Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak, najchętniej zamienię moje A8 na jakies 18", kwestia znalezienia kogoś chętnego :grin: toż już 2 sezony się na nich kulam i troche mi sie znudziły :whistling:

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 13:08 ----------

Pora rozebrać tapicerkę drzwi i inne plastiki i poszukać nieszczelności na wężach centralnego :kwasny: już drugi wirnik w pompce mi poszedł na kawałki :facepalm: tym razem łopatki całe zostały, nie zmieliło ich, to będą w zapasie :decayed:

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 21:13 ----------

no i się znalazł winowajca w tylnych drzwiach :kwasny:

a0a1a96ffe26e57606a39bf4a73d95.jpg

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 19:59 ----------

takie tam z dzisiaj :decayed:

aa494c8c8f21c95df936592472475.jpg

1f169fb381395f9e6066cd2347307.jpg

d25257f86e26d1fe6b15b8d8be8.jpg

f33bfbc3a3e9139d9a8abb2d95f2b8.jpg

Opublikowano

dawaj zamienimy sie kolorami hehe :decayed: ostatnie zdjecie najlepsze :wink: moja stoi troooche nizej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A ile to okleić fure albo dipem trzasnąć :decayed: teraz stoi niżej ale setup "wakacje" był dobry, jakieś 2 cm niżej na obu osiach :whistling: duże lusterko pasażera by się przydało

Opublikowano

A ile to roboty :decayed: tylko w kolorze będzie ciężko znaleźć

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie :facepalm: kolor jest tam mało popularny jeśli chodzi o części, że znależć cokolwiek to jest sztuka. Sąsiad mówił, że za 50zł by mi psiknął więc przez zimę może coś się ciekawego trafi :whistling:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Ostatnio miałem też już rower na dachu na moim customowym bagażniku :decayed: tylko mi bateria w aparacie padła ale muszę porobić fotki dla potomności

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 12:58 ----------

Zamki tylnuch drzwi wymienione, ramki wyregulowane:whistling: dzisiaj przyszedł też boczek tylnej kanapy, którego materiał wziąłem na przeszycie fotela kierowcy. Jest troche ciemniejszy ale za 15zł może być. Zresztą od 3 miesięcy nie mogłem trafić takiego jak trzeba bo odrazu całą kanapę musiał bym kupić:grin:

Opublikowano

tez musze ramki wyregulowac bo przy 170km/h juz mi swista :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Mi przy 100km/h wyło :facepalm: jeszcze przód bo wczoraj już nie chciało mi sie rozbebeszać a ciemno zaczynało sie robić. Tak to jest "pod blokiem" :grin:

widziałem, że dystanse sprzedajesz :whistling: a mówiłem, że 20mm to będzie tarło... ale wygląda szeroko od tułu :kox:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Apropo, zakończyłem "tydzień oczyszczania" :grin: chyba dobrze go przegoniłem, turbo nie łapie notlaufa ale chyba się przyzwyczaiłem bo jakoś wolno jeżdi :decayed: rurki podciśnienia chyba zmienię niebawem.

Opublikowano
Mi przy 100km/h wyło :facepalm: jeszcze przód bo wczoraj już nie chciało mi sie rozbebeszać a ciemno zaczynało sie robić. Tak to jest "pod blokiem" :grin:

widziałem, że dystanse sprzedajesz :whistling:a mówiłem, że 20mm to będzie tarło... ale wygląda szeroko od tułu :kox:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Apropo, zakończyłem "tydzień oczyszczania" :grin: chyba dobrze go przegoniłem, turbo nie łapie notlaufa ale chyba się przyzwyczaiłem bo jakoś wolno jeżdi :decayed: rurki podciśnienia chyba zmienię niebawem.

trze tylko jak sie 3 wieksze osoby wpierdola na tyl i wjade na jakas dziure:decayed: tak to bym zostawil, dam 10 i bede mial spokoj, czy 15 pakowac? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewnie, że 15mm :wink: 10mm to za mało na tył. Mam 225/45 i teraz et wychodzi 38 a spokojnie 33 by się felga mieściła. Jak teraz masz 20mm (ja też tak miałem nie zapominajmy o tym :decayed:) to wtedy et 28 było. No chyba że opona 215/45 by załatwiła sprawę ale to bym Ci sprawdził gdybym miał dystans 20mm.

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Chyba też na wiosnę 15mm na tył zapodam :wink: ale coś mi wygląda na to, że uszczelka będzie do roboty bo silnik uwalony olejem :facepalm: zawiecha wyszarpana na wszystkie strony i łączniki stabilizatora do wymiany, reszta stan 4+.

Opublikowano

ja mam opone 215/45 wlasnie i chyba 15 na tyl bedzie w sam raz a na przod dam 10, a Ty co masz z przodu ?

Opublikowano

ładny avant ładny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za dobre słowo Arek :hi:wszystkie koła mam po 10mm dystansu :wink:

dzisiaj na sesje wybrał się ze mną mój główny serwisant :decayed: tak to jest jak sami spędzamy soboty

80d80e783d89a33a956fea2a566.jpg

6d41bf74c99e5ef423d734b2775f273.jpg

w nocy niestety padał deszcz i koła matowe:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

i jeszcze jedno :cool1:

3e1f8b747b6cef6523b3757296e8.jpg

Opublikowano

Extra fura! :decayed:

Felga jeszcze lepsza, sam myślę o takich do swojej... :slina:

P.S. Mały prawie jak BOR :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak :grin: właśnie tłumaczył mi, że w lesie są wiewiórki. Wiek niekończącego się monologu :decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 21:46 ----------

Poważne zakupy dzisiaj :decayed:

- korek zbiorniczka wyrównawczego

- uszczelka dekla zaworów

Opublikowano
  • Autor

pewnie :decayed: Audifan.

---------- Post dopisany 26-10-2013 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 22:10 ----------

Po odkurzaniu, psikaniu myciu i szmalcowaniu wieczorem wena mnie naszła :decayed:

40e6541f74af5adab82a2fdae0bd4.jpg

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Apropo młodego, mówi, że w przyszłym roku jedzie ze mną do Nysy :wink:

Opublikowano

kolor jak dla mnie miazga :slina::jerk: później trzeba będzie szukać takiego:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nic nowszego? zostajesz przy Be 5ce?

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 00:53 ----------

Sezon zakończony:kwasny: szkoda bo nie wszystkie plany zrealizowane niestety. Tak na zimę plany są takie:

-kupić jakieś xenony bo masakra w nocy

-polerka kółek

-dystanse 15 muszę dać w robocie do wytoczenia

-zmolestować kuzyna mechanika i zrobić ta uszczelkę głowicy jako priorytet!!!

-2 oponki letnie bo na tylnej osi już śmietnik:facepalm:

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 08:36 ----------

Żeby nie było, że nic się nie dzieje :wink: (z góry przepraszam za jakość fot ale robione czymś tam :decayed:)

8c3386a1b59e48648ed5d0d7be5.jpg

095bd196c02fa984111ca69092fc1.jpg

Wpadło trochę kasy więc jeszcze przed zimą uszczelka głowicy, planowanie, szczelność itd itp, na tip top żeby nie było niespodzianek.

No i wstępna polerka po sezonie :decayed:

5bb6960642723728b6d399e2c29a6d.jpg

Opublikowano

kod kreskowy nie czytelny - poleruj dalej :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czytelny tylko fon rozmazał na focie, zresztą jak na ręczną polerkę to i tak nieźle ten kawałek się prezentuje:decayed: pokazał bym Ci moje dekielki ale mam je pozawijane co by sie do wiosny nie zakurzyły:naughty:

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 16:22 ----------

Remoncik zakończony :banan: pociągnęło po kieszeni niestety :kwasny: co trzeba było to wymieniliśmy a przy okazji wyczyściliśmy szuszare :whistling: idzie teraz fajnie ale tak na wiosnę kusi mnie żeby jakiś program na 140KM zrobić...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.