Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Concert czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Koledzy jako że w swojej A4 mam oryginalne radio kaseciaka Concert to chce je wymienić na coś z CD. I tu pytanie :mysli: Kupić Concerta z CD czy coś zwykłego a dobrego? Jak później z podłączeniem do czegoś innego suba oryginalnego? Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko concerta

ładnie sie komponuje

a jakis inne to bedzie brzydko wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ładnie grać a nie wyglądać :) Jako że strasznie lubię posłuchać mojej ukochanej muzyki w jak najlepszej jakości chodzi mi o jakość dźwięku :) i nie chodzi mi o mp3 lecz o cd audio :)

To sobie odpowiedzałes :> Szukaj czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 700-800 pln można już kupić nowe w miarę możliwe radio - zobacz na Allegro. Na pewno Alpine czy Pioneer będzie grał lepiej niż ori Concert - sam zdecyduj. Ja wsadziłem Pioneera - bez porównania, a co go wyglądu to tez nie mam zastrzeżen, radio jest czarne, przyciski podświetlane na czerwono, w nocy wygląda jak ori. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Sony nie leży. Kolega ma takiego Pionieera w A6 tylko podświetlane na czerwono guziki jest :th:

Alpine jest super tylko pamietaj o podświetlaniu. Zielone przyciski i czerwone podświetlenie zegarów trochę nie halo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek mialbys w tej szafie to odpusc sobie Sony. Piszesz ze zalezy Ci tylko i wylacznie na jakosci dzwieku w dodatku z CD Audio a to z kolei dyskwalifikuje wszystkie radioodtwarzacze z mp3 a wiec takze Alpine CDE ,do ktorej link wstawiles. Pamietaj ze istnieje jeszcze seria CDA :). Jakosc dzwieku z cd audio nie ida w parze z mp3, Sony, Alpine CDE, Pioneer itp. Na Twoim miejscu poszukalbym cos starszego uzywanego i brzydkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...