Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarna A4


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Auto kupilem jakies 4 lata temu,ale jakos niebylo czasu zeby wrzucic na forum,po kupnie totalna seria,teraz troche zmienił wyglad,

wyposarzenie tez jakis standard:klimatronik,2 el.szyby,FIS,grzane stołki,podgrzewane lusterka i spryskiwacze,orginalny wzmacniacz i 8 glosnikow,to chyba tyle.

Dokonane mody w srodku:

ramki na zegary

dekory w bialy karbon,a tunel w czarny

podswietlana gałka zmiany biegow

radio DVD+ monitor 7" i wiele innych małych pierdół...

w planach:

kubły

podsufitka S4

Mody zewnatrz:

Czarne szyby

lampy led tył

felgi 19"

gwint receland

bialy dach i lusterka

gril kamei

aerograf na klapce paliwa :cool1:

wydech przelot,zrobiony na dwoch tlumikach przelotowych zeby glowy nie urwało

w planach:

lampy polift przod

zmiana silnika na 2.7 BIT,ewentualnie na 2.8 30V

08ca51fff828dd5em.jpg3b35cbd1d5307d51m.jpga6fefb5ee6ff818cm.jpgd59a626b25b06b9am.jpg938ddcd95fb2c78am.jpg23837eaecaaa604cm.jpg85c1b4d66b01b49dm.jpg134ef7e380f0aee3m.jpg69f0ca4849a28bfdm.jpg645def3b6b92719bm.jpg0819cf5d2a46cb04m.jpgde26f680013ed503m.jpg1989f265113efdb9m.jpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planach:

lampy polift przod

zmiana silnika na 2.7 BIT,ewentualnie na 2.8 30V

z tym 2,7 to sobie daruj przy FWD

tak pozatym fajna furmanka, gril i lampy bym zmienił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wątpię czy przy FWD to zdało by egzamin, przerost formy nad treścią :mysli:

Grill poliftowy albo S-ki wstaw i będzie przyzwoicie :naughty:

jakoś inaczej wyobrażałem sobie Twoje "radio DVD+ monitor 7"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym 2.7 tez tak wlasnie mysle ze za duzo jak na oske,ale 2.8 30 v bedzie napewno,gril bedzie,a lampy tylne zostaja jak narazie,radio juz mam od 4 lat wiec jakiejs rewelacji niema ale czyta wszystkie formaty,wiec zostanie bo naprawde ladnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill bez tragedii mi te białe lusterka nie pasują... a jak będziesz chciał zmieniać silnik to polecam 2.8 bo taki mam na podwórku :polew:

a jak chcesz zmieniać grill to albo po lift albo s4 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest zrobione ale jeszcze czeka Cię trochę pracy żeby była tzw. kosa :evil::kox:

Za dużo takich niedoróbek i nieprzemyślanych modów.

Przede wszystkim

- pseudo chrom wokół szyb (chyba już jakiś czas go masz bo wygląda bardzo źle)

- naklejka nad wydechem

- ciemne szyby tylko z tyłu

- grill bez znaczka

- koza

Dobra baza do zrobienia bardzo ładnego auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie:gril bedzie zmieniony,ciemne szyby tylko z tylu bo niechce sie pozbyc dowodu i kase w bloto wyrzucic,ramki mam juz ze 2 lata-brak czasu na wymiane na ori, "koza" bo go podwyzyłem na zime,ale pozatym jak mialem max obnizenie to mi blotniki powyginalo i opony troche ziadlo od rantow,na przyszly rok bedzie obnizenie jak ranty w blotnikach pozaginam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie:gril bedzie zmieniony,ciemne szyby tylko z tylu bo niechce sie pozbyc dowodu i kase w bloto wyrzucic,ramki mam juz ze 2 lata-brak czasu na wymiane na ori, "koza" bo go podwyzyłem na zime,ale pozatym jak mialem max obnizenie to mi blotniki powyginalo i opony troche ziadlo od rantow,na przyszly rok bedzie obnizenie jak ranty w blotnikach pozaginam.

Moim zdaniem lepiej w ogóle nie przyciemniać jesli ma być przyciemniony tylko tył. Albo wszystko albo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni wola rybki drudzy akwarium,naraze auto jest w PL wiec z przodu bedzie bez przyciemnienia,jak sciagne samochod do Irlandii to napweno beda czarne szyby z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nie ma duszy coś, wygląda na jakieś "przykatowane", koledzy mówili o lampach z przodu na polifty, wrzuć z boku białe kierunki i wypoleruj fele, przy tej feldze puść je trochę niżej, zwal to coś z klapki od wlewu, zarzuć znaczek na przód... niech do tego auta wróci dusza.[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:29_________________________________________________i kiere bym obszył :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie,chodzilo mi o wasze opinie co by jeszcze zmienic w aucie,lampy napewno beda poliftowe i moze zderzak poliftowy,gril tez!! :> gleba tez bedzie ale na wiosne jak zima minie i jak pozaginam blotniki,a z kierownica to sie zbieram juz z rok zeby obszyc ale nigdy niema czasu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ciężko byłoby włożyć do b5 3.0 V6 z B6 :mysli: byłbyś pierwszy na forum :naughty:

tylko po co[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:05_________________________________________________żeby palił jak opentany a jechał jak inwalida wzgledem mniejszych litraży :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,wracałem z tesco,a tak pozatym to masz fajne fele,a co do silnika z B6 to chyba nie warto pakowac sie w koszty i lakomic sie na 27 koni wiecej wzgledem 2.8 30v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...