Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

DV od TT225 już kupiony , odbiór w środę , kosztował tylko 25 funtów w angielskim ASO całkiem spoko cena jak na angielskie warunki :) , ciekawe jak głośno będzie go słychać :D:d (osobiście lubię dźwięk z BOV)

ktoś mi kiedyś powiedział, że można kupić DV które też wydaje dźwięki jak BOV , np. Bailey oferuje takie do 1.8T, nie kapuje już tego :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z danych tu zamieszczonych wynika, że stożek który kupiłem C0176 wystarcza do 270KM.

W tabeli jest też stożek C0177 który ma tą samą średnice wyjścia 70mm ale jest większy gabarytowo i wystarcza do 320KM. Szkoda, że nie było go na stronie JC :( , kupiłbym ten większy. Lubie mieć rezerwy :naughty:

Bailey oferuje takie do 1.8T, nie kapuje już tego

Konstrukcja DV to robi.

Ty nie masz tego kapować tylko kupić zamontować i cieszyć się efektami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałes juz ? :) Jak nie to jestes len bez pasji :P hehe :) U mnie montaz bedzie tego samego dnia co przyjdzie :D:evil:

A wracając do tematu DV : jesli jest filtr stozkowy to prace zaworu upustowego bedzie słychac... moze nie w takim natezeniu jak BOV'a ale chociaz bez kombinacji :th:

Przynajmniej tak zrozumiałem to wszystko co wbija mi do bani Poziek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałes juz ? :) Jak nie to jestes len bez pasji

Nie zamontowałem chociaż bardzo bym chciał. Przez te święta porąbane niczego nie moge dostać i wszystko pozamykane. Chce wyspawać sobie twardy TIP. Ale nie udało mi się jeszcze dostać wszystkich odpowiednich kolanek i rurek. Chociaż troche już mam rurek z kwasówki, między innymi na wydech :naughty: Będe również robić wydech z nierdzewki :>

A wracając do tematu DV : jesli jest filtr stozkowy to prace zaworu upustowego bedzie słychac... moze nie w takim natezeniu jak BOV'a ale chociaz bez kombinacji :th:

Przynajmniej tak zrozumiałem to wszystko co wbija mi do bani Poziek :hi:

Ja mam jeszcze jedno posunięcie w zanadrzu które mi do głowy przyszło, aby było bardziej słychać prace DV. Ale podziele się tym jak już to zrobie i będzie funkcjonować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chcesz dac jego wyjscie blizej przepływki a co za tym idzie stozka? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chcesz dac jego wyjscie blizej przepływki a co za tym idzie stozka? :przebiegly:

Jak widać nie tylko ja kombinuje :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ktos odpowie na moje pytanie czy do tego aby zapodac stozek nadaje sie TIP silikonowy APR (firma niewazna akurat bo wszystkie prawie takie same) czy lepeij wyspawac z nierdzewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ktos odpowie na moje pytanie czy do tego aby zapodac stozek nadaje sie TIP silikonowy APR (firma niewazna akurat bo wszystkie prawie takie same) czy lepeij wyspawac z nierdzewki?

Jak już masz APR to załóż to co masz,też będzie oki. A jak się dopiero zastanawiasz to daj wyspawać sobie z nierdzewki na wzór tej gumowej ori. Będziesz miał IMO lepiej(bo metalowe zawsze lepsze, no i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ktos odpowie na moje pytanie czy do tego aby zapodac stozek nadaje sie TIP silikonowy APR (firma niewazna akurat bo wszystkie prawie takie same) czy lepeij wyspawac z nierdzewki?

Zostawiłbym te rure APR i zrobił przedłużkę 10cm z kwasówki i na nią założył stożek :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowisz zeby APR normalnie złaczyc z przeplywka, potem 10cm rura i stozek? Obawiam sie ze moze nie byc na tyle miejsca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowisz zeby APR normalnie złaczyc z przeplywka, potem 10cm rura i stozek? Obawiam sie ze moze nie byc na tyle miejsca :kwasny:

Słusznie się obawiasz... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zadanie spelnia te 10cm o ktorych tutaj caly czas mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zadanie spelnia te 10cm o ktorych tutaj caly czas mowa?

To działa jak kierownica powietrza( tzw. trąbka) która znajduje się w obudowie seryjnej puszki powietrza. "Układa powietrze" i nie powoduje dziur w zasysie powietrza. Bardzo istotna sprawa jeżeli chodzi o równomierną pracę silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowisz zeby APR normalnie złaczyc z przeplywka, potem 10cm rura i stozek? Obawiam sie ze moze nie byc na tyle miejsca :kwasny:

A nie mozesz go troche skrócic ? Mowa o IP ? wtedy dajesz przepływke blizej lampy i masz wiecej miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz go troche skrócic ? Mowa o IP ?

nie da rady bo zaraz za prostym kawałkiem do zamocowania jest zakret i jak obetne cokolwiek to opaska nie bedzie trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: to ja nie wiem ... u mnie jest sporo miejsca na ten manewr ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co tez masz silikonowy TIP i mozesz go skrocic i opaska bedzie jeszcze łapac na prostym odcinku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee ;) U mnie jest całkiem co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaz jak Ty masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaz jak Ty masz?

:decayed: WŁAŚNIE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...