Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przyszła przesyłka od OLI_B5 i już zamontowana

IMG_20170913_191647.jpg

pokazuje ilość satelit i pozycje więc chyba jest dobrze podłączona :decayed:

i takie coś mi w łapki wpadło, luzy w normie

IMG_20170913_192728.jpg

i przyszedł czas na bixa :decayed: soczewki z B8, bardzo ładne odbłyśniki

IMG_20170923_100856.jpg

i robota

IMG_20170921_184047.jpgniczego nie malowałem, bo nie widziałem takich lamp na żywo i nie byłem w sumie przekonany do czarnych środków

IMG_20170923_101026.jpg

zdemontowałem tą osłonę żarówki kierunku ale muszę psiknąć na czarno oprawkę bo nie wygląda tak jak trzeba

IMG_20170923_101111.jpg

nie obyło się bez cięcia pod silniczek i uszkodziłem mocowanie od tego pokrętła regulacji (tego obok kierunku) ale nie ma tragedii :decayed: druga lampa będzie już profi :wink:

niedługo wpadnie moduł pod US kierunki no i jeszcze polerka kloszy by się przydała

 

 

Edytowane przez karol24

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

jesień :-)

bixy zrobione i wypróbowane, w kierunki wpadły osram diadem

_DSC4631.JPG_DSC4630.JPG_DSC4654.JPG

Opublikowano

pięknie wygląda :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :decayed: na dniach muszę zamówić przejściówkę do AWXa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przeczytałem temat od początku na raz i powiem Ci że podoba mi się, 

mam kilka pytań:

te listwy dolne na drzwiach są po prostu ściągnięte i czy planujesz je założyć??

Te amery jak podpoiłeś ??

Mega mi się podoba może i moje Audi tak będzie wyglądać 

Opublikowano
  • Autor

Sorki, nie zaglądałem ostatnio :decayed:

Listwy ze starości odpadły, nie będę ich zakładał, w planach jest malowanie drzwi(od 3 lat) więc na gładko będą zrobione.

Kierunki to jakiś moduł, wspinasz się w kable od migaczy i tam jest regulacja i wszystko. Chyba najtrudniejsza operacja to przepchnąć pstryczek do kabiny. 

Ogólnie teraz nic się nie dzieje. Robi kilometry na czarnych zimowych 17" i jak narazie tylko z planów wsadzić awxa i program ( na wiosnę raczej) 

Opublikowano

Masz może linka do modułu od amber?? planuje założyć a zabawa w żarówki dwuwłóknowe mi się nie widzi zwłaszcza że garaż nie ogrzewany :facepalm: i co lepsze soczewka hella czy z nowszej :audi:

Edytowane przez Kubi97

Opublikowano
  • Autor

Musiał bym pudełka poszukać od tego modułu. Czy Hella lepsza nie wiem, nie mam porównania niestety. Świeci to naprawdę nieźle w porównaniu do poprzednich soczewek. Następna inwestycja dobre palniki:wink: 

Opublikowano

Jakbyś kiedyś je znalazł to daj znać :) albo w jaki sposób na nie trafiłeś a co do soczewki to i tak mam jeszcze dużo czasu coby się zastanowić bo bieda zawitała :cry:

Opublikowano
W dniu 22.12.2017 o 18:38, Kubi97 napisał:

Jakbyś kiedyś je znalazł to daj znać :) albo w jaki sposób na nie trafiłeś a co do soczewki to i tak mam jeszcze dużo czasu coby się zastanowić bo bieda zawitała :cry:

też czekam ! 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie znalazłem nazwy tej firmy :kwasny: tylko instrukcja podłączenia ale bez nazwy.

tymczasem wreszcie zamówiłem redukcję

IMG_20180129_173640.jpg

i grile mi się rozmnożyły :decayed:

IMG_20180201_175806.jpg

 

S4 na sprzedaż jakby co będzie, bo RS już zaklepany

aaaa... i jeszcze 300 tyś stuknęło

 

 

Edytowane przez karol24

Opublikowano

O ile skrociłes lewarek biegow w stosunku do seri?

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam, chyba cały gwint obciąłem i nagwintowałem na nowo drążek.

Opublikowano
42 minuty temu, karol24 napisał:

Nie pamiętam, chyba cały gwint obciąłem i nagwintowałem na nowo drążek.

ok dzięki bede eksperymentowal:)

Opublikowano
  • Autor

upindol na początek 1/2 gwinta :decayed:

ale pewnie skończy się tak, że obetniesz cały bo połowa to mała różnica, jeśli chodzi o stronę wizualną oczywiście ;)

Opublikowano
11 godzin temu, karol24 napisał:

upindol na początek 1/2 gwinta :decayed:

ale pewnie skończy się tak, że obetniesz cały bo połowa to mała różnica, jeśli chodzi o stronę wizualną oczywiście ;)

dlatego pisze ze bede eksperymentował na początek :)

Opublikowano
2 godziny temu, PiterA4 napisał:

dlatego pisze ze bede eksperymentował na początek :)

nie więcej niż 5 cm daj i będziesz zadowolony:kox:

Opublikowano
8 godzin temu, marcinoa4b5 napisał:

nie więcej niż 5 cm daj i będziesz zadowolony:kox:

uwaliłem sam gwint i jak dlamnie to wystarczy :)

Opublikowano
3 minuty temu, PiterA4 napisał:

uwaliłem sam gwint i jak dlamnie to wystarczy :)

czyli z 4 centy:P? czy mniej tam gwintu bo nie pamiętam, tak czy inaczej już wygląda lepiej od serii, koniec ot

Opublikowano
1 minutę temu, marcinoa4b5 napisał:

czyli z 4 centy:P? czy mniej tam gwintu bo nie pamiętam, tak czy inaczej już wygląda lepiej od serii, koniec ot

centymetr:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.