Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W racehrono nie wiem jak ogarnac to acc to 100..

Ake jest Racedroid duzo sympatyczniejszy i dziala bez gps ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

jak bedzie kiedys czas to pozycze od kumpla G-techa:wink:

Opublikowano
jak bedzie kiedys czas to pozycze od kumpla G-techa:wink:

a nie masz gdzies filmiku 0-100/40-140? chetnie bym porównał z moim grzmotem

Opublikowano
  • Autor

nie posiadam, a dzisiaj na 100% nie nie krece bo 40*C na dworze to i w dolocie piekło, i konie ida w las:naughty:

z BEX'em 197 285 nm jechałem z zatrzymanego, i zalezy jak złapało trakkcje, czasem mi uciekł z 1 dł a czasem równo,

wszystko zalezy od nawierzchni i temperatury:wink:

z rolki 30-180 BEX dostaje po d*pie

Opublikowano

hmm ale ja nie mówię tutaj o żadnym bexie :)

Opublikowano
  • Autor

Podałem jakie sa odniesienia do benzyny.

:wink:

Opublikowano

no tak ale poczipowany tdik ma sie nijak do powolnego seryjnego BEX-a

Ostatnio bylem swiadkiem paru podejsc tdika vs pb i te tddiki rysujące kreski 210/220km i ponad 400nM dostawały po dupce od zdrowego 1.8t pomodzonego na 200km.

Opublikowano
  • Autor

no moje szału nie robi:wink:

ale jest takie jedno TDI u nas w czewie które wciagnie seryjne S4:decayed:

Opublikowano

dodaj ze 1.9TDI które wciąga seryjne B5 S4 i A4 B7 3.0TDI po sofcie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
dodaj ze 1.9TDI które wciąga seryjne B5 S4 i A4 B7 3.0TDI po sofcie :wink:

i jeszcze jedzie jak S3 260 PS:wink:

to tyle z tych mocniejszych:shock3:

Tea nie zasmiecaj mi wątku bo to temat o moim ,,kiblu''

tak wyglada rolka z 190-400:wink:

mam jeszcze kumpla odemnie ze wsi z passatem 189,9 i 399,8:decayed: ale od 4 miechów nie chce jechac

---------- Post dopisany 11-08-2013 at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 07:39 ----------

535D z Boxem

Vs padło:wink:

Opublikowano

Na mecie jaki rezultat z 535d? :wink: Kto był pierwszy i o ile? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do konca mojego 3 biegu idziemy równo:wink: co widac na filmie.

właściciel był mega zdziwiony ze to Oska i 1.9 TDI:wink:

ale pozniej systematycznie uciaka inie moja liga:naughty:

wkoncu 320PS

Opublikowano

to 535d po BOXie to chyba nawet serii nie trzyma, przeciez to nierealne zebyscie szli rowno... jak bylo pozniej?

Opublikowano

grubo, ale moze betka w trybie awaryjnym jechala :)

a masz jakiś filmik 40-140? z zegarów?

Opublikowano
  • Autor

Zapytajcie kolegi Orzeł. to BMW brało sie jeszcze z nim:wink:

i z jeszcze A6 3.0 313:wink:

nie nie mam filmu

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

to 535d po BOXie to chyba nawet serii nie trzyma, przeciez to nierealne zebyscie szli rowno... jak bylo pozniej?

masz napisane ze do 100 równo, ale jak koncze 3 bieg to juz mi ladnie ucieka .. do 200 kilka wagonów

Opublikowano
no tak ale poczipowany tdik ma sie nijak do powolnego seryjnego BEX-a

Ostatnio bylem swiadkiem paru podejsc tdika vs pb i te tddiki rysujące kreski 210/220km i ponad 400nM dostawały po dupce od zdrowego 1.8t pomodzonego na 200km.

Ja ostatnio mialem okazje zlapac sie z 1.8t po modach na 220ps, Magic swiadkiem siedzial na fotelu pasazera. Spodziewalem sie nieco innego rezultatu na + dla 1.8T ale niestety nie podolal kiblowi 2.5 tdi ;)

Opublikowano
  • Autor

rolka była od 40 do 200:wink:

Opublikowano

Madzia zmien nagłówek bo auto masz juz przecia wystrojone od jakis 2 lat :decayed:

Opublikowano

Magicu 60-100km w ile wykręcaz?

Opublikowano

w dyszce sie miesci :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.