formie nic nie jest ułamane, a mimo to schowek da rade otworzyć tylko awaryjnie :confused4:. Podejrzewam, że coś musiało się stać z tym mechanizmem który umieszczony jest wewnątrz tej pokrywy schowka i stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość dostania się do tego mechanizmu i sprawdzenie co jest nie tak? czy raczej jest to element nierozbieralny że tak to ujmę i pozostaje tylko kupienie nowego schowka może pomóc.

to jest poklejone tylko wymiana całego schowka cie ratuje :)

a co do pękającego otwierania miałem to samo. klejenie oczywiście nic nie daje. ale wystarczy lutownica i cienki drucik wtopić w pękniecie i po problemie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat :) Mam ten sam problem ze schowkiem. Może ktoś mi napisać w jaki sposób mam wymontować schowek (a może wystarczy w jakiś sposób ściągnąć same drzwiczki?) aby odkręcić śrubkę 3 na rysunku powyżej ?? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że przeczytałem, ale nie mogę się dobrać do tej śrubki, która jest z boku i stąd moje pytanie. Czy da się ją jakoś odkręcić bez wyciągania całego schowka :mysli:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:04_________________________________________________Dobra już chyba znalazłem. Wcale nie było łatwo w gąszczu informacji. Napiszę tutaj dla potomnych :)

Można wyciągnąć te kołeczki na których trzyma się zawias i wtedy ściągnąć drzwi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wyciągać cały schowek w 3 minuty jak można wyciągnąć same drzwiczki w 2 minuty? Jeszcze nam minuta na szybkiego browarka zostaje ;d[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 17:08_________________________________________________Jeszcze pytanie do czego jest przewód oznaczony na zdjęciu? Nie jest nigdzie podłączony i nie mogłem znaleźć miejsca, aby go podłączyć...

23f3bd52749ca624.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...