Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chwalę się. :D

Auto zakupiłem w sierpniu 2008 roku od drugiego właściciela.

Audi A4 Avant B6 8E 2002r.

Silnik : 1.9 TDI AVF 131KM

Manual

Wersja : Schwarz Matt

Wyposażenie ubogie :

- derma jasna na fotelach

- pełna elektryka foteli

- podgrzewane fotele przednie oraz tylne

- navi

- podgrzewana przednia szyba

- klimatyzowany schowek

- system nagłośnienia BOSE

- pełen pakiet oświetlenia

- kolorowy oraz pełny fis

- zmieniarka

- parktronic przód + tył

- zenon

- zawieszenie s-line

- podgrzewana kierownica

- inne

CIMG6519.JPG

Kilka fotek po przyjeździe do kraju.

IMG_4566.jpg

IMG_4568.jpg

IMG_4576.jpg

IMG_4577.jpg

IMG_4582.jpg

IMG_4608.jpg

IMG_4584.jpg

Zaczęły mnie denerwować szare spody zderzaków oraz progi, więc pomalowałem w kolorze nadwozia oraz wjechały felgi Schmidt Space Line 8,5+10Jx18".

Dodatkowo oryginalny czarny bi-zenon z S4.

DSC_1335.jpg

DSC_1351.jpg

DSC_1485.jpg

DSC_1506.jpg

Kolejnym etapem był montaż :

- RNS-E, czaki22 ;)

- oryginalny Bluetooth w wersji Q, czaki22 ;)

- kierownica multi z B7, siemian ;)

- SDS

- tempomat, czaki22 ;)

- Felgi BBS CH 8.5x18"

DSC_2466.jpg

DSC_2475.jpg

DSC_2470.jpg

DSC_2487.jpg

DSC_2488.jpg

DSC_2494.jpg

DSC_2497.jpg

DSC_2557.jpg

DSC_2541.jpg

DSC_2522.jpg

DSC_2527.jpg

W sezonie 2011 nadszedł czas na radykalne kroki.

- zawieszenie gwintowane FK

- felgi oryginalne z A8 w całości polerowane 9jx20"

- opony BFGoodrich 225/30/20

img4952a.jpg

IMG_4952.JPG

IMG_0090.JPG

DSC_1180.jpg

IMG_4953.JPG

p6048494.jpg

Opublikowano

ladna ta niunia, fela konkretna :kox:

Opublikowano

pamietam jak była na allegro jeszcze na felgach 18 " , nie sprzedała sie i postanowiłes rezac dalej?? Ładna

Opublikowano

Fajna, widziałem ja chyba na vag evencie?? :good:

Opublikowano

pieknie siedzi,felgi :kox: tylko czekac az zaczna porownywac do fury Glinka :gwizdanie: :polew:

tak BTW ja bym relingi sciagnal jeszcze wizualnie auto ci obnizy :good:

Opublikowano

bajera bryka

Opublikowano
  • Autor

Fajna, widziałem ja chyba na vag evencie?? :good:

Event zaliczony ;)

Opublikowano

Fajna, widziałem ja chyba na vag evencie?? :good:

Event zaliczony ;)

NIe sprzedala sie i zostawiles?

Na kole wyglada dobrze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fajna, widziałem ja chyba na vag evencie?? :good:

Event zaliczony ;)

NIe sprzedala sie i zostawiles?

Na kole wyglada dobrze :decayed:

miała za dużo winiet na szybie, spękany fotel, Panie, kręcony licznik na pewno, a ile Pan spuści na renowacje fotela?

Panie, a czemu ona kopci na biało po odpaleniu? Oj Panie, po odkręceniu korka wlewu oleju nie może ani kropki wyrzucić na pracującym silniku. Aaaa to płyn G12, czyli można mieszać z petrygo. Ale i tak drogo, na allegro są tańsze i jedziemy oglądnąc.

Opublikowano

heh, czyli typowy polski kupujący :polew:, fajnie wygląda na tych 20 :evil:, fajne wnętrze podoba mi się takie połączenie ciemne z jasnym :naughty:

Opublikowano

Bardzo Ładna :good:

Opublikowano

fela robi robote, ogolnie calosc wyglada fajnie

oby sie sprawowala jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

no i pojechała, temat do zamknięcia :( ;(

Opublikowano

no i pojechała, temat do zamknięcia :( ;(

Czyli sprzedana :confused4: co nowego bedzie :naughty:

Opublikowano

Dopiero co temat założony a już smutny koniec.. Szkoda bo w ostatnim setupie wyglądała super :good: podpisuje się pod kolegą wyżej, co tam nowego szykujesz? :)

Opublikowano

kupil ktos z forum?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Następca :

VW GOLF CABRIOLET wersja KARMANN

Rok : 1993

Silnik : 1.8 98KM

Przebieg : 130tyś. km.

Poprzedni właściciel : Richard Bruce Kennedy :tongue4:

Bajery jak w B6 :

- pełen FIS :D

- elektrycznie otwierany dach

- wspomaganie

- klima, ale jedynie jak otwarty dach ;)

Co najważniejsze prosty, w pełnym oryginale.

golf.jpg

Opublikowano

No ładna zmiana :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.