Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierscienie z axx, ori. chyba nie ma znaczenia z ktorego bedziesz robil. w przypadku aeb/ajl musisz wybrac troche miesa na dole bloku zeby wal z korbami sie obrocil, w przypadku 06a bonusowo masz osadzenie zebatki napedu pompy oleju na wale tfsi wiec i tu i tu musisz cos robic dodatkowo ;) tloki z axx musisz poddac obrobce w celu osiagniecia pozadanego CR i wyciecia okienka na 3 zawor ssacy. tak czy inaczej jest troche zabawy ale warto, czuc roznice :)

podsumowujac:

- 058

tloki axx + pierscienie

korby

wal abf

panewki, obrobka bloku i tlokow

uszczelka alt

- 06a

tloki axx + pierscienie

korby

wal z 2.0tfsi

panewki, obrobka bloku i tlokow

uszczelka alt

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

Marcin pusc mi sygnał, jutro bym do Ciebie zadzwonił i popytał o kilka tematow :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja dla Omena teraz składam strokera z AWT na 2,0 to sobie policze ile to wychodzi raz jeszcze :) mając dawce do obróbek

Opublikowano

Czy tłoki BWA, BPY lub BWE tez podejda ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Czy tłoki BWA, BPY lub BWE tez podejda ?

tłoki AXX, BPG, BYK, BWA,BWT, BGB, BWE, BPJ, BPY są takie same :)http://catalog.mahle-aftermarket.com/eu/modules/motorComponent/specs/detail.xhtml?filterId=1015262&d=&subId=4&show=motor

Opublikowano

No to szukam :wink:

Opublikowano

ja swoje tloki bralem w łodzi, rzgowska 216, 603 664 177. gosc ma mase czesci z tfsi dostepnych od reki

Opublikowano
  • Autor

No i ubranko na suszareczke założone :D maski chyba teraz nie wypali i bedzie mozna jechać stroić :decayed:

93tjhnsf.jpg

Opublikowano

Taaaak jechac i stroic to mi sie podoba :naughty: zrob jakie logi jeszcze ;) chociaz boosta jak to wstaje ;)

Opublikowano

No i ubranko na suszareczke założone :D maski chyba teraz nie wypali i bedzie mozna jechać stroić :decayed:

93tjhnsf.jpg

i jak sie taki koc sprawuje ? duzo temp pod maska obnizyl? jeszcze dp by owinac pasowalo :whistling:

Opublikowano

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

Opublikowano

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

pewnie wydech do konca bedzie owiniety :lol:

Opublikowano
  • Autor

taa widzialem na FB Jarek wrzucił fote z 60-cioma metrami bandaża bazaltowego... chyba cale auto chce owinac :D

Imho :) to musi starczyć dla Mnie, dla Omena i dla Rufusa na trzy 3" DPki :decayed:, z czego każdy ma ponad 1,5metra :kox:

Opublikowano

No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)

Opublikowano
  • Autor

No jak dziś się przekonałem 5metrow bandaża na zwykły dp to mało..także 60m na 3 takie to w sam raz ;-)

Imho, tak na przyszłość skorzystaj z tego http://www.tasmy-termoizolacyjne.pl/kalkulator :decayed: jak pierwszy raz liczyłem to nie wierzyłem co tam za cyferki wychodzą :kox:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Dziwne bo ja kupilem 5 m i na spoko owinalem grubo całego dpeka

Opublikowano

Imho :) to musi starczyć dla Mnie, dla Omena i dla Rufusa na trzy 3" DPki :decayed:, z czego każdy ma ponad 1,5metra :kox:

Dziwne bo ja kupilem 5 m i na spoko owinalem grubo całego dpeka

dp pod k03 ma coś koło pół metra i do tego 2,5" customowe zawsze są większe,

mój też ma 1,5 metra :)

DSC_00812_zps2c7f56c6.jpg

Edytowane przez Booster

Opublikowano

Tak ale imho pisze o najzwyklejszym dpeku

Opublikowano

i teraz bedzie nascie stron o jakimś sznurku.... :facepalm:

Jarek, ogarniesz mi Strokera ?

ale mam tylko blok i głowice,

korby, tłoki, pierscienie i reszta to nie problem ale nie mogę namierzyć wału od ABF

Opublikowano

Kurna tomik ale cisniesz... Ja bym na twoim miejscu rzeźbił co innego niż gowniane 1.8t jak juz chcesz cos fajnego :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.