Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to moj nabytek, brak modyfikacji jak na razie nic w nim nie zmienialem, moze w przyszlosci cos sie wymysli :)

Zdj_cie0014.jpg

Zdj_cie0016.jpg

Zdj_cie0017.jpg

Zdj_cie0020.jpg

Zdj_cie0019.jpg

A tak wyglada po kilku zmianach :) zima sie skonczyla (chyba :P) wiec zabralem sie do roboty:

-zdjete listwy chromowe

-zaciski na czerwono

-zdjete oznaczenia z klapy

-na czarno obramowanie grilla

-zmiana lamp

http://s15.postimage.org/a2a8czzpn/Zdj_cie0113.jpg

http://s13.postimage.org/dgemnwqyf/Zdj_cie0114.jpg

http://s13.postimage.org/re1e6yeev/Zdj_cie0115.jpg

http://s15.postimage.org/9j553q8az/Zdj_cie0116.jpg

http://s18.postimage.org/cbycnr8o9/Zdj_cie0117.jpg

http://s16.postimage.org/40u5wyjkl/Zdj_cie0118.jpg

http://s17.postimage.org/krjbrim5b/Zdj_cie0119.jpg

http://s7.postimage.org/qsetassp7/Zdj_cie0120.jpg

Opublikowano

Jakiś opis autka i wyposarzenia by się przydał :naughty:

Auto ładne, proponuje zdjąć tylko emblematy z tyłu, końcówki tłumika w chrom i zdjąć te chromy z przodu i wypasior :good:

Niech się kula! :kox:

Opublikowano

Fajna dzida. Zbieraj na większe koło :cool1:

Opublikowano

ja bym te chromy wywalił :thumbdown:

ogólnie ładna :)

Opublikowano

chyba lampy paruja

Opublikowano
:sick3: za dużo chromu
Opublikowano

:good: wywal te chromy, a tak good :)

Do zobaczenia na mieście ;)

Opublikowano
  • Autor

No chyba w najblizszym czasie bede musial zajac sie tymi chromami, tlumikiem i oznaczeniami na klapie.. :)

wieksze kolo..hmmm zime bede musial tak przejezdzic ale w przyszlosci jak cos sie uda odlozyc to cos sie moze pojawi

Opublikowano

Tłumik - daj tylko fifki w lustro i będzie piknie :)

Na nasze bytomskie drogi 16'' wystarcza ;]

Opublikowano

:sick3: za dużo chromu

popieram :thumbdown: a ogolnie wieksza fela i w droge :good:

Opublikowano

Furka fajna :good: Oby sie dobrze jeździło :)

Co do zmian, to sugerowałbym jak większośc tutaj - zdjąć ten chrom, tak samo te kratki w zderzaku :thumbdown: Jakieś fajne końcówki wydechu, większa fela, ale na zime zostaw sobie te :good: Przyglebiony to on już chyba jest, więc nie bede nic proponował :wink4:

Przydały by się też fotki wnętrza autka :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jak wyczyszcze je w srodku to zrobie wiecej fotek i jakims lepszym aparatem:)

Opublikowano

no z lampami juz przypomina audi :kox:

Opublikowano

ten przod niech wroci na czarno lepiej bo obrzydliwie to wyglada tak poza tym bezawaryjnosci bo ladna sztuka :D

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:08 ----------

te lampy z przodu co to za zamienniki masz ?

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

czy te ori zes na czarno pomalowal ?

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

gleba by sie przydala

Opublikowano
  • Autor

no przod jest czarny, te lampy to sa wymienione i byly czarne to sa te angel eyes czy jakos tak

Opublikowano
  • Autor

gleby szybko nie bedzie a z jakiego powodu to wiadomo :P inne wazniejsze wydatki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.