Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem obecna felga zdecydowanie lepsza od poprzedniej! Bardzo fajny avant! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku mam nadzieję ogarnąć drzwi bo już masakra na dole  :facepalm: ale zamiast tego kusi mnie, żeby zrobić jakiś program :) 

Zawartość dodana 0 minutes later

ile można zwlekać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, karol24 napisał:

w tym roku mam nadzieję ogarnąć drzwi bo już masakra na dole  :facepalm: ale zamiast tego kusi mnie, żeby zrobić jakiś program :) 

Zawartość dodana 0 minutes later

ile można zwlekać :grin:

Wrzuć sobie od razu awxa, jedzie to już przyzwoicie w ajmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za takim, ale najczęściej to wirniki mają takie luzy, że tylko do regeneracji się nadają te turbiny... może uda się coś fajnego trafić :)

Będzie cieplej to muszę orurowanie FMICka jakoś ogarnąć na rurach a nie na gumach bo nie wygląda to fajnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karol24 napisał:

Rozglądam się za takim, ale najczęściej to wirniki mają takie luzy, że tylko do regeneracji się nadają te turbiny... może uda się coś fajnego trafić :)

Będzie cieplej to muszę orurowanie FMICka jakoś ogarnąć na rurach a nie na gumach bo nie wygląda to fajnie...

 

Tydzień temu miałem jeszcze awxa i wisiał chyba z 3 tygodnie na olxie z luzami w normie, beż żadnych cudów :D Nie ma turbiny bez luzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest :) jak szukam to nie ma, wydam kasę na cos innego to się pokazują :grin: co się odwlecze...

Zawartość dodana 2 minutes later

ale przynajmniej Recaro w komplecie teraz będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2017 o 19:16, karol24 napisał:

rok pojeździ i się sprzeda :) jak ma się budżet ograniczony to tak jest niestety

no może 225/40 na 9j to nie naciąg ale jak dla mnie jest różnica w wyglądzie do poprzedniej 225/40 na 8J

koło na żywo nie wygląda źle ;)

to jest daily czyli z dzieckiem do przedszkola, do roboty i jeszcze żona od czasu do czasu jeździ to takie rzeczy jak spasy i naciągi szybko przestały by być fajne...

Panie to ma wyglądać a nie jeździć... :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyjdzie po malowaniu? upadłem się że sam wszystko ogarnę od początku z tymi kołami, teraz zastanawiam się nad kolorem

Zawartość dodana 2 minutes later

AWX w tym roku odpada, rozrząd mnie już pociągnął po kieszeni a jeszcze 2 wesela i chrzciny w rodzinie... plaga egipska normalnie i w koperty trzeba coś tam dać :kwasny: może na jesień jakiś grosz się uzbiera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz felgi już się ratują. Kolor jest mega.. Nie żeby kłaść to jak ten drugi kondom z tyłu ale tył bym delikatnie zrównał z przodem bo jest delikatny Neymar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, w wolnej chwili powalczę z tyłem 

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierasz się w moje okolice?

:decayed:

nie wiem czy one są kute czy nie ale ciężkie, no i 9" robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie działo ostatnio, odkładam kasę na program :decayed:

zgubił bym prawie klamkę kierowcy, więc wolałem ja zdjąć i wozi się w bagażniku aż się zabiorę za przyklejenie.

upolowałem gril ori RS4 ale nie wie czy S4 bardziej nie pasuje (fotki po burzy telem więc proszę nie narzekać na jakość)

7769ef380a9b469cca770a99cad97ca.jpg

któryś gril będzie na sprzedaż tylko nie wiem który :decayed:

muszę pomęczyć się ze zderzakiem, bo mi dokładka wyskoczyła na jakimś krawężniku

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mi kratki zderzaka nie grają z grilem ale.... coraz bardziej mi się podoba :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych rzeczy ostatnio zrobiłem podświetlane klamki. Plastiki dostałem od kumpla więc trzeba było się wziąć za robotę.

fd95783689372a55e81942d84aef.jpg

a0d426449590f1b169c6599226db820.jpg

wszystko ładnie pięknie można podłączyć, ale jak się ma korbotronik z tyłu to już nie jest tak fajnie ^_^ ale zrobiłem.

materiałem, który okleiłem boczki drzwi zrobiłem też plastiki w bagażniku, fotki brak ale wyszło nawet znośnie :decayed:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podswietlanie z c5? U mnie leza juz ponad rok i nie wiem czy zakladac czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...