Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] konstrukcja actuatora i numer z ETKI


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

ja sam sprawdzałem i etka pokazuje numre części podany przez llevy tak że kolega pet3r powinien jako klubowicz najlepiej wiedzieć bo to nie przystoi nie wiedzieć a tym bardziej zaprzeczać nie podając właściwego numeru u mnie pokazuje ten sam numer 058145703 LX tak więc albo my się nie znamy albo pet leje wode :naughty: może jeszcze poczekajmy na jakiegoś fachowca ale mi sie widzi wtopa dla klubowicza :wink4::embarrassed:

* a co ma do tego to, że jest Klubowiczem ? Jesteś taki nieomylny ? Twój post, zupełnie nie wnoszący nic do tematu właśnie pokazuje, że Ty na status Klubowicza nie zasługujesz - lukaszr

nie ma nic do tego że to klubowicz, jako klubowicz brał jedyny udział w dyskusji łatwiej było mi napisać klubowicz niż jego pseudonim patrząc na klawiaturę a gdybym był nieomylny nie odwoływał bym się do opini fachowców zwykłe stwierdzenia nie mające na celu nikogo obrazić w odróżnieniu do ciebie

* pozwól proszę, że nie skomentuję tego co napisałeś - stawiaj znaki interpunkcyjne, bo ciężko zrozumieć to co piszesz - ja nikogo nie obrażam - jeżeli nie znasz znaczenia słowa "obrażać" to poczytaj w słowniku - lukaszr

ja cie gwiżdże, odpuszczam bo i tak nie ma sensu tego ciągnąć, wyluzuj trochę kolego bo nie po to tu jesteśmy żeby walczyć ze sobą i błędy wytykać, tylko po to by sobie pomagać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesmialo wtrace ze kolega nie pytal o numer katalogowy turbiny tylko jej elementu.

posiadanie ETKI to nie wszystko.... :bicz2:

petr sadze ze wartoby dryndnac do kogos kto sie zajmuje turbinami, moze producent turbiny przewiduje ten el. jako czesc zamienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...