Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Ramiona wycieraczek


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po zmianie ramion na aero przestanie wkońcu piszczeć i chrobotać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zestaw ramiona + wycieraczki aero za 250zł. Ile kosztują same wycieraczki aero? wymieniam wycieraczki minimum 2x w roku, dlatego pytam :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zestaw ramiona + wycieraczki aero za 250zł. Ile kosztują same wycieraczki aero? wymieniam wycieraczki minimum 2x w roku, dlatego pytam :eusathink:

Komplet ramion i wycieraczek kupowałem u tego człowieka:

Po wymianie wreszcie cisza podczas pracy wycieraczek :)

Jak widać, ma na sprzedaż również same pióra.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zestaw ramiona + wycieraczki aero za 250zł. Ile kosztują same wycieraczki aero? wymieniam wycieraczki minimum 2x w roku, dlatego pytam :eusathink:

Komplet ramion i wycieraczek kupowałem u tego człowieka:

Po wymianie wreszcie cisza podczas pracy wycieraczek :)

Jak widać, ma na sprzedaż również same pióra.

--

Pozdrawiam.

Sławek

strasznie drogo tj. 500-700zł rocznie na same wycieraczki. Czy można wymienić na ramiona do zwykłych wycieraczek (tych w sklepach i supermarketach) za 20-50zł wtedy mogę wymieniać nawet co 2 m-ce. Miałem w Oplu Vectra zwykłe wycieraczki za 30-40zł i bardzo byłem z nich zadowolony, a w Audi za 180-260zł to trochę przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czym się różnią te części (wg ETKA):

4B1955425C - opływowe pióro wycieraczki (strona kierowcy i pasażera) - koszt. 106zł

4B0998002 - zestaw piór do wycier. "aero" (strona kierowcy i pasażera) - koszt 186zł

czy rozumieć to tak że pierwszy nr to 1 wycieraczka a drugi to kpl.2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie drogo tj. 500-700zł rocznie na same wycieraczki. Czy można wymienić na ramiona do zwykłych wycieraczek (tych w sklepach i supermarketach) za 20-50zł wtedy mogę wymieniać nawet co 2 m-ce. Miałem w Oplu Vectra zwykłe wycieraczki za 30-40zł i bardzo byłem z nich zadowolony, a w Audi za 180-260zł to trochę przesada

Też jestem tego zdania.

Swoje ramiona przerobiłem na klips

Trzeba kupić stare ramiona klips np autozłom (za piwo):grin: odciąć tylko sam zaczep, przyspawać do oryg.ramion pomalować i działa

Teraz pasują wycieraczki po 10zł ze stacji paliw.Można wymieniać co 3 miesiące

Był gdzieś opis na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie drogo tj. 500-700zł rocznie na same wycieraczki. Czy można wymienić na ramiona do zwykłych wycieraczek (tych w sklepach i supermarketach) za 20-50zł wtedy mogę wymieniać nawet co 2 m-ce. Miałem w Oplu Vectra zwykłe wycieraczki za 30-40zł i bardzo byłem z nich zadowolony, a w Audi za 180-260zł to trochę przesada

Też jestem tego zdania.

Swoje ramiona przerobiłem na klips

Trzeba kupić stare ramiona klips np autozłom (za piwo):grin: odciąć tylko sam zaczep, przyspawać do oryg.ramion pomalować i działa

Teraz pasują wycieraczki po 10zł ze stacji paliw.Można wymieniać co 3 miesiące

Był gdzieś opis na forum

na razie wymieniam same gumki, ale trzeba pomyśleć o ramionach do zwykłych wycieraczek. Wolę kupić tańsze i wymieniać częściej, niż kupić ori i męczyć się rok, czy dłużej (za te same pieniądze albo nawet mniejsze). Muszę znaleść ten opis o którym wspomniałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same gumki u mnie nie pomogły, próbowałem.Ramiona były już rozklekotane na boki i źle wycierały

Nie mogę znaleźć tego opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same gumki u mnie nie pomogły, próbowałem.Ramiona były już rozklekotane na boki i źle wycierały

Nie mogę znaleźć tego opisu

u mnie gumki dobrze zbierają, tylko zależy jakie uda mi się kupić jedne piszczą od razu, a niektóre po jakimś czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić od tego kolesia RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (2591258171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wycieraczki areo a jak się już te "jego" pióra zużyją to kupić jakieś tanie wycieraczki areo z sklepu ? za 20-30 zł ? czy te areo też są jakieś dziwne i tylko org ? jak to wygląda ? bo nie chce kupić ramion nowych a póżniej okaże się ze problem jest z samymi piórami do nich jak w przypadku B6 2001-2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można kupić od tego kolesia RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (2591258171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wycieraczki areo a jak się już te "jego" pióra zużyją to kupić jakieś tanie wycieraczki areo z sklepu ? za 20-30 zł ? czy te areo też są jakieś dziwne i tylko org ? jak to wygląda ? bo nie chce kupić ramion nowych a póżniej okaże się ze problem jest z samymi piórami do nich jak w przypadku B6 2001-2003

Widzę że już podnieśli cenę na wiosnę kupiłem od nich za 230 + KW.

A tak to polecam, bardzo dobry sprzedawca wszystko szybko i sprawnie idzie załatwić, i towar ori nowy, w końcu to serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem ten komplecik,- RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (2622748219) - motoAllegro. Ramiona nie są zakończone na kształt litery "U" , ale są takie,jak tu- TEFLONOWE WYCIERACZKI AUDI A4 04-08 A6 ALLROAD (2600822133) - motoAllegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w dobrej cenie ramiona wycieraczek zakończone na kształt litery "U" do B6

Fabrycznie takie nie wychodziły. Jedynie ratuje cię szukanie podobnych ramion z innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w dobrej cenie ramiona wycieraczek zakończone na kształt litery "U" do B6

Fabrycznie takie nie wychodziły. Jedynie ratuje cię szukanie podobnych ramion z innego auta.

ramię z B5 podeszłoby pod B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie kombinował za używane ramiona zapłacisz pewnie koło 100pln. Ja za około 250pln kupiłem ori NOWE ramiona i wycieraczki AERO i powiem ci że efekt jest wart każdej złotówki.

W poprzednim aucie (golf IV) miałem zwykłe ramiona i założyłem do nich wycieraczki aero i efekt był słaby. Ramiona miały słabe sprężyny i wycieraczki kiepsko zbierały.

Ja polecam jednak nowe ramiona. Jak nie masz kasy to możesz kupić nowe ramiona i zamiennik wycieraczek taki jak proponował kolega wyżej. Zawsze to jakaś oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...