Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Karol te koła trochę postarzają twoje autko, przydałoby się tu coś z nowszej epoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie?

kupowałem tak na szybko trochę :kwasny: bo szczerze mówiąc najbardziej to mi się Avusy 3 widziały, ale stan tych które były na aukcjach był niezbyt ciekawy.

Ranty się wypoleruje, kolorek rotorka się zmieni i zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie NIŻEJ ;) znajdę czas na weekend to skręcę gwinta i zastanawiam się nad dodaniem 10mm na tył, przy ET 35 zobaczę jak to się zgra.


10mm z tyłu jednak za dużo wystaje :kwasny: et 25, felga 8" opony 225/42/18

niby nic się nie dzieje bo czasu brak ale:

musiałem wymienić tego delikwenta 7b58553efe0d00d676998bd5646c62.jpg

psiknąłem zaślepki sprysków w kolorek

eecb3fc2c56a7f255ed25db4e276.jpg

zderzak od środka już powycinałem pod cooler i jakoś się mieści :) mocowania już są, teraz połączyć wszystko ze sobą i sprawdzić czy układ szczelny a tu jak na złość pogoda na weekend :facepalm:

jutro mam nadzieję ogarnąć zaciski przednie bo tłoczek i gumki pierwszej młodości już nie są

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie bo machać jak miotłą nie trzeba :) a Ty przypadkiem też nie masz skróconego?

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem skracac ale jakos sie nie zabralem, boje sie ze mi sie nie spodoba a wez pozniej wymieniaj to.. [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , na początku trochę dziwnie, jakby ręki brakowało przy 1, 3, 5 :grin:

magiel muszę robić, cieknie :kwasny: jak kto zna konkretny zakład to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


magiel muszę robić, cieknie :kwasny: jak kto zna konkretny zakład to dajcie znać

Częstochowa - Argo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arek :hi:


Budżetowy FMIC zrobiony :)

tu dopiero zamocowany intercooler jeszcze bez rur3a4675f41533bd7beb3daa0b9a67bf6.jpg

zabawa trwała parę godzin, najgorzej odcinek do turbo bo mam płytę alu pod silnikiem i te węże od klimy :facepalm:

kratek nie założyłem bo mi się ich już rzeźbić nie chciało :decayed:

ciśnienie węży nie wywala, lagów nie ma za bardzo i dzisiaj 27,5 na dworze a z przyspieszaniem nie ma problemu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, nie mam pojęcia z czego ale to jakiś opel chyba był albo coś takiego bo ma naklejkę GM

Na fotkach jak widziałem, to mój rdzeń jest z 10 cm krótszy i same wyloty kończą się przed kłami. Z A5 jest duuużo szerszy ale jest niższy i chyba łatwiej go w zderzak wpasować

halo zostały jakby co :decayed:

4 złączki silikonowe, 3 kolanka i trochę prostego kwasiaka, i wykorzystałem ori rury (tą od intercoolera do plastikowej miałem i tak uciętą bo mi kiedyś dziura się zrobiła) i masa opasek

muszę brata zmolestować żeby mi to wszystko z kwasiaka pospawał bo teraz to wersja testowa


tak na myjni przed VAG Nysa :)

06d87af274b8e92e7e2f95fdc5c53d.jpg

no i ostatnio naszło mnie na wymianę materiału na boczkach bo jeden zaczął mi się odklejać

6669bbf2446543ae8b4ca3ff7a16.jpg

Najgorzej boczek zewnętrzny dolny, żeby nie było zmarszczek :kwasny: bo materiał na gąbce nie chce się zbytnio naciągać, żeby go ładnie ułożyć.

jakoś ładniej się zrobiło teraz w środku :decayed:

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiel muszę robić, cieknie :kwasny: jak kto zna konkretny zakład to dajcie znać

Auto - Układ Plouszowice Polecam

Edytowane przez Grzesiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc u kumpla w Nysie postanowiłem wreszcie sprawdzić ile to moje cudo ma osiołków pod maską :)

wyszło 118,9 KM i 269,8 Nm / seria + intercooler z przodu

adf6993f5899ff5d1a2a4ebde97.jpg

ale stwierdził, że było by lepiej bo niestety turbina "żyje własnym życiem" i trzeba by ją najpierw porządnie wyregulować

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka zderzaka od Leona Cupry pasuje bez przeróbek do poliftowego zderzaka? Wygląda bardzo dobrze :) Są konkretne numery, które pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje :) przykładasz i łapiesz na wkręty gdzie Ci się najbardziej podoba. Ja skróciłem trochę po bokach bo tak mi bardziej pasiło.


Grzegorzu, kupowałem na tej aukcji

http://allegro.pl/sam03-tkanina-samochodowa-na-podsufitke-i5946585302.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj tys był na tej nysie ??nigdzie cie nie widziałem a cały weekend tam kiblowałem :grin:


pasuje :) przykładasz i łapiesz na wkręty gdzie Ci się najbardziej podoba. Ja skróciłem trochę po bokach bo tak mi bardziej pasiło.


Grzegorzu, kupowałem na tej aukcji

http://allegro.pl/sam03-tkanina-samochodowa-na-podsufitke-i5946585302.html

a jakim klejem lepiłes boczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z młodym na chwilkę w sobotę przyjechaliśmy :) jak to z 5-cio latkiem, brama - jezioro, jezioro - lody, znowu jezioro. Pooglądałem tylko to co stało wzdłuż drogi na dole i na górze.

Klej w szpreju do tapiceki kupiony w lerła merlę za 24 zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...